Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okularnik z przymusu

Minusy okularów korekcyjnych u facetów...

Polecane posty

hmm w sumie ja oprocz siebie i mojego faceta nie kojarze innych okularnikow w towarzystwie... a jestem wlasnie z okularnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
no wlasnie! ja tez juz pisalam ze jestem z okularnikiem :) a znajomi tez jakos bez bezow chodza :P a ja jestem wlasnie z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
no ale moze to juz taki wiek, ze okulary nie przeszkadzaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
mi w wieku 22 lata bardzo przeszkdzaja.... nawet nie lubie przez to patrzec w lustro.... jedynie kiedy to robie to tylk orano jak sie myje i nie ma ich na nosie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam 23... chlopie, wez sie w garsc, bo zaraz zaczne twierdzic ze mazesz sie jak baba a to jest gorsze od okularow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
heheheheh to byl zart!! no i tlumacz mu i tlumacz... mowie ci, zebys dobral jakies fajne oprawki, wez ze soba kolezanke albo kolege jesli wolisz... to naprawde duzo daje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
wezme sie w garsc i zaczne zyc jak sie ich pozbede...... na dzien dzisiejszy to moj problem numer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie chyba nie da przekonac, woli sie uzalac nad soba :) skoro nie mozna czegos zmienic to tzreba to oswoic i zaakceptowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie uzalaj nad soba :P jak sam tego nie zaakcpetujesz to nikogo nie znajdziesz, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez
mozna sobie zrobic okulary sloneczne korekcyjne u optyka wiec sloneczne mozesz nosic spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
no widze wlasnie, ze nie da sie porzekonac ani nic. No to zrob sobie operacje laserowa i sie pozbedziesz problemu, z tym, ze te operacje tez nie sa 100%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
wiesz chcialbym sie przekonac ...ale zycie za kazdym razem przywraca mnie do szeregu... to nie jest mazgajenie tylko " krzyk zlosci " ze mnie to dotyczy.... Grubej dziewczynie tez powiecie ze jest ok i ma to zaakceptowac ? Troche konsekwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
wiem ze operacja nie na 100 % moge mieć potem duze problemy itp ale i tak sprobuje ...przynajmniej powiem sobie ze probowalem i walczylem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem otylosci i noszenia okularow nie da sie porownac... wiele osob nosi okulary i sa z tego zadowolone, a malo kto jest zadowolony z bycia grubym... wiec podtrzymuje zdanie ze sie mazgaisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
Mlody jestes jeszcze. A jakbys dziewczyne spotkal teraz, ktora Ci sie pdooba i chce z Toba byc (tak, Toba okularnikiem z przymusu), to tez bys byl taki zalamany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wada
a ja cie doskonale rozumiem chociaz jestem kobieta i mialam takie same watpliwosci jak ty. chodzilam bez (z wada prawie -3 ;) ) bylam wtedy mloda, teraz od kilku lat nosze soczewki. rowniez nie wyobrazam sobie zycia w okularach, poprostu nie czuje sie soba. sa okulary i jestem ja, a ludzie patrza sie tylko na moje okulary a ja sama jestem taka malutka niezauwazalna-tak mi dzialala psychika;) plus to ze jestem aktywna sportowo to zawsze bede uwazala ze okulary to spore ograniczenie, chociaz tak wiele osob je nosi. najlepsza operacja laserem skoro nie mozesz nosic soczewek. albo przyzwyczajenie sie do okularow chociaz skoro czujesz sie zle to nic na sile, cos o tym wiem ;) a osobiscie wole mezczyzn bez okularow, lubie miec bliski kontakt z twarza mezczyzny, patrzec mu w oczy, dotykac twarzy, calowac w powieki:) okulary mnie draznia, wiem bo mialam chlopaka noszacego okulary. co nie znaczy ze gdyby okazalo sie ze milosc mojego zycia nosi okulary skreslilabym go;) jak rowniez nie skreslilabym z tego powodu mezczyzny ktory by mnie poderwal, a bylby interesujacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wada
a jaka masz wade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wada
magro >> uwierz ze da sie porownac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
-3.75 na obydwa...i wlasnie dziekuje ci ze umialas powiedziec prawde :) dlugo sie uczylas zakladac i sciagac szkla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie wiele osób ma okulary, lub soczewki, ludzie mają coraz gorszy wzrok. Ja co prawda przegrałam życie, więc nikogo to pewnie nie obchodzi, ale nosze okulary i je bardzo lubię:) A jak sie komuś nie podoba, to może mnie cmoknąć:classic_cool: A w ogóle, to możesz sobie zrobić przyciemniane okulary korekcyjne, ale koniecznie z cieńszymi szkłami, albo zagranicą. W Polsce kiepsko je wykonują... No i jest to koszt powyżej tysiąca złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
to juz wole uzbierac na operacje 4 tys :) a potem kupic sobie jakies fajne markowe okulary przeciw sloneczne :D juz sobie nawet obiecalem ze jak wkoncu sie pozbede tych to kupie jakies fajowe przeciwsloneczne moga byc nawet za tysiac zlotych :) troche poczekam na te marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wada
ja mam wieksza wade od ciebie:) na szczecie po okresie dojrzewania stanela w miejscu, wiec na pewno zdecyduje sie na operacje:) soczewki nauczylalam sie zakladac w ciagu kilka dni-to jest akurat maly problem:) to okulista powiedzial ci ze nie mozesz nosic soczewek? proponuje tez wizyte u okulisty ktory ma specjalizacje kontaktologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawdaaaaaa
uuwiiielbiam okularników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawdaaaaaa
moja kolezanka ma wade - 6 na obu oczach i jakos sie na łamie:) sama mam wade wzeoku,niewielką ale mam. - 1 na lewym i - 0,5 na prawym :) uwazam ze twoja wada nie jest ogromna. mozna cos z tym zrobic. uwierz w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawdaaaaaa
dessskaaa : doooookładnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ❤️ aż się rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
niestety nie trafiam na takie panie jak wy wiec latwiej chyba pozbyc sie problemu niz trafic na taka kobietke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×