Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okularnik z przymusu

Minusy okularów korekcyjnych u facetów...

Polecane posty

Gość okularnik z przymusu
jedna dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
mialem jedna dano temu...a czy to cos zmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i zmienia... i rozstales sie z nia z powodu okularow? :o moze ty po prostu siedzisz w domu i sie uzalasz nad soba, dziewczyne trzeba zdobywac aktywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawdaaaaaa
okularnik a skąd jestes?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
z Wielkopolski... ona mnie zostawiła.. dlaczego ? nioe wiem , bylismy krotko nie podala powodu...nie boj se jej nic o ty m nie gadalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zamówiłam dla mojego męża przepiękne oprawki korekcyjne, oczywiście wybieraliśmy razem. Okazuje się, że o wiele taniej wyszło niż w punkcie stacjonarnym, dlatego polecam zajrzeć na https://www.nowe-okulary.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcjannaOwas
Jeśli facet ma dobrze dobrane okulary to nie widzę żadnych minusów!Mój narzeczony ma okulary i wygląda w nich mega!!Zamówił sobie je z galeriawidzenia com i jest bardzo zadowolony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie stoi na przeszkodzie by osoby z wadą wzroku mogły nosić okulary przeciwsłoneczne. Istnieją okulary przeciwsłoneczne z korekcją, w których można wybrać kolor szkła, stopień przyciemnienia, a nawet polaryzację. Wystarczy zapytać w salonie optycznym np. Kodano Optyk: http://optyk.kodano.pl/salony-kodano-optyk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczofodan
Jest jedna bardzo istotna rzecz. Dla kobiety noszenie okularów nic nie zmienia po za wyglądem. Ale facet czasem musi chwycić drugiego faceta za wszarz i przeforsować swoje racje. Takie jest życie nie ucieknie się od tego. A facet, nawet sexy mięśniak w okularach dostanie jeden dobry strzał w twarz i koniec, pół mordy w kawałkach. Dlatego faceci źle się czują w okularach. Mimo rozwoju społecznego w podświadomości mamy zakodowaną rolę obronną i to zbyt łatwo się nie zmieni. Dlatego większość trenuje coś, ma krótkie włosy (nie można ich chwycić), nosi spodnie ( szybkość). Każdy z nas czuje podświadomie że takie dodatki na ciele jak okulary obniżają wartość bojową. I żadne kobiece wymysły o seksownym wyglądzie okularników tego nie zmienią. Dla faceta okularnik to zawsze jednostrzałowiec, choćby nie wiem jak zbudowany był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×