Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wedding_Planner

Dla odreagowania przedślubnego stresu

Polecane posty

Gość Makowa_Panienka
BUAHAHAHAHAHAHA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ahaa
Witam przedmiotem mojej ałkcji jest nietypowa żecz, som to natomiast dwie BILLE BILARDOWE o wdziecznych numerach 8 i 4. Usemka jest koloru czarnego a czwurka fioletowego,majom znaki używania drobne ryski, pochodzenie Bill (pamiontka z wakacij 2000r).Zdiecia robione komurkom nie odajom uroku ktury jest zawary w BILLACH to musiało byc specjalnie napisane :o nie ma bata, nikt aż takich błedów nie robi :) a i ałkcja mnie rozwaliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja nie mogę ale jełopizna
Ale pisownia :):):) Nie ma się co czepiać literówek na Kafe, tam sa lepsze :D:D:D:D:D:D:D "kierownica wielofunkcyjna na biórko na przyssawki z pedalami". HAHAHAHAHAHAHA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja nie mogę ale jełopizna
pies niemiał choroby stawuw jak wiele innych labradorow spokojny, usuchany Telefon oceniam na stan DOBRY , OBUDOWA NIE PORYSOWANA , PĘKNIĘTA NA DOLE TEL. NIE WIDAC , MOŻNA TAK EXPLOATOWAĆ GO , MA POTŁUCZONY WYŚWIETLACZ , SLYCHAĆ DZWONKI , MELODIE KONCZĄCĄ , PO WŁONCZENIU TRZEBA GO POTWIERDZIC , NIEWIEM KTÓRYM PRZYCISKIEM NA ŚLEPO, ŚWIECI NA BIAŁO WYŚWIETLACZ TAK CZY INACZEJ WYŚWIETLACZ DO WYMIANY , CZY COŚ JESCZE NIEWIEM , NIE NAPRAWIAM SPRZEDAM PRAKTICA LLC !!! STAN WIZUALNY SUPER OPKROWIEC ORGINALNY WYŚCIELONY ZAMSZEM CZERWONYM ORGINALNA OSŁONKA NA OBIEKTYW OBIEKTYW WYSOKIEJ KLASY POLECAM GORĄCO NIEGDYŚ UŻYWANY NIE NAPRAWIANY ORGINALNE CZĘŚCI TE TAJEMNICE PRZEKAZAŁ MI DZIADEK ALE NIESTETY CZY NADAL DZIAŁA ZABRAŁ ZE SOBĄ ś.p POLECAM GORĄCO !!!!! MYŚLĘ ŻE DLA TEGO KTÓRY ZNA TAJEMNICE DZIADKA JEST WART WIĘCEJ ,DUŻO WIĘCEJ NIE SPRZEDAWAŁA BYM GO GDYBY NIE TRÓDNA SYTUACJA .... posiadam stelarz !!!!!!!!!!!!! na innej aukcji do niego też orginalny !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
tajemnica dziadka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja nie mogę ale jełopizna
Też mnie to zastanawia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grewtgrew
widzieliscie nawet ten złoty gajerek z buiałymi spodniami jest tam zmieszczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośka samośka
Thiaaaa... Ludzie to mają pomysły :D I WIEDZĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie BĄBA
Aż się wierzyć nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×