Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa tegoo

W jakim wieku poczułyście, że bardzo bardzo chcecie mieć dziecko?

Polecane posty

Gość ciekawa tegoo

Ja mam 20 lat i owszem, keidyś chce mieć dzieci, ale teraz absolutnie, ani troche nie. Zastanawiam się, w jakim wieku przychdozi ten "instynkt", że sie nie pragnie ncizego tak jak posiadania dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Twoim wieku urodziłam syna, ale nie powiem, że tego chciałam, po prostu wpadłam. Potem długo, długo nic, bo syn dał mi w kość i nie chciałam więcej dzieci. 32 lata, wtedy mnie bardzo wzięło na dzieciątko, jak ja pragnęłam córeczki... i teraz ją mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy skończyłam 28 lat. Wcześniej nie wiedziałam, co to instynkt macierzyński, mimo że miałam męża i już dawno mogliśmy mieć maluszka. Teraz oczywiście mogę tego żałować, ale po pierwsze czasu nie cofnę, a po drugie wtedy w ogóle o tym nie myślałam. Masz dopiero 20 lat, wszystko przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam myslec rok temu (23latka) i powiedziałąm moejmu ukochanemu dałam mu czas do namysłu i on powiedziałm mi we wrześniu że chce miec dziecko i w listopadzie sie o nie postaralismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjeeeejejj
ja mam 27 i dla mnie dziecko to czysta abstrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy pamietam bawiłam się tylko z młodszymi dziećmi,zawsze chciałam mieć dziecko,realia typu:wykształcenie,odpowiedni partner,wiek, oczywiście musiały mieć wpływ na podjęcie decyzji o świadomym posiadaniu owych...pierwsze urodziłam jak miałam 23 lata,następne 28...żałuję,że nie mam więcej ale los tak widocznie zdecydował...nawet imiona miałam wybrane dla tych hipotetycznych dzieci już w podstawówce i tak sie nazywają..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... pewnie u kazdego wyglada to troche inaczej ;) Bywa, ze \"instynkt\" nie pojawia sie nigdy... Ja mam 30 lat i nie chce miec dziecka. Nigdy go nie planowalam. Czy to sie kiedys zmieni? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnei ten czas nadszedł już teraz :) Ale chciałabym najpierw ułożyć sobie życie: skończyć studia, usamodzielnić się :) Wcześniej przez długi okres czasu zarzekałam sie że ja nigdy dzieci mieć nie będę, a potem powoli zmieniałam zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy w związku 4 lata. Miałam 21 lat, On 22. I tak jakoś w tym samym czasie same w ręce zaczęły nam wpadać maleńkie buciki, ubranka..i jak nawiedzenie zaglądaliśmy ludziom do wózków:D Pojechaliśmy na tydzień w góry i wykorzystaliśmy ten czas najlepiej jak się dało. Skutecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdego stać
21 lat i związek 4 letni i z tego co widzę już 3 dzieci, oj.jojojj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata i juz powoli
mi odwala na tym punkcie. Zawsze myslalam ze dzieci miec nie bede a jak juz to jedno a tu prosze!! Ale bronie sie przed tymi myslami obiema nogami i rekoma hehe :D Cale szczescie ze siostra w czerwcu rodzi to moze zaspokoje swoj instynkt i bede miec na jakis czas spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 lata i nie ma dnia żebym o dziecku nie myślała ale myślę że to indywidualna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jak miałam 19 lat bardzo chciałam zostać mamą ale na dziecko zdecydowałam się w wieku 21 lat i dziś jestem szczęśliwą mamą 1,5 -miesięcznej dziewczynki ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 atek i juz owoli powoli mi sie zbiera. A najbardziej jak odwiedzamy znajomych kotrzy juz maja maluszki:) Po takich odwiedzinach sie instynkt nasila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 21....
Nie chciałam mieć dzieci, drażniły mnie. Mogę powiedzieć, że nie lubiłam dzieci, ich towarzystwa, gaworzenia. Kiedyś odwiedziłam koleżankę, która urodziła dziecko; 1,5 godziny stałam przy łóżeczku tego dziecka wpatrzona, jak w gnat. Dziecko obudziło się, wzięłam małą na ręce i wszystko mnie w niej fascynowało: małe nóżki, śliczny zapach, delikatna skóra, bezbronność, uśmiechnięte oczka i w końcu zapragnęłam dziecka. Miałam wtedy 20 lat- dla kogoś, to może być za wcześnie, ale co miałam zrobić, skoro nigdy wcześniej, nie czułam czegoś podobnego? Postaraliśmy się o dziecko i teraz jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×