Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cnngmhj

Jaka bluza w kropki czy gwiazdkii??

Polecane posty

Gość cnngmhj

Mam problem nie wiem jaką sobie kupić bluzę w gwiazdki czy kropki, one są z H&M to pewnie większość wie, jak wyglądają? Czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rana no 9
Nie kupuj zadnych z wyzej wymienionych, chyba ze chcesz wygladac jak wiekszosc nastolatek. Taka moda przyszla gwiazdki, czaszki, kolorowo, kolczyki, a z punku robia komerche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnngmhj
tylko one mi sie podobaja :( a u mnie w miescie - nie za duzo, to jest malo osob, ktore je ma :d bo my nie mamy h&m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rana no 9
No to zalezy ktora Ci sie bardziej podoba i w jakich kolorach beda. Z tego co pamietam one sa chyba szare w gwiazdki/kropki jakiegos koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rana no 9
Chyba tez uwazam tak jak miarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlihm
gwiazdki i tylko gwaizdki, kropki juz nie modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gwiazdkach będziesz ostra punkową laską. Mówię Ci, wszystkie koleżanki będą ci zazdrościć i będą chciały być takie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno kropki jak i gwiazdki to masówka na dzień dzisiejszy. Jeśli masz 17 lat lub mniej polecam gwiazdki (w małej miejscowości będzie to zapewne mniej popularny wzór, szczególnie, że kropki prędzej zdążyły się zadomowić na targowiskach jakże popularnych ;/), jeśli jesteś starsza tylko kropki... Zasadniczo jednak odradzam obie propozycje. Jeżeli jednak się zdecydujesz to wybierz szarą lub czarną. Takie wzornictwo plus kolor to naprawdę za dużo \"dobrego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rana no 9
Bylam dzisiaj na zakupach m.im w H&M i nie widzialam juz tych bluz. Resztki starych kolekcji, a wiekszosc juz letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
co za tandeta z tymi emo punkowymi ubraniami. gdzie sie nie obejrzec kazdy probuje stwoierzyc wlasny styl, ale opiera sie na tym co wszyscy. widziec taka mase przed soba to jest zalosne. czemu ludzie zawsze slepo podazaja za moda ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociotka
gwiazdki lepsze3 niż kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×