Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ula_93939

Sunset Beach - oglądał ktoś?

Polecane posty

Gość yhy
ja ogladałam...tylko pozniej przeniesli go na inna godzine i juz nie ogladałam....a ty ogladałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_93939
no właśnie nie i chcę się dowiedzieć o czym to mniej więcej było .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
ooo to jest bardzo duzo do opowiadania!!!...ja nie widziałam koncówki i myslałam ze ty widziałas to bys mi powiedziała jak sie skonczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_93939
W zaskakującym ostatnim odcinku, Meg budzi się w Kansas i zdaje sobie sprawę, że te trzy lata spędzone w Sunset Beach to był tylko sen a wszystkie postacie to w rzeczywistości jej rodzina i przyjaciele z Ludlow. Jednakże, w ostatniej minucie Meg budzi się ze swojego "snu w śnie" w łóżku z Benem, dzień po ślubie! ---> z wikipedii znalazłam opis końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
a to jednak sie z nim chajtła...bo tam jeszcze jego brat blizniak był co sie podszywał pod bena...bena zona sie znalazła chociaz wszyscy mysleli ze nie zyje....ciekawe co sie z nimi stało i czy to zeczywiscie była jego zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horror był na tej wyspie
bena brat blizniak mordował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
no to zamordował bena czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
ale to przestali nadawać przed końcówką :( :( jak wyszperam coś po engliszu z zakończeniem to prześlę....:( wyłączyłąm się jak bliźniak Bena uprawiał sex z Meg :/ a Ben był uwięziony czy jakoś tak :D :D i na to patrzył :D ale najlepsza była Annie, ruda jędza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze serial leciał do końca z tym że ostatnie odcinki były nadawane na TVN7 zaraz po 6 rano. Uwielbiałam ten serial :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
a, wszystko jasne :) ja wtedy chodziłam do liceum z samego rana i pewnie dlatego nie załapałam się na koncówkę serialu ;) dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko na wyciągniętą kasetę magnetofonową mowiło ben.Do dziś nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Wenta
Moja ulubiona para byla Paula i Ricardo - policjanci. Bylam strasznie wkurzona, jak Ricardo zwiazal sie z siostra Pauli Gabi. Powiedzcie prosze, ze Ricardo i Paula byli razem ze soba na koncu!!! A watku Bena i Meg nie znosilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Ja lubiłam Gabi :) Było mi szkoda Marca,kiedy go odrzuciła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Num LOCK
Kurde ja tez ogladalam ale tak jak niektórxy nie dokonca :O Jak kos wie to niech napisze jak sie miej wiecej skonczył - pewnie happy end. Napiszcie kto zkim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość govha
To byl najlepszy serial jakim kiedykowleik ogładałam.Szkoda tylko ze ostatnie odcinki przegapiłam bo przeniesli na inna stacje czy cos,takze nawet niewiem jak sie to skonczyło:(Nie ma ktos przypadkiem nagranych odcinków tego serialu??Z checia odkupie!albo jakis adres gdzie mozna go sciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksa35
mogli by go jeszcze raz puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thalika
zapraszam na forum, min odcinki takich telenowel (do ściągnięcia) jak Grzesznica, Kobieta ze stali, Posłaniec szczęścia, w niewoli uczuć, Calypso, kiedy będziesz moja i wiele innych www.vipnovelas.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno dawno temu na RTL7 leciało na youtubie trochę odcinków jest ale jakość marna. polecam pobrać z www.filefox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×