Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomaranczkaa...

fajny tescik psychologiczny na osobowosc

Polecane posty

4w5 - zgadza się oprócz \"Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.\" wtf?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też...czasami lubie sobie odcinac częsci mojego ciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej
Jedynka ze skrzydłem dziewięć: 1w9 - "Idealista" Jedynka z tym skrzydłem ma podobną do dziewiątki aurę spokoju, choć nadal możliwe są u niej wybuchy gniewu. Często jest introwertyczna i sprawia wrażenie nieobecnej zupełnie jak piątka. Ma tendencję do tworzenia zasad, które rzadko zadowalają innych, ale to też jest jej siła. Gdy jedynka jest zdrowa, może obiektywnie patrzeć na świat, jest spokojna i pościągliwa w swoich ocenach. W ubiorze często jest bardzo tradycyjna i konserwatywna. Wiele jedynek z tym skrzydłem preferuje ubranie funkcjonalne i odpowiednie do okazji, ale niczym się nie wyróżniające. Gdy jest w stresie, może mieć zbyt wysokie oczekiwania, wymagać od innych rzeczy, które nie są możliwe do realizacji przez przeciętną osobę. Może okazywać polityczne i socjalne opinie, które są logiczne ale bardzo rygorystyczne i całkowicie pozbawione współczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji. Najważniejsze stają się zasady, nie zależnie jakim kosztem. Jedynka może być bezlitosna i nieświadomie okrutna. Słynne jedynki ze skrzydłem dziewięć: Harisson Ford, Gorge Bernard Shaw, Michael Dukakis, Katherine Hepburn, Judie Foster, George Harrison . Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat" To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym. Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili. Słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier. Wpływ na jedynkę, połączenia z siódemką Zdrowe połączenie z siódemką, daje jedynce większą elastyczność, pogodne usposobienie i większą chęć do zabawy. Jedynka pod wpływem tego połączenia jest rozluźniona i nie osądza tak krytycznie innych, pozwala się bawić innym i sobie. Jedynka może być bardziej czuła i posiadać lepsze poczucie humoru. Jest bardziej kreatywna i bardziej docenia i rozumie radykalne pomysły i zmiany. Cieszy się bardziej życiem, jest bardziej spontaniczna, nie trzyma się tak rygorystycznie zasad. Gdy jest w stresie, jedynka zaczyna walczyć z odczuciami typowymi dla siódemki. Może odczuwać potrzebę bycia wolnym i pozbawionym ograniczeń, co może się kłucić z przestrzeganiem zasad i chęcią pomagania innym. Jednakże mogą się zdarzać chwilowe impulsy. Jedynka z takimi odczuciami staje się mniej solidna i godna zaufania, a bardziej hipokrytyczna i bardziej unikająca obowiązków. Dodatkowo może się pojawić uzależnienie od picia alkoholu dla relaksu i rozluźnienia. Krańcowa wersja takiego zachowania objawia się epizodycznymi ucieczkami od otoczenia i obowiązków, łamaniem wszelkich zasad i reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz nożesz
1w9 ale nie zgadza sie ten brak wspólczucia i emocji, tego mam nieraz aż w nadmiarze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atellla
musi sie zgadzać , chyba że ktos oszukuje sam siebie. Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5w4 :o \"Obrazoburca\" :o:o Słynne piątki ze skrzydłem cztery: Agatha Christie, Albert Einstein, George Lucas, David Lynch, Samuel Beckett, Stanley Kubrick, Stephen King, Freidrich Nietzsche. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alklkllklk
Mnie King pasuje...Nietzsche juz trochę mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek wyszło mi to samo co mistrzowi cientej riposty 😭 Chyba zaraz popadne w melancholię oraz depersje o podłożu egzystencjalnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamma
9w1 troche sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys go robilam jest to jeden z najlepszych testów na osobowiśc zgadza się w ponad 80% mój typ lojalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia905
8w9, czy jest jeszcze ktoś taki jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata trzydziestka
Renia 905 ja też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×