Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zielonooczka

plakac mi sie chce-RWA KULSZOWA

Polecane posty

Gość zielonooczka

mam rwe kulszowa nie moglam chodzic 3tygodnie [przepisal mi zastrzyki od poniedzialku zastrzyki z witamina b12:(mial ktos ??bardzo bola???plus do tego lekarstwo dicial??? prosze blagam o odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemmmmmmmm
odpowiednia dieta pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooczka
czyli jak???jestem zalamana nic nie moge robic ciagle leze jak kloda bosheee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta na rwe kulszowa? Zarty na bok. Cierpie na to od 10 lat. Potwierdzam, ze te witaminy beda bolesne ale to nic... Rwa jak raz Cie dopadla to sie od niej nie uwolnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba
poddać sie pod opieke specjaliście pojśc na masaze i rechabilitacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwolni się uwolni
Nie strasz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe powraca bo
nigdy nie była wyleczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozpoznac, ze wyleczylam sie z rwy kulszowej? Po rehabilitacji jest poprawa i wtedy myslisz, ze wyleczona. Lekarz tez nie jest w stanie tego powiedziec. Albo ja trafilam na zlych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nikt nie zezwoli na rozpoczecie rehabilitacji gdy wystepuje bol. Po kuracji zastrzykami, lekami przeciwzapalnymi i przeciwbolowymi mozna ddopiero rozpoczac rehabilitacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz wiadomo że Ci nie
powie bo on wie że Rwy nie można wyleczyć tylko podleczyc,dlatego należy nie iśc do lekarza ,a do dobrego terapeuty który stosuje masaże akupresure i być cierpliwym,napewno wyleczenie nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból nie ma nic do rzeczy
jak to nie pozwoli???w wolnym kraju ktoś zabroni????hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy kto sie zna na rzeczy nie zaleci rehabilitacji w bolu. To jest zbyt powazna dolegliwosc, zeby robic cos na wlasna reke, mozna sobie zrobic krzywde... Po zakonczeniu leczenia lekarz powinien dac skierowanie do poradni rehabilitacji, gdzie LEKARZ przydziela odpowiednie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooczka
jestem bardzo zalamana teraz zawsze bylam ciagle w ruchy duzo sportu a teraz nie nic:(ciagle mnie boli:( a ktore lekarstwo bardzieij boli ten diclac czy ta witamina b12???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co tu lekarz
poprostu idzie sie do dobrego rechabilitanta i ten juz sprawe załatwi ,że ból zniknie i pacjent wróci do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooczka => Odpowiem jeszcze na Twoje pytanie, bo tez nie znosze zastrzykow i zal mi Cie: mialam i diclac, i witaminy, i ketonal w zastrzykach (to jest dopiero bolesne) i wiele innych, ktorych nazw juz nie pamietam, ale bol zastrzyku (nie mowie o samym ukluciu) to nic w porownaniu z rwa, wiec nie boj sie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooczka
nie bierz tych zastrzyków bo to na dłuższa metę więcej Ci zaszkodzi niż pomoże,dobry specjalista rechabilitant to najlepszy lek i naturalny ,nie zatrówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooczka
jednym slowem jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czym załamana
wyleczysz sie i bedzie spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooczka
ale ja juz 3tygodnie siedze w domu nigdzie nie chodze bo nie moge taki bol:(mam dosc tego boje sie ze o juz zawsze bedzie bolec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzie..me
Bezenność i bólkregosłupa odebrał mojej matce ochotę do życia. Zaburzył jej stan emocjonalny. Po dwóch miesiącach zażywania \"Roztworu Delbet\" fruwa jak skowronek. Znów z przyjemościa kładzie się spać. ale sprawdz tego linka http://ojcabeno.googlepages.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie
Nie wyleczysz rwy, tylko uśmierzasz ból i będzie powracało jak bumerang, to jest ucisk na nerw kulszowy, masaż klasyczny, akupunktura i ćwiczenia , które powinien zalecić ci masażysta, w znacznym stopniu uśmierzą ból, najlepsze są ćwiczenia rozciągające i poćwiczeniach gorset, przynajmniej na dwie-trzy godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTA RACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
trudno jest wyleczyć rwę kulszową niestety powraca. ja miałam zapalenie nerwu trójdzielnego twarzy, a więc taka rwa kulszowa na twarzy :D straszny ból. zastrzyki i ketonal i pomagało. od 2 lat nie boli. są zabiegi naświetalające, które ponoć mają wpływ na ten uciasający nerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie
Ketonal bardzo niszczy żołądek i wątrobę, brać tylko w ostateczności, po zabiegach akupunktury miałam rok przerwy w bólu niestety wraca ze zdwojoną siłą z każdym nadmiernym kilogramem (większy ucisk), polecam pilnować prawidłowej wagi, zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
położyć się na brzuchu nie na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzie..me
Przyczyny rwy kulszowej są przeróżne.M.in. są nimi zwapnione wyrostki, które operacyjnie raczej trudno usunąć. Leki p/bólowe czy przeciwzapalne tylko chwilowo zniwelują ból. Nie bądz pesymistką z nastawieniem, że nic nie pomoże. Jeśli barddzo cierpisz-a w to nie wątpię, czemu nie chcesz spróbować choć przez jakiś czas roztworu "DELBET"? Pmógł już wielu ludziom zaaplikowany przez lekarza włoskiego, z którym już dawno nawiązałam kontakt.Spróbuj - nie zaszkodzi, a może tylko pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manu555
Witam,wlasnie wczoraj dowiedzialam sie,ze wypadly mi 2 dyski.Kilka dni wczesniej odczuwalam z rana bol w podudziu i lydce,cos jak kolka,znalazlam w domu kilka tabletek Ibufen i bol przechodzil,ale kiedy skonczyly sie tabletki to dopiero zaczelam plakac.Dostalam taki straszny bol,ze wychodzac z domu do lekarza zemdlalam.W szpitalu lekarz przepisal mi oxykord i tabletki na sen i rozluznienie nerwow,oraz tomografie komputerowa.Z niej wyszlo,ze wypadly mi dwa dyski,lekarz zdecydowal dac mi zastrzyki dokladnie w miejsca wypadniecia dyskow.Noga ani kregoslup juz mnie nie bola,ale nadal nie mam czucia w stopie,choc to teraz mnie nie martwi,przykry bol sprawia mi glowa,w okolicy skroni,cos strasznego,cala noc juz nie spie,zadne tabletki przeciwbolowe ani uspokajajace mi nie pomagaja.Mial ktos z was podobnie jak ja taki cierpiacy bol glowy po zastrzykach? Dodam,ze mieszkam w Niemczech.Od poniedzialku mam rehabilitacje,prady i lasery,potem zalecana jazda konna,plywanie,jazda rowerem i dlugie spacery.Jak pozbyc sie tego strasznego bolu glowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda konna na wypadnięte
dyski?? Wolne żarty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×