Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzieeek

Kraków_wakacje_niania MAgda

Polecane posty

Witam wszystkie mamy! Na imie mi Magda, mam 25 lat. Z wykształcenia jestem magistrem wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego (czyli rpzedszkole i klasy 1-3) Po ukończeniu studiów pracowałam cały rok szkolny w bardzo dobrym krakowskim rpzedszkolu, gdzie uzyskalam tytul nauczyciela kontraktowego. Po roku postanowilam rozwijac swoje pasje w zakresie kształcenia jezykowego i wyjechalam do Francji, gdzie przebywam do tej pory. Uczę sie i opiekuję 8-letnimi trojaczkami. Wracam do Polski z poczatkeim lipca i poszukuję zajęcia na dwa meisiace wakacyjne (lipiec-sierpien). Chętnie zajmę się dzieckiem (dziećmi) na terenie Krakowa. Mogę zaoferować również naukę języka francuskiego (swoj autorski program wdrażałąm już pracując w przedszkolu z duzym powodzeniem). Poza pracą w przedszkolu (grupa 4-latkow) oraz opieką nad małymi Francuzami posiadam więcej doświadczenia (praca z dziecmi i młodzieżą w wieku 2-18 lat - kolonie, obozy, oazy, sasiedzi... ;) ) Bede dyspozycyjna w dowolnych godzinach w dniach WTOREK - PIĄTEK (na weekendy mam już ustawioną inna prace, poza Krakowem) Mój adres mailowy to : madzieeek@interia.pl Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×