Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmarznieta

zimno mi

Polecane posty

Gość zmarznieta
dzien dobry bardzo :) dzis juz troszke mi cieplej, ale nie goraco :/ ciastko w piekarniku to musi byc fajnie, prawie jak na wyspach Bali pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
Muszę przyznać, że w nocy się nieco rozgrzałam. Masturbując się śrubokrętem ojca wibracje, w jakie wprawiłam tapczan, osiągnęły moc turbiny średniej wielkości. mam nadzieję, że wy też mieliście przyjemną noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ciastko
ciesze się że troszke lepiej jutro już będzie całkiem przyzwoicie zmarznięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lx97g356*
a to niby dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lx97g356*
it's been a long day coming and long will it last when it's last day leaving and im helping it pass by... dear isobel i hope you're wel and what you've done is right oh it's been such hell i wish you well i hope you're safe tonight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
nie tak do konca lepiej, ale ale ;) skor jutro ma byc jeszcze lepiej to very good, tylko czy Ty ciastko jestes jasnowidzem ze to wiesz? a od wczorajszego zimna dzis jestem dzis chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ciastko
może jasnowidzem to nie ale przesyłam Ci gorący promyczek który codzień będzie Cię rozgzrewał ;) a teraz jestem w pracy z stad opóznione odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
ciastko, rozumie nie musisz sie tlumaczyc, nikt przeciez nie siedzi przed kompele 24h :) no chyba ze ktos uzalezniony dziekuje bardzo za promyczek i prosze o wiecej, bo ja juz taka jeste ze mi zawsze malo i malo :) ciekawe co u Idealisty, krazy pewnie sobie tutaj po moich okolicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12347
halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×