Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość leyton
marta leyton.... to wsunie z czego jestes nie zadowolona?bo tylko tu naklepalas ze ciezko sie rozeznac,no i te zjedzone literki?...(hihihihih)wsumie co sie dziwic ze jestes prawie lysa bo na glupiej glowie nawet na super glu sie nie beda trzymac wlosy.sorki ale jestem jednym z zadowolonych klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyton
pozatym jesli cos nie pasuje komus to sie mowi o tym fryzjerce takiego zdania jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla 2 razy w GLAMUR I 2 razy porazka zanjlazlam sobie fryzjerke na WALTHAMSTOW jest swietna jej prace sa na facebook /SALON FRYZUR(agata klos)jest swietna i nie droga za pasemka na moje dlugoie wlosy po ramion bierze tylko 50funtow ze wszytkim polecam wam ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautytherapist4you
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.beautytherapist4you.co.uk Jestem dyplomowana kosmetyczka z kilkuletnim doswiadczeniem i oferuje swoje uslugi w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTRUŚ
Bylam u tej karolina na walthamstow moze i tak zle nie robi ale jest strasznie nie symatyczna teraz sie przenioslam kawalek od tej karoliny do takiego nowo otwartego salonu tam pracuje taka agata 07719740532 ta to dopiero super robi i nie bierze drogo jej prace sa na facebook/salon fryzur(agata klos)dzwoncie do niej jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI KI IDZIE NA WALTHAMSTOW DO POLSKIEGO STUDIA FRYZJERSKIEGO ADRES 13A HOE STREET TAM JEST TAKA MŁODA FRYZJERKA BARDZO SYMATYCZNA NIE DROGA I DOBRA ,SUPER DORADZA FRYZURKI I KOLORY .W SALONIE JEST FAJNA ATMOSFERA I PRZY OKAZJI MOZNA SOBIE ZROBIC DZIARKE HAHAHA NUMER DO TEJ FRYZJERKI(07719740532).POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI KI IDZIE NA WALTHAMSTOW DO POLSKIEGO STUDIA FRYZJERSKIEGO ADRES 13A HOE STREET TAM JEST TAKA MŁODA FRYZJERKA BARDZO SYMATYCZNA NIE DROGA I DOBRA ,SUPER DORADZA FRYZURKI I KOLORY .W SALONIE JEST FAJNA ATMOSFERA I PRZY OKAZJI MOZNA SOBIE ZROBIC DZIARKE HAHAHA NUMER DO TEJ FRYZJERKI(07719740532).POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautytherapist4you
Witam jestem dyplomowaną kosmetyczką i oferuje moim klientom wysoki poziom usług kosmetycznych i profesjonalną, wykwalifikowaną obsługę. Wszystkie polcane zabiegi wykonuje w zaciszu Twojego własnego domu Oferuję zabiegi ciała i twarzy takie jak: masaż twarzy - zabiegi pielęgnacyjne - kwasy AHA - peeling migdałowy - trwała na rzęsy - henna brwi i rzęs, regulacja - depilacja woskiem manicure, pedicure - parafina na dłonie i stopy - przekłuwanie uszu oraz wiele innych www.beautytherapist4you.co.uk Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural origins
walka salonow na walthamstow trwa hahahah ja tam bylam w malibu u fryzjerki i jestem zadowolona, kosmetyczk tez jest bardzo dobra tam, za to glamour na leytonstone porazka, tego nowego na hoe st, nie probowalam, ale zobacze jesli mowicie, ze dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayeczka82
O nie, wogole sie nie zgadzam z opinia o tej Pani Kłos. Byłam u niej na próbę. I coś strasznego mi zrobiła. Ścięła mi cały tył krzywo a maska którą nałozyła przetłuściła włosy, chyba jakaś dla murzynów raczej. A wogóle salon odstrasza. Robią tam tatuaże, towarzystwo jak z kryminału i snmierdzi piwskiem. Ochyda i rzenada. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipciarybcia
w salonie wali piwskiem? dobre sobie....hahaha moze na zapleczu bimber pedza...gdzie taki salon jest? to ten nowy zachwalany na walthamstow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimber wodka narkotyki
tam, to w tym na 13A hoe Street gdzie tatuaz, chyba PRETORIAN sie nazywa. Dragi tam tez kupisz. Jest obrzydliwe, a toaleta to chyba od wiekow nie myta, blee blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divaaa
weszłam tu, bo też szukam jakiegos dobrego fryzjera, przy czym nie chcialabym wydac fortuny na ten cel, ale widze, ze posty jakies nie na temat..... Polacy w Anglii.... ehhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiarz marychy
O to ciekawa miejscowka widze! To napewno jest salon fryzjerski? Ciekawe czy na zapleczu jest tez pokoik z panienkami na godizny bo widze, ze jest piwko, dragi...tatuaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcoPolo1979
Witam. Juz niedlugo otwieram salon fryzjerski w Londynie. Beda dostepne 3 fotele - 3 fryzjerow , Polka, Hiszpanka oraz Anglik - wszyscy strzyza bardzo interesujaco - rekrutacja trwala jakies 3 miesiace i wydaje mi sie ze moj salon powinien zaoferowac wysoka jakosc obslugi. Ruszy rowniez strona internetowa na ktorej bedzie mozna umowic sie na wizyte. Poniewaz profil tego salonu bedzie miedzynarodowy ceny rowniez beda miedzynarodowe. Zdaje sobie sprawe z tego ze bardzo wiele jest ludzi ktorzy pracuja w UK i chcieliby ostrzyc sie najlepiej w cenie z PL i takie osoby moga byc niezadowolone - ale wierzcie mi ze w innym przypadku salon nie jest w stanie zaoferowac wysokiej jakosci. Dlaczego pisze na tym forum? Bo chcialbym wiedziec ile moglibyscie zaplacic za strzyzenie z modelowaniem, baleyage, farbowanie, fryzure slubna? Nie chce jeszcze poki co podawac cen mojego salonu ani go dokladnie reklamowac - kampania powinna ruszyc w polowie pazdziernika. Pozdrawiam, Marco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa44
REWELACJA dziewczyny, mocno polecam polski salon na pol-zacch na willesden, nazywa sie fab tan maja tam odjazdowego fryzjera, zrobil mi tak swietny baleyage jakiego w zyciu nie mialam, wreszcie nie wygladam jak kazda utleniona polka. co prawda nie jest polakiem,tylko angolem ale obsuga jest pomocna. solarium tak polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata........
witam ja ostatnio bylam u polskiej dziewczyny ma na inie Estera i zrobila mi swietna fryzurke super balejaz i ciecie takie niepowtarzalne . polecam naprawde warto jak sie zapytalam co mi poleca odrazu mi doradzila i nie musialam nic kombinowac. robi wloski w domu i to fajnymi kosmetykami ugadujesz sie z nia co chcesz miec i robi albo na matrixie loreal goldwell. i to ma wszystkie produkty z dobrych firm. polecam naprawde profesjonalnie. jak ktos chce miec dobrze zrobione wlosy. jak chcecie to podam numer 07552575239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco locko
POLECAM!!! Szczerze polecam salon EDEN w zaczodnim londynie to jest ealing/hanwell Fryzjerka ma na imie Agnieszka - ma oko do kolorow i pasemek Bylam u niej juz kilka razy najpierw na refleksy(rzeczywiscie jak od slonca , a nie grube pasma) a teraz na kolor z refleksami i cieciu. Fryzurke mam super taka prosta niby cieniowanie na poldlugich wlosach ale teraz to one dopiero sie ukladaja! Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska198282
Hey dziewczyny, ja chodze do kosmetyczki na Edgware, w polnocnym londynie. bardzo fajna dziewczyna, bylam juz na mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnym, hennie czesto dostaje parafine i maske na dlonie gratis, takze bardzo milo, niskie ceny, polecam innym. nr do Ani to 07749487476

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam super fryzjerke, zrobila mi tak wloski jak nikt do tad, polecilam ja duzo osobom, kazdy byl zachwycony dziewczyna ma 6 lat stazu zna sie na wszystkim, pracowala w wielu salonach w londynie, o to do niej nr jesli ktos jest zainteresowany: 07534366576

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawiedzona:)
podobno na Sudbury Hill jest dobra kosmetyczka, widziałam jak zrobiła mojej znajomej paznokcie, faktycznie bardzo ładnie, i superrrrr dokładnie, znajoma zachwalała , że miła, sympatyczna, mam zamiar sie tam wybrać właśnie, fryzjerki też tam mają ale nie znam nikogo kto korzystał. Słyszała któraś z Was o tym salonie? Może tam też włosy ładnie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia78
Hey, ja tez korzystam z uslug Ani z Edgware, dojazdza do klientki, bardzo sympatyczna, niskie ceny,co nie znaczy,ze jakos slaba. chodze na Microdermabrazje, super, jestem bardzo zadowolona. a fryzjerke tez mam z Edgware ( polnocny Londyn ) , zawsze zadowolona jestem. podaje nr dla zainteresowanych do fryzjerki Marzeny 07849188364.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazur na 102
witam .chcialam polecic marte kosmetyczke ktora pracuje w salonie na leytonstone robi prawdziwe arcydzielo na paznokciach...cieniutkie,estetycznie,doradzi.namaluje nawet palme na plazy na pazurkach.super polecam i henne tez robi spoko na prawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkijskdjksj
Witam !!! Przeczytalam wszystkie wpisy i szczerze, niedobrze mi sie robi po tych wypisach cwanych Polek, co to chwala sobie angielskie salony fryzjerskie i kosmetyczne. Tak sie akurat sklada, ze na dobrego fryzjera i kosmetyczke nie zaluje pieniedzy, ale bylam i w Tony and Guy, w Avedzie, John Frieda , Eclipse i powiem szczerze, zadnych rewelacji. A ze niby Polki nakladaja ta sama metoda farbe, lub strzyga po wiesniacku, to skwituje to jednym slowem BZDURA!!!W Tony and Guy laska schrzanila mi grzywke, mam delikatne wlosy i wymagaja dokladnego ciecia, niestety, zostaly nierowna sciete. W Eclipse babka spalila mi wlosy a w Avedzie zaplacilam 150 funtow za byle jaka fryzure, od kosmetyku dostalam lupiezu i generalnie nie bylam zadowolona. Wole Polskiego, doswiadczonego fryzjera niz angielskie nie wiadomo co i akurat fryzury angielek to generalnie zenada, blond typu Pamela Anderson ...zastanowcie sie dziewczyny co piszecie, a najlepiej to sie w ogole nie udzielajcie bo wstyd mi za wasze tepe, puste komentarze.... Dzis bylam u Pani Gosi na Brockley i naprawde jestem zadowolona!! Pani Gosia cierpliwie wysluchala i doradzila , dokladnie obciela mi wlosy, pofarbowala i jestem naprawde zadowolona z jej uslug. Za calosc zaplacilam 50 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjpel
Witam wszystkich, Jak widac ten rynek to gusta a o gustach sie nie duskutuje. :) Bede otwieral salon w londyniei chce uzlyszec wasze opinie. Nie chce otwierac czegos oczym za pol roku bedziecie pisac zle, dlatego prosze o odpowiedzi. PYTANIA DO WAS: 1.Jaki powinien byc salon zeby spelnil Wasze oczekiwania? (prosze o jedno zdanie ) 2. ile powinno byc stanowisk do scinania 2 czy 6, zeby nikt nie czekal ? 3. Wolisz byc scinana/scinany przez kobiete czy mezczyzne ? 4. wymien uslogi jakie oczekujesz od salonu 5. Wymien cechy dobrego fryzjera oraz jego wady 6. Jakie kosmetyki preferujecie ? 7. jakie solarium wolisz stojace ? czy lezace - profilowane ? 8. jestes kobieta czy mezczyzna ? 9. w jakim przedziale wiekowym jestes ? (a.-20; b.20-30; c.30-40, 40-50; 50-60; 60+) 10. Jaki dystans jestes w stanie pokonac zeby skozystac z dobrego salonu fryzjerskiego ? (0,5 mili, 1mile, 2-5mil, 5-10mil ) 10. napisz cos czego tu niema ..... :) dzieki za odpowiedzi, sorki za bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trespass
Hej, ja kiedys tez chodzilam do Gosi na Brockley, super fryzjerka i bardzo mila osoba. Zna sie na rzeczy i potrafi doradzic jak sie nie ma pomyslu na fryzure. Niestety nie mieszkam juz w Londynie i za daleko mam do Gosi, ale polecam z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-mi-mi
do tego kogos 2 posty wyzej - nie wiem co nie podoba ci sie we fryzurach angielek, bo ja jakos zauwazylam ze one w 90% maja piekne i grube wlosy, modnie uczesane (chodzi mi o te normalne, a nie te z osiedli councilowskich). To przeciez polki znane sa z tego ze maja na glowach borsuki i spalone siano, no i na kilometr widac ze idzie polka. chyba mieszkasz na innej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam i OSTRZEGAM przed kosmetyczka z salonu Eden na Hanwell. Jest niemila, niedelikatna, niefachowa. Podczas zabiegu mikrodermabrazji przeorala mi twarz tak, że mam spuchnietą, czerwona skore a do tego czuje potworne pieczenie Na moje uwagi, ze cos jest nie tak stwierdzila, ze tak musi byc, bo ona robi to prawidlowo. Jestem zalamana totalnie i czeka mnie dlugie leczenie, bo nie obylo sie bez dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×