Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kmnhciksdhf

Czy mozna kupic jakis preparat na zapchaną kamieniem pralke automatyczna

Polecane posty

Gość kmnhciksdhf

prubowałam juz octem i nic nie pomaga, w srodku jest tyle kamienia ze woda nie odpływa do konca i az trzeszczy od kamienia,woda tylko troche odpływa z pralki , bo jest zapchane kamieniem.Jest jakis srodek w spzredazy? a jesli jest to jaka nazwa i gdzie mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody24
wiesz, ja ostatnio kupilam do żelazka taki plyn w media markt, taka mala buteleczka ok. 200ml, do ekspredow do kawy Saeco. Jest bardzo dobry, odkamienilam :) tez nim moj czajnik, ktoremu ocet nie dal rady. Na twoim miejscu chyba wlalabym ze 2 takie buteleczki do pojemnika na plyn do plukania w pralce i poprostu zrobic plukanie ze 2 razy, powinno pomoc, plyn jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody24
zapomnialam dodać ze ja rozcienczylam ten plyn z woda w proporcjach 2czesci wody i 1 czesc plynu, zeby mi nie zezarlo razem z urzadzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym uważała na takie super intensywne odkamienianie. Na pewno zakoamienione są też wszystkie złącz ai uszczelki. Nie zdziw się, jak pralka zacznie przeciekać po tym zabiegu. Niestety moja stara pralka tak miała :o. I niewiele jej pomagało - dopiero godne zastępstwo nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie radze
jaksie nigdy nie stosowalo takiego srodka to teraz lepiej tego nie robic. Moja mama nie ma zwyczasju stosowania calgonitów itp. i raz moja babcia przynioosla jej i poweiedziala by sprobowala bo jest super. 2 dni potem szukalismy nowej pralki bo z tej woda przeciekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale moja pralka ma dopiero
4 lata, jestem sama wiec piore rzadko.Uwazam ze za wczesnie na zmiane pralkina nową.To jest dobra pralka przywieziona z zagranicy(nowa).Tylko problem sie zaczal z tym kamieniem.Jak wode wypuszcza po płukaniu to az trzeszczy od kamienia i do konca nie wylewa wody, gdzie tam kamien sie zapycha.Kupiłam jakis proszek na odkamienienie, wylecialo sporo kamienia, ale nadal zle odpływa woda, czesc wody zostaje w pralce i nie chce spłynac.Juz mnie szlag trafia, nie moge nic wyprac.Ten prosze co kupilam to kamix,,,cos takiego.wczesnie wlałam 3 butelki octu, kwasek cytrynowy, sporo soli, potem ten odkamieniacz, ale nadal zle odpływa woda.Poradzcie cos pliss:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna13
a czy jestes pewna że to tylko kamień? może odpływ jest zapchany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli jest odpływ
zapchany to jak to odepchac? ale odpływ to chodzi o wąż ktorym odpływa woda z pralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi moj fachowiec polecil zwykla sode w proszku-efekt rewelacja-no i nie niszczy pralki.A wczesniej stosowalam preparat,ktory sie nazywa Gigus,ale jest podobno silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tę sodę używać
rozcieńczyć z wodą? w jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×