Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

podliczyłam troszke to co dzis zjadłam i wyszło tyle: X Jajo kurze gotowane 2szt. 176,00 X Majonez 1 łyżeczka 70,50 X Papryka surowa żółta 18,00 X skrzydelko pieczone 2 szt. 2 372,00 X Frytki mrożone pieczone 5 szt. ;) 81,00 X Sałata 28,00 X Rzodkiewka 10 szt.12,00 X Feta 200,00 X Oliwa łyżka 10g 90,00 X Kajzerka pół ;) 60,00 X Ser żółty 46,00 X Masło Ekstra 40,00 X Cukierki czekoladowe 3 szt. ;) 135,00 W sumie kalorii: 1 328,50 Tolu, no skoro mąż był, to jasne że nie ma co na kompie siedzieć :D jeśli chodzi o wagę, to wydaje mi się że raczej powinna stać na twardej podłodze, nie na dywanie, zawsze jest lepiej zrównoważona a moja waga? a nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to widziałam dziś tak piękną, no tak przepiękną sukienkę, że prawie sie poryczałam, że właściwie nie jest mi niezbędnie potrzebna :D czemu juz nie mam żadnego wesela?:D byłaby idealna :D za \"skromne\" 240 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu rozumiem cię doskonale rodzinka najważniejsza Zatrzymana ta spódnica też już za luźna dziś ją włożyłam bez rozpinania zamka i chciałoby się tych nowych ciuchów ale wiadomo z jednej strony kasa a z drugiej mam nadzieję że jeszcze coś tam schudnę wiosną jak schudłam około 10 kilo to kupiłam sobie parę ciuchów i od biedy mogą być ostatnio kupiłam te spodnie polarek pantofle i kurtkę i teraz muszę troszkę poczekać bo kasa idzie jak woda a jeszcze buty zimowe muszę po wypłacie sobie kupić dla córci pantofelki wyjściowe czarne i czarne spodnie z kamizelką dla syna i tak cały czas ale myślę że tak powoli powoli wymienię sobie garderobę myślałam o przerabianiu zwężaniu ale to chyba nie ma sensu a i też kosztuje dietka dalej utrzymana i to chyba na zawsze dziś na przykład zjadłam na śniadanko kawałek łososia wędzonego i paprykę koło południa kawka dwie kostki czekolady i dwa wafle jabłko i kolacja taka o 17 bo robiłam dziś kopytka i żeby je zjeźć to nie było obiadku tzn. dzieci jadły ale tych kopytek zjadłam 6 i byłam najedzona no i tak kombinuję ale chyba warto dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam od jutra! ---------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja dziś wstałam prawą nogą i tak skusiłam się na wagę pomimo końcówki @@@ ale było warto no i zaraz łyknę śniadanko i chyba wezmę się za okna bo nadają za tydzień zimnicę a ze mam ich trochę to zajmie mi to trochę czasu na dziś zaplanowałam dwa w pokoju także chwilowo spadam ale zajrzę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze ja wieczorkiem bo jutro cały dzionek w pracy to zajrzę dopiero wieczorkiem a co do dzisiejszego dnia to dietka ok bo musi być ok nie może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Hej u mnie tez ok waga stoi to moze i dobrze dzis postanowilam jesc 1 fazowo bo boje sie ze za duzo wegli zjadam pogoda sie pogorszyla dzieci dalej choruja i nie mam najlepszego nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny nigdy, przenigdy nie ruszę juz pizzy wiecie?:D wczoraj mąz skucił, zamówiliśmy, na cienkim cieście ;) musiało mi cos stanąc na żołądku, bo miałam wieczór z głowy, tak mnie bolał żołądek, że myślałam że nie wytrzymam, skończyło sie naprawdę solidnym pawiem :D mam za swoje jak nic dziś drugofazowo, to znaczy generalnie jedynka, ale 3 śliwki renklody w pracy zjadłam, więc taka zuełna pierwsza faza to nie była poszłabym na aerobik, ale jakas jestem jeszcze od środka zbolała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja dzisiaj w pracy tak się nadeptałam że myślałam że nogi w tyłek mi wlazą i już jestem zmęczona i zaraz lecę spać a że pracowałam jeszcze z osobą co do pracy niewyrywna to praktycznie odwaliłam swoją i jej robotę niby młodsza a pracą się schańbi, normalnie koszmar tylko siedzieć i narzekać i choroby wymyślać jak stara babka ,nikogo nie obrażając pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Sa takie osoby Alex-sama kilka znam-trzeba bylo ja opierdzielic Zatrzymana-to masz nauczke z ta pizza:P ja wczoraj przegielam bo siedzialm dluzej w pracy-kolezanka kupila ciasto z kremem i zjadlam -maz po mnie przyszedl i poszlismy na spacer -po drodze kupilam sobie chalwe ktora zjadlam a w domu jeszcze kolacje o 20 -bez sensu cos czuje ze musze sobie kilka dni 1 fazy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja już od rana w biegu zrobiłam zakupki trochę opłat a teraz biorę się za okna (2) bo muszę je zaraz zrobić bo zaraz wraca mężuś to chcę mieć to z głowy no to nie zdziwcie się jak zniknę później zebranie w szkole i na noc do pracy także dzisiaj będę w biegu Tolu ja nie umiem tak i to źle i wiem o tym ale nic na to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze na chwilkę kupiłam dziś bułkę orkiszową pierwsza bułka od maja !!!!!!!!!!! i w sumie taka sobie, coś jak grahamka i to taki obiad z kolacją dla mnie a na sniadanko był kawałek kiełbaski na gorąco i grzybki marynowane i pewnie wieczorkiem będzie barszczyk w pracy lecę zaraz do szkoły na zebranko a raczej dwa i od razu do pracy na noc także miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Ja dzis zamierzam sie wczesnie polozyc bo zrypana jestem -wkolo praca,choroby dzieci itd na szczescie maz w domu udalo mi sie wytrwac dzis 1 fazowo -musze zaczac uwazac bo znowu bede sie musiala na wiosne odchudzac jak przestane o siebie dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na niebezpiecznej drodze do nadrobienia zaległości mam dzis jakis dołek jestem przed @ i objadam sie słodyczami jak tak dalej pójdzie za dwa miesiące nie włożę wszystkich tych nowych rzeczy które kupiłam po schudnięciu 😭 nie chce mi sie zyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tradycyjnie mówię dzień dobry i tradycyjnie melduję że obyłam się wieczorkiem bez kolacji i tradycyjnie był o 22 barszczyk czerwony koleżanka jadła kolację a ja nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz lecę spać i zajrzę koło południa bo po południu muszę skoczyć z dzieciakami do miasta córci pantofelków popatrzeć a synkowi czarne spodnie garniturowe a wieczorkiem do kościółka bo skoro ksiądz powiedział chodzić na różaniec to nie ma zmiłuj się moje dzieciaki chodzą a że dziś będę w domku to też pójdę inaczej nie wypada a mężusia odwiozłam ale może będzie wieczorkiem no dobra lecę spać a śniadanka nie jadłam zjem jak wstanę dobranoc Zatrzymana no nie mów, tak zyć warto a teraz jesień to tak ciężko rozumiem to i najbardziej boję się by u mnie nie było tak jak u ciebie ale głowa do góry i dietkujmy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Zatrzymana nie zalamuj sie ja dzis sniadanie pierwszo fazowe a potem dostalm nerwa i zjadlam ciacha-i tyle z moich postanowien-na szczescie bede mial dzis duzo chodzenia to spale-ale naprawde odbija mi ostatnio i czuje sie jaks gruba Alex sie zawziela a ja ostatnio wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już po spanku i mam wolne do soboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko jutro o 4 rano bedę miała zrywkę bo cócia jedzie na ten międzynarodowy kongres do Łodzi i na pociąg muszę ich odwieźć ale pewnie potem jeszcze w wyrko wskoczę no i jutro czekają mnie dwa okna w kuchni bo dziś to już nie wyrobię muszę z dzieciakami do miasta lecieć a z dwójką nastolatków po sklepach łazić i te ich komentarze czasmi można popłakać się ze śmiechu a wczoraj byłam w szkole to oczywiście pochwalę się ocenami synusia; same 5 i 6 i jedna chyba 4 + zdolna bestia u córci troszkę słabsze ale na razie jest ok wogóle jak na razie dobre są te moje dzieciaki i nauczyciele nie mogą się nachwalić tym bardziej że to gimnazjum a mężuś pojechał do Holandii i pewnie za tydzień wróci i tak się kręci mój kołowrotek no i na śniadanko-obiadek były dwie parówki cielęce i papryka i już dwa duże kubki herbaty z cytrynką więcej nie piję na razie bo w mieście kibelka będe szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jeszcze wieczorkiem na chwilkę to co na dziś zaplanowane to wykonane !!!!!!!!1 córcia spakowana ,dietka utrzymana teraz lulciu bo o 4 rano pobudka coby ją odwieźć na pociąg ale za to jak wrócę to się odsypiam także pa i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rano odwiozłam córcię i położyłam się spać ale jakoś nie mogłam zasnąć to tak poleżałam do ósmej i wstałam i od razu zaliczyłam zakupki troszkę spraw pozałatwiałam okna umyłam a co do dietki to na razie było jajko na twardo kawałek rybki wędzonej dwie herbatki i śliwki a kalorii to już trochę poleciało no i myślę że nastroje u was już lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć [czesc w pracy dziś dzień psi :( generalnie wszystko mam jakby pod górę... nastrój więc nie najlepszy, ale może troche przejdzie pod względem diety - nie pierwszofazowo, ale nie jest źle w pracy zjadłam danone activia, śliwkowa, pewnie z zawartością cukru, ale nie tak słodka jak na przykład jogobella, potem kabanos drobiowy i pomidor w domu kawałek bagietki nadziewanej masłem czosnkowym, wiem że nie wolno, ale nie rzucę sie przecież na czekoladę, a chciałabym jak diabli, bo tuż przed okresem to wiadomo jak odbija na słodycze, jedna renkloda czerwona i kilka kulek winogron, teraz pieke kurczaka, to sobie zjem kawałek, z sałatką z pomidorów do końca dnia raczej juz bezwęglowodanowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po południu po robotce polegaciłam się troszkę i obejrzałam sobie zaległy filmik \"Wyznania gejszy \" fajny film i jeśli ktoś nie oglądał to polecam no i przez to oglądanie nic na obiadzik nie jadłam ale za to na kolację zachciało mi się zupki mlecznej i zjadłam całą miseczkę płatków jęczmiennych co prawda gotowane na chudym mleku a może ktoś wie czy takie zupki mleczne to bardzo są kaloryczne ?? cieszę się że nastroje troszkę lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ??? nikt nie odpowie na moje pytanie ??? jak tak to idę zaraz spać a jutro na cały dzień do pracy miłej sobotki życzę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Alex-pewnie ze zupa mleczna nie jest kaloryczna ale najlepsze sa platki owsiane i nie blyskawiczne ja dzis jadlam slodycze ale firmy Sante ciasta kruche z fruktoza i czekolade gorzka kilka kostek-mysle ze to nie duzy grzech a tak 1 fazowo Zatrzymana0a ty co tam bagietki wcinasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, jeśli chodzi o potrawy na mleku, to tak jak pisała Tola - najlepiej płatki owsiane lub zytnie, byle nie błyskawiczne siedzę przy czerwonym winem i zapijam nieudany dzień ;) jutro impreza u znajomych którzy świętują swój jubileusz, więc nastrój pewnie mi sie poprawi, ponieważ tańce tez będą Tolu, bagietki kawałeczek i to nie tej długiej, tylko takiej o 1/3 dlugości standardowej bagietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam część odpoczywa , część swiętuje , a część pracuje ja już swoją dwunastkę odpękałam a jutro idę na noc czyli w sumie cała niedzielka wolna a dietka prawie ok choć dziś pozwoliłam sobie na kromkę ciemnego pieczywa i dwie kosteczki czekoladki , ale ruchu było dziś tyle że i kalorii też dużo spaliłam , jestem zmęczona i zaraz położę się lulku także pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj tez sporo kalorii straciłam - na parkiecie ;) dzis po pierwszofazowym śniadaniu, w postaci pomidora, serka wiejskiego light i plasterka szynki konserwowej po południu mamy gości, muszę coś zrobic oprócz słodkiego do kawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielka to i ruch u nas mniejszy ale to chyba tak powinno być mniej komputerka a więcej z rodzinką u mnie już po kościółku jedzonko tradycyjne żeby już nie pisać że dietka teraz odpoczywanie na całego i na noc do pracy miłej niedzielki do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Ja owszem spedzam dzien z rodzina ale troche przy kompie posiedze w tygodniu mam za duzo pracy i nawet w pracy nie mam czasu zajrzec na forum-zmiany sa ale na gorsze Alex-moj synek chodzi teraz do przychodni na zastrzyki i zauwazylam ze pewna pielegniarka pracowala tam chyba cala dobe,bo byla wieczorem i rano tez ciezko macie dzis tez mialam cos slodkiego do kawy-moj maz pierwszy raz sprobowal sernika sb i nawet mu smakowal Zatrzymana-baw sie dobrze na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×