Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość FRYZJER STYLISTA
tak krytykujesz polki ,a nauczasz polskiego jezyka he he.kultura to nie blyszczysz .dla twojej wiadomosci :nie mieszkam w polsce od 14 lat,i malo posluguje sie tym jezykiem ,ale mam szacunek dla wlasnych rodakow i pamietam skad pochodze. sadze ze takie wypowiedzi jak wpisales naleza do czlowieka niespelnionego i w dodatku malotolerancyjnego'przypomne ze jest eu i ludzia sie nalezy szacunek.ale skad taka osoba moze miec szacunek do innych ,jesli niema go do samego siebie.zalosne... p.s. fryzjer z fantazja,zgadzam sie moze tak byc.ktos moze miec talent.ale niestety moja droga wszystko kosztuje.kosmetyki renomowanych firm tez.ktos pracuje na tanich a ktos wydaje majatek. nie mam czasu sie sprzeczac i niema to sensu.kazdy ma swoje zdanie,i jak mowilam wczesnie wybiera to co jest dla niego najlepsze.zycze powodzenia. dyskusja polega na przedstawieniu argumentow a nie na zaklocaniu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpela kasii
TAK JEST JAK W UK ZAROBI PIERWSZA KASE;HEEE to kosmetyczki sie chce AW PL; TO KRREM NIVEA SIE SMAROWALA; I PASTE NAJTANSZA DO ZEBOW MIAL;HEEE ALE SIE WYBYLA POLKA W UK;HAHAH PRAWIE diana bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaaaaaaa
Podnosze. Tez interesuje mnie pd-wsch. Londyn. Czy ktos zna dobrego polskiego fryzjera/fryzjerke w tych okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryz
TEZ BYLAM U GOSI NA BROKLEY SWIETNA FRYZJERKA I ATMOSFERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkaelka
ja mieszkam na lewisham i chodze do Gosi czesto, z czystym sercem moge ja polecic, dobra fryzjerka i zna sie na rzeczy a do tego bardzo sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaa__
Dziewczyny ja polecam Wam kosmetyczke Karoline Wiercinska. pracuje w salonie 'Malibu' na Walthamstow. Lask ma niesamowite wieedzę i pasję. potrafi zając się buzką. Doradzić kosmetyki i inne takie triki. Jest tam też fryzjerka, jeszcze u neij nie byłam ale widziałam jak strzyże- bardzo mi się podobało. Zamierzam wkrótce spróbowac. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jasny gwint
GLAMUR na leytonston to ostatni zaklad do ktorego bym poszla,tak mi zchrzanila wlosy,ze teraz to juz wogole boje sie isc do jakiegokolwiek fryzjera w londynie,czekam az pojade do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wybralam sie do tego czalego Witka co tu o nim mowa i powiem wam ze fajnie wlosy robi mozecie sobie zobaczyc moje zdjecia na jego stronie www.witoldadrych.flog.pl i same zadecydowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie miesci sie tan zaklad
MALIBU prosze o doladniejszy adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda81
Malibu miesci sie na Walthamstow. Bylam tak na solarium ostatnio. Super fajnie. Czysto. Pachnaco. Fajny staff. Mozna makijaz zmyc nawet, jak wpadaszz z nienacka bez swoich mazidel. polecam 83 Hoe Street Walthamstow E17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag...da
Polecam Gosie z Brockley, zrobila mi bardzo fajna fryzure, a najwazniejsze wlosy sie ukladaja wiele tygodni po strzyzeniu, a nie jak to jest w niektorych salonach, pierwszego dnia fajnie a pozniej trudno "opanowac" wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIRGO1
chcialabym sie dowiedziec troche o tym fryzj Witku z Pinner, czy warto do niego isc. pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbit whitening
ja ostatnio tez bylam u Gosi na brockley, robila mi taka lekka trwala i jestem bardzo zadowolona, wlosy sie fajnie ukladaja efekt bardzo ladny :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa10
Przeprowadzilam się ostatnio i szukam fryzjera oraz kosmetyczki na Angel.Może ktoś zna w tej okolicy jakiś dobry salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgo1
czy moze mi ktos polecic dobrego fryzjera mieszkam na Greenford wiec w tych okolicach, zalezy mi na czasie prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan123123
Wiesz, jesli szukasz naprawde dobrej polskiej kosmetyczki to moge ci polecic: Dominika http://beautyart.co.uk Znajdziesz wszystko czego ci potrzeba: waxing, facial, manicure i wiele innych. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one sie zna
witam ...na leytonstone otworzyl sie nowy salon FANTASY,POLECAM MAJA FAJNE FARBY TRZYMAJA SIE DLUGO ORAZ NIE PALA WLOSOW...WYGODNA MYJKE ,BOSKO PACHNACE KOSMETYKI,ORAZ DAJA MINI PREZENTY ZA WIZYTE.MAZ JEST ROWNIEZ ZADOWOLONY Z SCIECIA ZROBILA MU FRYZURKE JAKA CHCIAL A NAWET LEPIEJ.I CENY MAJA OKI NP...ZA BALEJAZ NA SREDNIE WLOSY ZAPALCILAM 55F W TYM STRZ I MODELOWANIE. ODWIEDZALISMY CZESTO GLAMOUR NA LEYTONSTONE...NIE BARDZO POLECAM...A W FANTASY SPEDZILAM MILO WIZYTE...I NA LUZIE BEZ UDAWANIA. PODAJE ADRES 631A HIGH ROAD LEYTONSTONE E11 4PA FANTASY MOB 07513251464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa85
witam...chcialam polecic salon fantasy na leytonstone.super fryzjerka..robi co sie jej mowi oraz nie pali wlosow tak jak w glamour...kto zan ten wie o czym mowa.fantasy jest na leytonstone tel 07513251464 dziewczyny warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tursui76o606d
dziewczyny -warto to tylko do angielskiego fryzjera.100-150 funtow ale kolor i ciecie rewelacyjne.polskie fryzjerki nie potrafia i koniec- bez wyjatkow.raz pojdz do angielskiego salonu i zobaczysz roznice, wiecej do Polki nie wrocisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo dobra kosmetyczkę, ktorej calkowicie ufam. Mozesz zobaczyc jakie wykonuje zabiegi na beautyart.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo fajną kosmetyczkę, ktorej calkowicie ufam. Mozesz zobaczyc jakie wykonuje zabiegi na beautyart.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotka_Leytonstone
Ja NIE POLECAM salonu spod adresu: 631A HIGH ROAD LEYTONSTONE E11 4PA FANTASY MOB 07513251464. Po pierwsze dlatego, że jak poszłam na farbowanie, to fryzjerka nałożyła mi zamiast pięknego platynowego blondu 'coś' co chyba nawet nie było farbą, a zwykłą paskudną szamponetką w szpetnym 'gołębim' - szarym odcieniu i utrzymało się na moich włosach tylko do następnego mycia! No kur wa! Płacić 50funtów za takie badziewie to ja bardzo dziękuję. Po drugie mają tam jakąś badziewną, najtańszą chyba prostownicę do włosów, która je po prostu pali! Laska do tego nie używa żadnych kosmetyków termoochronnych. Nigdy, ale to nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się, by po prostowaniu włosy na końcach były poskręcane w ohydne spiralki i tylko do obcięcia. Jak zwróciłam uwagę tej otyłej pani, że popaliła mi włosy i proszę, by je obcięła to się zaczęła burzyć, hahahh, tak jak bym to sobie sama zrobiła, choć idąc do salonu miałam gładkie, ładne włosy, a nie popalone sianko! Masakra jakaś totalna jak dla mnie. Kobita próbuje sobie pozyskać klientów chęcią zasłonienia swoich ogromnych braków we fryzjerstwie i totalnego partactwa tym, że daje gratisowe kosmetyki podczas wizyty na kolor. Żałosne. Już NIGDY tam nie pójdę, to samo tyczy się salonu niedaleko Fantasy - Glamour, tam też są niezłe 'agentki'. Nie dość, że nie miłe jak jasna cholera, to do tego zielonego pojęcia nie mają o swoim rzekomym fachu, a ta blondyna to już w ogóle jest 'ęą', hah. I to jej złowrogie spojrzenie. To 2 najgorsze salony do których można trafić będąc na Leytonstone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
ja bylam u Renaty Jon na chelsea i jestes baaaardzo zadowlona, bylam u niej juz drugi raz! do tego cena za sciecie 32 funty! babka jest bardzo mila, wszystko tluamczy,pyta sie ,pokazuje ile zetnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona*Stratford
A ja w 100% zgadzam się z Dotka_Leytonstone, Fantasy to jedna wielka pomyłka, salon istnieje w prawdzie od dość niedawna, ale byłam raz i to był pierwszy i ostatni raz w tym salonie. Nie polecam, jedyny plus, to tylko tyle, że ta laska Natalia jest dość miłą, ale reszta, jakiś pajac(podobno jej brat|) nie bardzo ma pojęcie jak ścinać itd., a mimo to zabiera się do tego, prostowanie, farbowanie czy cokolwiek innego w tym salonie to jedna wielka pomyłka, pracują na jakichś żałosnych, bazarowych produktach i w ogóle nie znają się na fryzjerstwie. Salon świeci pustkami, ale to nic dziwnego. Odradzam, ceny 'normalne; jak wszędzie, ale jakość usług pozostawia wieeeeeeeele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evian mniam
a byl ktos z was w tym salonie na leyton? taki co jest na glownej ulicy, na samym rogu. czasami stoja tam jakies laski i rozdaja ulotki, mieszkam na leyton i mysle czy by sie tam nie przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a c powiecie o salonie przy stacji WOOD GREEN ?? sam mieszkam na palmers green jest moze na palmers green polski fryzjer ? Pozdrawiam panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sili20209
Nie, chyba nie byłam w tym salonie na Leyton, ale mam nadzieję, że nie chodzi Ci o Fantasy? A tak w ogóle to w okolicach Stratford, Leyton i Leytonstone jest jakiś dobry salon, który możecie polecić? (Glamour i Fantasy to totalna porażka!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondeButInteliigent;)
Również dołączam się do wypowiedzi o fatalnej jakości wykonywanych usług i nadętym personelu - w Glamour i Fantasy. Radzę omijać te salony szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evian mniam
mi chodzi o ten salon snip'n'trim czy jaos tak..musze jeszcze raz spojrzec na szyld..ale cos w tym stylu, jest on na glownej drodze na leyton, prawie na przeciwko biblioteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondeButInteliigent;)
Sprawdzę ten salon to i dam opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×