Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkiaijk

jaki puder brązujący??

Polecane posty

Gość qwwereywrefd
ziemia egipska? beznadziejne kolory: albo jaśniejsze od mojej cery albo cegła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksor
Wszystko zależy od tego, jak nałożysz ziemię, więc wcale nie jest tak, że będzie tak, czy tak. Niezbędne wyczucie - wcale nie tak trudno można sobie zapewnić delikatną opaleniznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś ziemię egipską. Teraz mam terracote Guerlain i uważam ze jest o niebo lepsza od ziemii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn66
A ja bym chciala puder ale chyba sypki. Nie znam sie na pudrach, mam 2 prasowane i beznadziejnie je sie naklada (ani gabka ani pedzelkiem nie idzie, smugi robi). Ostatnio stalam w kolejce za dziewczyna ktora miala idealny puder na twarzy haha. Wygladal jak druga skora i chyba sęk w tym, ze ona miala sypki. Jak go rozpoznac w sklepie? Jak patrze to same prasowane a takiego juz nie chce. Czym nakladac sypki? Pedzelkiem, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałyście nowośc Guerlain 4 seasons, super pudry brązujace. Mają chyba 5 odcieni, wybrałam jeden pasujący do mnie na testerze i sie okazalo, że tego moejgo akurat nie mają w sprzedaży. Co za pech. Chcialam coś nowego, bo terracota własnie mi się kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór ekskluzywnych kosmetyków w niewygórowanych cenach znajdziesz w sklepie www.Coletia.eu Firma specjalizuje się w najlepszych markach japońskich i azjatyckich (np. Shiseido). Można tutaj znaleźć wiele nowości, których jeszcze nie ma na polskim rynku. Do tego jak znajdziesz fajny kosmetyk to ci ściągną go na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala la la
Jak dla mnie nie ma lepszego pudru brązującego niż z Sensique. Bardzo fajnie się nakłada, nie sypie po ubraniach tylko to co na pędzlu zostaje na buzi. ładny odcień, wygląda bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Incra
dobry puder swoją drogą, ale do tego trzeba jeszcze mieć dobre pędzle:) ja jestem wierna tym z linii natura accessories i czasami jak mam słabszy kosmetyk to ratują sytuację :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co Wam puder brązujący? Zwłaszcza latem, kiedy buzia Wam sie opala? Ja się zdecydowałam na puder mozaikowy Miss Sporty i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje essence, jest dobry i tani. Polecam sprawdzić, może któraś z was się do niego przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×