Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka tam przecietna

mam 23lata i nic nie mam..

Polecane posty

Gość taka tam przecietna

chodzi mi o to ze nie studiuje,bo mnei nie stac,mam tylko prace na nic mnie nie stac.nie mam zadnej kasy odłożonej,zadnego sprżetu.nic.mam faceta,ale nic nie mamy.czy to normalne?? jak to u was wyglada...co macie w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka23
tatuś kupił mi samolot na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby tak
"mam 23lata i nic nie mam.." jak to nie masz??? masz!!!......23 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombluś ile masz latek
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fris
jeśli człowiek ma prawdziwą miłość, to ma wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam faceta, a wolabym miec kogos kochanego zamiast kasy na koncie, ktorej tez nie mam...jedyne co mam to wlasny kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka23latka
Masz chłopaka. Masz prace. Zbierasz doswiadczenie i dostaniesz lepsza prace za wyzsza pensje Twoj chopak moze tez i juz cos bedziecie mogli wspolnie oszczedzic lub zaplanoac. Wbrew pozorom masz duzo..tyle co wiekszosc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likwidacja10zxr
zawsze ta jebana większość mnie przytłacza mają lepiej a coś pierdolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23-latkaaa
a ja mam wszystko!!!!!!!!!!!!!!!studiuje,pracuje,mam faceta,mamy 2 samochody,2 komputery(w tym laptop),mamy wielkie akwarium,mieszkanie,działke pod miastem warta 200tys...:-)..... i mam 23lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeebleeeee
no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grasias
Nie obrażając nikogo jak ktos mi mówi ze nie studiuje bo nie ma kasy to "lekko" mnie szlak trafia.... Ja sama nie mam kasy...rodzina mi nie jest w stanie pomóc a tak bardzo chcialam studiować..tak bardzo ,że zaczelam robić wszystko by tak się stało...w wakacje nie obijalam sie tylko ciężko pracowałam....do tego stypedium socjalne przynane przez uczelnie i jakoś sie jedzie do przodu...jestem na 3 roku i sama sobie radze jestem niezależna i dobrze mi z tym... Widze, ze pracujesz i napewno jest Ci cięzko...pomyśl o tym co napisałam...nawet jak nie chcesz rzucić pracy to idż na studia zaoczne i tak przyznadzą Ci stypendium skoro tak marnie stoisz finansowo i zawsze bedziesz miala na czesne...gdy się czegoś bardzo chce mozna to osiągnąc...tylko trzeba wierzyć i ciężko pracować.. I nieprawda, że nic nie macie...macie siebie..a to juz dużo..pozdrawiam i powodzenia!! wierze ze sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×