Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzatańskaSzatyna

Co się dzieje...

Polecane posty

Czytam to forum od pewnego czasu i zauwazylam, ze 3/4 topiców jest dołujących... Czy tak mało ludzi jest w szczęsliwych związkach(jak ja :P). Co się dzieje z ludzmi i naszym swiatem?? Co 2 osoba tkwi w beznadzieji albo jest po przykrych doswiadczeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópja
Większość szczęśliwych ludzi ma inne, ciekawsze rzeczy do roboty niż siedzenie na forum. Moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłam w zwiaku to nawet tu nie zagladałam ... a teraz z nudów :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogut pieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama o sobie z tym
to prawda gopja sponsoring mazgajow oj oj oj ja biedna itp i egipt bedzie i praca za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama o sobie z tym
zaglądałam tu dla Niego wiem ze jako terapie ma zalecone pisanie.. dziwiłamsie ze aby pomowic byc to on woli alba z mongolem albo tu pisać..i gdzie indziej tez.. wiedziałam wtedy co mysli co mu w dusyz gra.. ale szantaze mongola dały sie nam we znaki.. były przyczna ze robił inaczej nie tak jak poiwinien. zamiast face to face pomowic musielismy tu mowic.. to tu mu pokazałam ze mongoł to niezle ziolo.. uwaza sie za pokrzydzona a jest katem.. tak naprawde to inne sa pokrzydzone anie mowia o tym.. np ta kobieta z 1 nocy zamiast romantycznej to takiej hard..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie
do deski.. przegralam zycie----- a ty to latasz po wszystkich topikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gópja
Szatańska ale o co chodzi? Nikt nie broni szczęśliwym tu wchodzić... Po prostu ja wiem, że nie wchodziłabym tu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem deską przegrałam życie -> napisala, ze ktos szczesliwy kto ma z kim pogadac nie wchodzi na fora :):). Ja jestem szczesliwa i wchodze i co w Tym dziwnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×