Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwiazdka1807

5 kg w miesiac!! Damy rady

Polecane posty

Gość Gwiazdka1807

Witam wszystkich mam 17 lat i waze 55/56 kg mam 1,64 wzrostu i chce schudnac 5 kg w miesiac. Moze ktos sie chce przylaczyc razem zawsze razniej. Zaczynamy juz od jutra ZAPRASZAM I ZACHECAM DO WSPOLNEGO ODCHUDZANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooj ja to bym chciała
przytyc te 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ja mam 19 latek i 177 cm wzrostu:) od piatku jestem na diecie i cwicze codziennie. Wazylam 64 kg a teraz juz 60:) do piatku 27 musze miec min 59 kg:) co robicie aby schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jadasz
,że od piątku schudłas tak duzo >czym sie odzywiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
jak wstane wypije szklanke wody niegazowanej, nastepnie zielona herbatke oraz kanapke z ciemnego pieczywa z salatka, serem, pomidorkiem i ogorkiem oraz maly jogurt. Na obiad jakas zupke lub cos innego, ale z minimalna jedbynie iloscia ziemiakow. Po obiedzie juz nic nie jem, tylko wieczorem jakis owoc:) poza tym 3 razy dziennie woda i zielona herbatka. Poza tym stosuje cwiczonka na brzuszek,posladki i nogi:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
a Ty tez sie odchudzasz ze pytasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jadasz
zamierzam:) pieknie chudniesz,dziekuje za odp,powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeti
sweetevil => jak wytrzymujesz od obiadu do wieczora na 1 owocku? ja tez bym tak chcialam :( ale wlasnie po 17 mam najwiekszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
no to zycze powodzenia rowniez:) najlepiej jest miec jakas motywacje to wtedy latwiej:) ja mam, a 2 kg przez kolejny tydzien do piatku to juz nie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
do keeti:) wytrzymuje bo mam motywacje, a z nia o wiele łatwiej:) obiad jem ok 15, a jakis owoc np jablko ok 19-20:) a jak mnie glod dopada to pije wode niegazowana albo zielona herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
a Ty jaka dietke stosujesz keeti?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeti
kurcze zazdroszcze Ci ale tak pozytywnie, tym bardziej, ze jestes wyskoka, nie startowalas z wysokiej wagi i tak swietnie ci idzie :) a jakie cwiczenia stosujesz ABS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
nie stosuje zadnych specjalnych cwiczen. Wymyslilam swoje:) na brzuszek to robie brzuszki normalne i skosne ( ok 80 dziennie). Na nogi mam takie swoje cwiczonka ktore wzmacniaja rowniez brzuszek, to znaczy kladziesz sie na podlodze podnosisz glowe z tlowiem do gory oraz nogi i robisz w powietrzu nozyce (skutkuje tylko miesnie troche bola) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeti
ja staram sie poprostu jesc mniej, zdrowiej i szczerze Ci powiem idzie mi slabiutko :( mam 170/64,5 i mysle, ze tak powinnam jesc tak jak Ty, tylko jak pokonac ten cholerny glod? i cwiczenia, mam ABS-y ale ne koge sie za to zabrac, codziennie obiecuje sobie ze od jutra ... a dzisiaj jest "jutro" i znowu nie cwiczylam (obiecalam, ze rano - bo wieczorem nie mam czasu) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeti
ale literowki strzelam sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
no musisz miec motywacje i szczerze mowie ze z nia o wiele latwiej. Ogolnie bylam szczupla tylko moj brzuch mnie do konca nie zadowala:( jezeli wiecej jem to zarysowuje sie delikatnie boczki ktore mnie doprowadzaja do wscieklosci...:) a co jesz keeti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
a jakie masz wymiary? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeti
wymiarow nie znam, nie mam centymetra krawieckiego :) rozmir 38/dolem czasami nawet 40 :( co jem - rano przewaznie jogurt, owoc, kawe obiad jajko lub mieso + warzywa, lub salatka pozniej jakis owoc albo wasa z czyms wieczorem jakas kanapka (czasami 2 !!!) i tego wlasnie nie umie sobie odmowic - kolacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
no wlasnie, powinnas zamienic sniadanie z kolacje, to znaczy na sniadani jest kanapke z warzywanmi i serem badz wedlina a na kolacje zostawic jogurt z owocem. Rano organizm szybciej spala kalorie a wieczorem to tylko tluszczyk sie odklada:( a polecam zielona lbo czerwona herbate. Ja osobiscie wole zielona bo bardziej pomaga:) Wiem, ze jest okropna w smaku ale ostatnio kupuje smakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
a co do cwiczen to najgorzej jest zacza, ale jak widzisz efekty to az nie chce sie przestawac:) sama zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeti
sweetevil => wiem, ze powinnam to zamienic ale juz tak przyzwyczailam sobie organizm i teraz trudno to odkrecic rano nie moge nic przelkanac (albo niewiele) pozniej do 15/16 w sumie nie jestem glodna, koszmar zaczyna sie po obiedzie - do wieczora jadlabym non stop troche tego, troche tego i tak o to waze ile waze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ja tez kiedys jadlam wieczorami ! wyobraz sobie ze np w sobote zdarzalo sie ze bylam w domu po 22 i potrafilam smarzyc jajka albo robic nalesniki:/ motywacja czyni jednak cuda. Okresl sobie jakis cel czemu chcesz schudnac i ciagle o tym mysl..pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeti
sweetevil --> fajna laseczka z Ciebie ❤️ poradz mi cos na napady wilczego glodu wieczorem, woda mineralna i co jeszcze? co moge przekasic po tej 17 zebym nie byla glodna do 23 bo o tej zwykle chodze spac (podpowiedz - jablek nie lubie w nadmiarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
no jedynie cos niskokalorycznego...woda i zielona herbatka- to juz wiesz:) a poza tym to z owocow banana lub pomarancze, albo ryz na chudnym mleku z bananem + kakao na to lub cynamon:) niskokaloryczne a podobno smaczne - sama sie dzis skusze popoludniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeti
dzieki za rady, ja musze zmykac pozdrawiam i tak trzymaj :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
rowniez pozdrawiam:) zajrzyj jeszcze kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×