Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jebnięty stańczyk

Jakie piersi kobiety podobają się Wam najbardziej ??

Polecane posty

Moja niunia ma średniej wielkości piersi 75 C ale są stojące a nie obwisłe. Sądzę, że przy jej budowie ciała 160 cm 47 kg są idealne ? Moim zdaniem właśnie taki rozmiar 75 C podoba mi sie najbardziej ;-) A poza tym wiadomo, że najłądniejsze są piersi naszej ukochanej prawda ? ;-) Fajnie jak piersi są stojące a nie obwisłe. A test na jędrność można sobie zrobić - dziewczyny zapewne wiecie jak ;-) Więc jakie są Wasze ulubione piersi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze powiedz nam
czy twoj ptaszek jest jedrny i nieobwisły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
mam 164 cm ,waze 62 kg ,a pod biustem mam 70 ,skoro twoja niunia ma 160 ,wazy 47 kg ,to skad jej sie wzielo 75 pod biustem,poza tym przy takiej wadze miseczka C ,to sredniej wielkosci piersi ,tylko dosc spory biust,wiec chyba cos pokreciles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptak nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokręciłem bo dokładnie ma taki biust nie rozumiem dlaczego uważacie, że przy tej budowie piersi z miseczką C nie są średnie a duże... ogólnie do jej figury te piersi wyglądają idealnie :-) szczupła ( nie chuda ) budowa i piersi jędrne C - to jest to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam rozmiar 75 C i nie uważam ich za sedniej wielkości tylko sporej wielkości. tym bardziej, że jestem szczupła. Przy szczupłej sylwetce rozmiar miseczki C wydaje się jak D niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------> słoneczna panienka nic nie pokręciłem koleżanko - jest dokładnie tak jak napisałem ---------------> żabka nie podobają Ci sie takie piersi ?? przy szczupłej figurze piersi z miseczką C wyglądają bosko nie są za duże ani za małe takie jest moje zdanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
hmm..ale 75C...zależy jeszce co to za staniki..czasami ajk ide chcąc zkaupic 75C--ale to prawdziwe..to mi pokazuja miseczki wielkosci b:O bardzo czesto..jeszcze zalezy gdzie kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe Michu
Michu, cos pokrecił..rzeczywiscie. jego laska taka malutka i niby takie wymiary sa srednie? chyba ze jest napakowana w barach??:P Ja mam 172cm , waze 61kg mam 75C i biust jest raczej spory a nie sredni. Michu- chyba lepiej wybierz sie do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
chlopie 160 -47 ,to jest chudosc ,a miseczka C ,w takim wypadku ,to balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś się chłopie rozmarzył
a teraz powiedz prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
ja przy wzroscie 166 , waga 52 kg..drobna budowa i zapewniam, ze przy rozmiarze 75C mam duze piersi..:O a nie przecietne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na prawde nic sie nie pomylilo a fakt ze nosze okularki ;-) mam tylko pytanie - gusta są rózne - więc porozmawiajmy ;-) - dlaczego dla Was dziewczyna 160 cm 47 kg to chudość ? - dlaczego przy tej budowie ciaiała twierdzicie, że 75 C to dużo ?? Czekam na odpowiedzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
moim zdaniem, ona nie jest chuda tylko szczupla... sama waże 52 kg przy wzroscie 166... Ale fakt, ze 75C to duzo w tych wypadkach..naparwde... Chyba, ze to sa te staniki o ktorych pisalam powyżej i czasami sie okaże ze wypada B:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
Michu ,jakis czas temu przy moim wzoscie 164 ,dla przypomnienia ,wazylam 52 kg,wtedy bardzo czesto slyszalam stwierdzenia typu szkieletor,anorektyczka,itp.,zreszta sama widzialam jak wygladam .nie byl to zbyt piekny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
kobieta---ale kazdy ma inna budowe kostna.. ja wazę podobnie..i nikt m i nigdy nie zarzucil, ze wygladam jak szkieletor!!...:O Troszke empatii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
tak bywa ,masz racje ,moze to faktycznie tylko mnie nie bylo najlepiej z ta waga ,nie bede generalizowac,wiem ze teraz wygladam znacznie lepiej ,nie jest to zresztatylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość - nienawiść
Moja koleżanka jest szczuplusienka no i te piersi o rozmiarze C ...Są ogromne a ona przy nich taka malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueregard
Bo nie ma większego smrodu niż perfumowany gnój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
jeszcze tylko dodam ,ze nie jestem juz niestety nastolatka ,pewnie w przeciwienstwie do tutaj obecnych ,wiec moze przez to nasze postrzeganie pewnych rzeczy sie rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
kobieta--> moja mama uważa, ze o wiele lepiej sie czuje jak ma kilka kg wiecej..nie mowie, ze od razu 10:) ale te 3, czy 4:) Jak schudnie to zawsze wyzywa....(a znowu nie chudnie na tyle, zeby ktos jej powiedział, ze jest za chuda) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
kobieta--> ja do nastolatek, tez już nie należe...:) ale nie znowu do 30-stek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasputin1975
Naljlepsze jestromiar duże B, bo większe prędzej czy później zaczynają obwisać.No chyba że silikony, wtedy nie wiszą.Osobiście wolę mniejsze cucuszki, takie mieszczące się w dłoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
tak bywa - ja chce zrzucic jakies 2 kg ,moje corki pukaja sie w czolo kiedy o tym mowie ,twierdza ze wszystkie ich kolezanki mowia ze mam swietna figure ,milo to slyszec ,ale pokaz mi kobiete zadowolona ze swego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
tak bywa ,mam 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
kobieta--> tyle co moja mama akurat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnif eyes
ja mam 161 i 47-48kg i jestem szczupla, nie wyobrazam sobie zebym miala piersi 75C, to bylyby przy mojej figurze olbrzymy. a powiedz nam ile twoja dziewczyna ma lat? bo jak ma ok 20 to nie dziwie sie ze nie wisza-jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×