Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

kto niedawno rozpoczął jakąś dietę? wchodźcie Kochane

Polecane posty

zdecydowałam się na dietę 1000 kcal dziennie,jak na razie zjadłam tylko pół bułki z szynką i banana.Do tej pory jadłam w kolosalnych ilościach,dużo słodyczy i fast foodu.Nie jestem bardzo gruba ale mam duży brzuch nie mogę założyć każdej bluzki bo jestem baleronikiem.jestem pierwszy dzień na diecie a już mam ochotę na coś dużego do jedzenia :O nie wie ktoś czy w ogóle wystarczy ćwiczyć brzuszki i liczyć kalorie czy trzeba zmienić cały styl życia?(np.znaleźć czas na bieganie itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicius_
hej:) ja od 13.04 jestem na diecie warzywno owocowej ... koncze 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicius_
a powiedz cos wiecej o tej swojej diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona polega na tym że nie będę przekraczała 1000 kcal dziennie,jeżeli nawet przekroczę to nic się nie stanie,ale chcę chociaż się starać :) będę jadła dość podobnie jak do tej pory ( poza słodyczami i fast foodami) tylko w mniejszych ilościach i tylko wtedy kiedy będę naprawdę głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicius_
hmm a nie lepiej jesc regularnia?? takie nieregularne posilki zle wplywaja na trawienie przez co czlowiek nie chudnie a czasem nawet tyje! ja po mojej diecie wprowadzam zdrowy tryb jedzenia, musze schudnac koniecznie!! a ile wazysz, przy jakim wzroscie?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 170 cm ważę 70 kg,ogólnie jestem dość zgrabna ale mam bardzo odstający brzuszek,już nawet zdarzyło mi się że ktoś spytał czy jestem w ciąży :O noi nie mogę sobie pozwolić na wszystkie ubrania które mi się podobają.A co regularności przy posiłkach to myślę że masz rację,dlatego będę starała się jeść posiłki o stałych porach.A Ty ile ważysz i przy jakim wzroście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×