Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

najlepszy krem dla 30+

Polecane posty

Gość tonka45
Energizujący krem hialuronowy z HB. Ma działanie przeciwzmarszczkowe, jest dobry do wszystkich rodzajów cery. Skóra jest gładka i delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla 30+ fajne są kremy dermiki a jesli szukasz tanszych ale tak samo dobrych to biodermic ma dobre serie typu kolagenowa -i taki kremik tez super nawilża a jest sporo tańszy i ma równie dobry skład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmłodzona_Ola
Ja używam St. Legiere, jest całkiem spoko. Znaczy bardziej nawet niż spoko, bo wygładził najmniejsze zmarszczki tak, że są kompletnie niewidoczne. Dobrze nawilża, ładnie pachnie i ma oryginalne opakowanie. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sania_x
Wszystko zależy od tego do jakiej skóry. Polecam Ci markę Organic Series, mi poleciła ją kosmetyczka. Osobiście stosuję krem z kwasem laktobionowym do cery mieszanej ale wybór kremów mają bardzo duży. Najlepiej zapoznaj się z ich ofertą na stronie internetowej i sama wybierz najlepszy dla siebie produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie używam Serum2h firmy Genoscope - pod choinkę dostałam zestaw na dzień i na noc w prezencie i jestem bardzo zadowolona. Nie są tanie, ale efekty, które widzę są warte tej ceny - skórę mam naprawdę dobrze nawilżoną, wyrównał mi się koloryt skóry i pierwsze zmarszczki ewidentnie się zmniejszyły. Najlepsze jest to, że w dzieciństwie rozcięłam głowę i mam po tym wydarzeniu pamiątkę w postaci szwów - widzę wygładzenie nawet tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyneczka
Laura a czy serum2h jest tłuste? bardzo nie lubię tłustych kremów, które ciężko sie nakłada i bardzo długo się wchłaniają, a obecnie mecze sie ze strasznym tłuściochem i wole nie wpaść z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verko
Mi ostatnio kosmetyczka tez polecila to serum 2h . Uzywam od niedawna, ale juz widze, ze skora jest fajnie wygladzona:) i nie jest tlusty, ja tez nie lubie jak swieci mi sie twarz. A ten krem stosuje tez pod makijaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartmer
Polecam np. Couperose Relax od Hildegard Braukmann. Jeśli chodzi o cerę wymagającą - super efekt, trwała zmiana, skóra łagodnie ściągnięcia, lepiej wyglądająca i miła w dotyku - pod cerę wymagającą rzeczywiście rewelacja, tak więc radzę przede wszystkim testowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę koniecznie zdobyć próbkę. Moja skóra ostatnio nie prezentuje się zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioleczki
Klementyneczka Serum2h nie jest tłuste, również nie lubię tłuściochów. Serum2h ma przyjemną konsystencj****ardzo szybko sie wchłania i nadaje sie pod makijaż. Nie mam tak jak przy innych kremach wałkowania sie kosmetyku gdy nakładam podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Human
Ja używam nawilżający krem arnikowy of Flosleka. Bardzo fajna rzecz, zwłaszcza do mojej trudnej naczynkowej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyneczka - z Serum2h jest tak, jak pisze Marioleczki, daleko mu do tłuściochów. Krem na dzień ekspresowo się wchłania, co znacznie ułatwia poranne malowanie. Ten na noc jest nieco tłustszy, ale takie przecież mają być kremy na noc - w każdym razie nie mam przy nim wrażenia, że moja skóra się dusi i nie oddycha, albo że przyklejam się do poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyneczka
Dzięki dziewczyny za odpowiedz. Skuszę sie na Serum2h mam niedługo imieniny więc będzie przypływ gotówki ;) to kupie na dzień i na noc. Poczytałam o producencie tego kremu to wszystko co wyczytałam i Wasze opinie zachęcają do wypróbowania kremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kosmetyki firmy Jeunesse, mozna je kupić tutaj www.mkap.jeunesseglobal.com są rewelacyjne, usunęły mi zmarszczki pod oczami, a do tego zlikwidowały cienie pod oczami, z którymi od dawna miałam problem, a co najważniejsze nie uczuliły mnie tak jak wczeniej używane produkty znanych firm. naprawdę polecamś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Niedawno zamówiłam serum ze Złotym Kawiorem w sklepie www.Coletia.eu Preparat jest po prostu świetny, już po kilku nałożeniach skóra jest wyraźnie gładsza. Naprawdę warto zwrócić uwagę na ofertę tego sklepu, bo sprzedają wyłącznie najlepsze, starannie dobrane kosmetyki (marki amerykańskie i japońskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co mi przychodzi na myśl to Couperose Relax HB - właśnie krem na noc, przy cerze suchej genialnie się sprawdził, mocno odmienił cerę i doprowadził ją do normalności. Ale pamiętajcie - kremy wymagają systematyczności w stosowaniu i dopiero wtedy widać przy nich pewne korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Couperose Relax HB - używajcie tylko systematycznie, na noc. Mnie to pomaga, porządnie wzmacnia cerę, usuwa na niej ślady, wygląda ona o wiele lepiej, ale od razu czegoś takiego uzyskać się nie da. My na efekt czekaliśmy naprawdę długo. Teraz jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikia
Mi osobiście bardzo odpowiada seria Vichy Idealia. Zarówno krem na dzień jak i ten na noc Skin Sleep. Mają bardzo fajne składy i moja cera świetnie na nie reaguje, jest dzięki niemu pełna blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, piszę z Włoch u nas vichy można kupić tylko w aptece mam skórę tlusta i używasz kremu na dzień , wieczorem siero vichy + krem na noc jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NotFair
Najlepszy i najlepiej nawilżający krem dla mnie to Happy Per Aqua od Floslek. Pięknie działa i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
COUPEROSE RELAX NOC HB - naturalny, pomaga, robi różnicę, daje fajne zmiany zdecydowanie na plus - w moim przypadku to działa, ale logiczne, że zależy od cery. U mnie przy skórze naprawdę wrażliwej efekt spoko - duża poprawa, ale kluczowa jest po prostu systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broadchurch
Happy per aqua Floslek, potem długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może peeling? Jest takie cudo Coffee Miracle od Efektimy, uratowało mi poczucie własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vichy Idealia, Vichy Myokine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem kremem, ale jednak u mnie najlepszy efekt "przeciwzmarszczkowy" daje botoks. Niestety profilaktycznie nic nie pomagało, dopiero botoks pozwolił mi się uporać ze zmarszczkami. Zabieg robię zawsze u pana dra Migały w Sferze, http://www.klinikasfera.pl/botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałam się ostatnio namówić na krem avst1 i powiem Wam, że to strzał w dziesiątkę! jeszcze nigdy, żaden krem nie wyglądził mi tak skóry na twarzy!!!! jestem pod wrażeniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Len a
A ja zaproponuję coś z innej beczki, dla "nowoczesnej kobiety" (dlaczego "nowoczesnej" zrozumiecie jak zobaczycie na bazie czego jest on robiony) ;) Z przypadku spróbowałam i szczerze jestem zachwycona. Skóra zagęszczona, po całej nocy w dotyku jak pupcia niemowlaka. Co więcej poznikały mi drobne przebarwienia i zmniejszyły się sińce pod oczami. Za to cena rossmannowa Dla odważnych zamieszczam link: https://www.konopia-med.pl/produkt/annabis-krem-cremcann-q10-50ml/ Można zamówić przez internet, szybka wysyłka i fajna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×