Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

przeliczyłam kalorycznośc tego co dziś zjadłam, w sumie nie jest źle, bo ledwo przekroczyłam 1000 kcal - wliczając to jajko którego jeszcze nie zjadłam, bo się gotuje ;) X Dorsz po grecku 300g 356,00 X serek wiejski Pitąnica opakowanie 100g 103,00 X Pomidor szt. 300g 51,00 X Papryka strąk 140g 96,00 X Feta małe opakowanie 25g 62,50 Kajzerka szt. 0,5 60,00 ;) X Nektarynka średnia 2szt 112,00 X Kiełbasa śląska średnio 25g 53,00 X Ser żółty Salami tłusty plasterek 15g 1 45,00 X Szynka konserwowa plasterek 15g 1 24,80 X Jajo kurze gotowane szt. 60g 1 88,00 W sumie kalorii: 1 051,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto sie zalogować na www.dieta.pl fajnie oblicza kalorie a i wybór produktów jest spory, można też samemu dodawać do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
no nie mam ostatnio czasu-jeszcze dzisiaj mi internet nie dzialal diete trzymam nawadze tyle samo wy dziewczyny ostro sie trzymacie chociaz czytam ze Zatrzymana ma boczki:P a co z cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kafeteria coś się zblokowała ale już jest ok a jutro rano do pracy ale tylko do 14.00 zajrzę wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja dzis w miarę, aczkolwek nie na jedynce dziecko mi sie zakatarzyło, więc nie odwiozłam do przedszkola ale do teściowej, a ta zrobiła na obiad naleśniki z pieczarkami i barszcz, czyli wszystko to, czego nie mogę jeść :D i zdziwiona że nie jem :D i z tekstem \"a bo ja nie wiedziałam że przyjdziesz :D buhaha :D a niby kto miał dziecko odebrać?:D no ale nic, zjadłam tego jednego naleśnika, za baszcz podziękowałam, bo wystarczy mi tej mąki, jeszcze by buraka zabrakło :D zaraz sobie podliczę kalorycznośc tego co dzis zjadłam a co do ćwiczeń, to wybieram sie zaraz na aerobik, bożesz ty mój jak mi sie nie chce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENNIK SPOŻYCIA 25 września 2007 X Naleśnik z pieczarkami 1szt. 123,00 X Pomidor 1szt. 51,00 X Serek wiejski 150g 187,50 X Kabanos drobiowy ok 132,80 X serek turek 1 szt 20g 1 55,00 X Szynka konserwowa 3 plasterki 74,40 W sumie kalorii: 623,70 mam jeszcze miejsce na coś bezwęglowodanowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kto tu mało jje ??? u mnie dziś i jedzonko w miarę i trochę ruchu było też jak to w pracy to też napiszę co zjadłam serek wiejski 3 % jabłko pół kubka chudej zupki dwie łyżki kapustki niby bigos surówka z pekinki ze cztery łżki listek wędlinki z kurczaka winogrona i jeden kawałek ciasta ze śmietaną i owocami ale mały no i herbatka a ze ciasto było po południu i jeść mi się nie chce to już kolacji nie będzie a kalorii to nie liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, umieram :D byłam dzis na aerobiku dwie godziny dupę mam ze stali w dodatku rozgrzanej do czerwoności :D:D zjadłam bezwęgkowodanową kolację w postaci kilku plasterków chudej wędliny, połowy czerwonej papryki i ogórka kiszonego ide wcześniej spać, żeby mnie nie ciągnęło do żarcia późną nocą :classic_cool: Alex, czy to mało to nie wiem, zdziwiłam się że to w miarę mało kalorycznie wyszło, a jak mam zwalić znów te boczki, to muszę i ilości kalorii troszkę pilnować, ale tylko troszkę ciągnęło mnie dzis trochę do słodkiego, to w pracy wypiłam pepsi :classic_cool: oczywiście light :D wiem że to paskudztwo jest, ale przynajmniej nie skacze po tym insulina, a raz na jakis czas chyba nie zaszkodzi a i kalorii ma sztuk tylko kilka albo i mniej ;) dziś jestem dumna z dnia bez słodyczy i bez... gryzów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś moje śniadanko było bardzo kaloryczne także już teraz delikatnie cały dzionek ale w tej chwili to żaden dla mnie problem a do tego gotuję dziś bigos żeby wrzucić do zamrażarki to też trzeba będzie spróbować doprawić jak to przy gotowaniu i pewnie moje jedzonko w dniu dzisiejszym na tym się skończy najwyżej jakieś owoce to i wystarczy pół dnia w kuchni mnie czeka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nawet dobrze, byłaby pierwsza faza, gdyby nie 4 malutkie ciasteczka z ziaren sezamu, jakichś orzeszków i czegos tam jeszcze, jakiegos zboża poza tym serek wiejski, pomidor, czerwona papryka, trochę gotowanego kalafiora i kawałek upieczonego kurczaka, do tego przed chwilą z centymetr kiełbasy chudej wieczorem może jakieś jajka albo coś innego bezwęglowodanowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaloryczność w dniu dzisiejszym X Serek wiejski 187,50 X Pomidor 34,00 X Papryka surowa czerwona 43,50 X Kalafior gotowany 87,00 X Udko pieczone 387,50 X Kiełbasa śląska 53,00 X Ciasteczka zbożowe 156,00 W sumie kalorii: 948,50 dwa jajka wieczorem i będzie niecałe 1100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało mi dziś się po kalorycznym śniadanku wcale nie byłam głodna i normalnie tylko delikatnie próbowałam bigosik przy gotowaniu i nie jadłam go a tak się nawąchałam tego zapachu że jeść się nie chciało i po południu zjadłam gruszkę a później malutką salaterkę grzybków duszonych na oleju i jak popiłam to herbatką to już na dzisiaj mam dość i dzień wypadł w miarę dobrze no i ciężko by było mi policzyć te kalorie ale na oko pewnie w 1000 się zmieszczę a jutro cały dzionek w pracy zajrzę wieczorkiem jak jeszcze starczy mi sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po kolacji, dwa i pół jajka na półtwardo z kleksem majonezu wcześniej jakoś mnie na słodkie nosiło, ale wystarczyły dwie kosteczki gorzkiej, dietetycznej czekolady Alex - możemy sobie więc tak zwane piątki przybić :D dzień pod względem diety jak najbardziej udany ja kąpię dziecko, potem wykąpię jeszcze siebie i urode poprawię na paznokciach ;) i kładę się dziś też wcześniej, żeby o jedzeniu już nie myśleć wiecie co, robiłam dziś zakupy i dostałam gęsiej skórki, jak za masło musiałam zapłacić prawie 5 złotych!!! poszaleli do reszty :O Tolu gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ztrzymana to faktycznie mozemy piątkę przybić ale w innej sprawie ja też w sklepie masło kupowałam i jak zobaczyłam cenę 4.87 to myślałam że szlag mnie trafi wszystko w górę leci tak ze trudno się zorientować a poborki w miejscu pa do jutra wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z ilością biurokracji którą musiałam załatwić w pracy, dostałam takiego szwungu że pojechałam po całości i zjadłam słodyczy że strach ;) potem rosół z makaronem wyskaczę ten cukier, dwie godziny aerobiku przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze dopiero teraz ale jak pisałam cały dzień byłam w pracy a jak wróciłam to zrobiłam sobie kąpiel bo nadal skóra moja wymaga szczególnej troski a od tych środków dezynfekcyjnych to myślałam że mi ją wypali dzień w dzień muszę ją wypieścić by móec normalnie funkcjonować a co do dzisiejszego jedzonka to chyba może być na śniadanko serek danio obiad kubek zupki jabłko kolacja , kawa z mlekiem ,jajko na twardo, pomidor,parówka ale przed siedemnastą no i ruchu dziś nie brakowało także dzień ok zatrzymana na pewno wyskaczesz a coś Toli tu nie widać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam po południu trochę spraw się nazbierało to i trochę mi zeszło a co do dietki w dniu dzisiejszym był mały kawałek łososia i pomidorek na śniadanko co prawda o 12 dwa wafle ryżowe i dwie kostki czekolady bo właśnie rozpoczyna mi się @@@ no i magnez przyda mi się no i winogronka a że idę na noc do pracy to zaraz sobie jeszcze zjem sałatkę z pora z jajeczkiem i ogóreczkiem ale na majonezie light żebym w nocy nie była głodna chociaż i tak o 22 wypijam zupkę buraczkową to tak się cieplej robi w brzusiu także teraz z tydzień muszę spokojnie odczekać i sprawdzić co tam na wadze słychać bo dawno nie sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znów pusto tu i smutno a ja dietkuję dalej wczoraj praktycznie bez kolacji o 23 tylko barszczyk w pracy rano kawka i lulku i zanim wstałam się ogarnęłam i zrobiłam sobie jedzonko to już było po 13 a zjadłam rybkę w sosie greckim pomidorka i wasę o 17 zjadłam kawałek białej kiełbaski na gorąco i sałatkę wczorajszą z pora a teraz piję herbatkę i zjem jabłuszko i starczy na dziś a moje jedzonko to już nie dieta to rutyna miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnie 3 dni mogę przekreślić w sumie pozostaje mi nie rezygnować i walczyć ze sobą w dalszym ciągu dobrze Alex że Ty sie trzymasz Tola, co z Tobą, poszłaś sobie bez pożegnania?😭 mam nadzieję że to tylko przejściowe problemy z kompem lub z siecią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana 🖐️ no, prawie z rana :D zaraz zjem śniadanie - jajka na twardo sztuk 2, do tego jakis pomidor i oczywiście kawa z mlekiem, bo bez tego dnia zacząć nie mogę dziś siedzimy w domu, nie ma ryzyka że najem sie czegoś niedozwolonego co tu tak cicho? Tola zaczyna mnie martwić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po śniadaniu :classic_cool: jajka, pomidor i żółta papryka ;) co prawda dziś niedziela, ale zabiorę sie troche za jakąś domową pracę, prasowania cała góra a wczoraj nie było kiedy pozdrawiam i czekam kiedy będziemy w komplecie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, robisz się fantastycznie smukła :) nie ma porównania z poprzednm rokiem, naprawdę świetnie wyglądasz w zestawie spódniczka plus bluzka oraz w zestawie z dżinsami, w sukieneczce-ogrodniczce troszkę tracisz takię ;) niezbyt dobry krój do Twojej sylwetki - oczywiście kochana nie obraź się, mój komentarz jest w jak najlepszej wierze, czasami dobrze jak ktoś z zewnątrz sie wypowie, bo same czasami założymy coś, co nas niezbyt korzystnie pokazuje ;) Alex, chudniesz świetnie, aż Ci zazdroszczę :D ja przy obiedzie - piekę kurczęce skrzydełka, zrobiłam tez michę zieleniny z serem feta, a dla rodzinki do tego frytki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem że w tej sukience nie jest tak dobrze ale te spodnie to kupiłam ostatnio i są ok reszta tych ciuszków to kupione wiosną i są już za luźne ale na razie muszą być bo nie sposób na raz wymienić całą garderobę a ta sukienka to taka domówka dostałam ją w spadku i w niej chodzę tylko w domku i sama najlepiej to czuję się w spodniach do spódnic i sukienek muszę się powoli przyzwyczaić ale to nie znaczy że koniec z dietą jeszcze mam co gubić dzięki za miłe słowa miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba byłoby mieć worek pieniędzy żeby sie od początku obkupić, od majtek po swetry, co nie? ;) więc jasne że trzeba stopniowo, albo wręcz przeczekac kolejny przejściowy czas w tych lekko przyluźnych ciuchach, żeby tych rozmiarów w domu nie było za dużo ;) a w tych nowo zakupionych spodniach jest naprawdę dobrze, bluzeczka faktycznie powinna byc mniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam jeszcze raz Ciebie w spódniczce i bluzce i powiem Ci, że krój spódniczki masz dobrany bardzo dobrze, źle byłoby chyba w typowych klasycznych \"biurowych\" spódniczkach, a ta Twoja jest leciutko poszerzana na dole przy kolanach i przybiera kształt tulipana, co z kolei maskuje biodra i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Sorry kobiety ze was zaniedbalam ale maz przyjechal:D wiec mam nadzieje ze same rozumiecie ,ze nie moglam po pracy leciec do kompa w pracy ostatnio tez nie moge z internetu korzystac Alex-super wyglasz -widac roznice jestem pelna podziwu Zatrzymana-a ty podjadasz oj oj:P a jak waga? ja ostatni jadlam dosc nie regularnie niestety ale waga na razie stoi mam do was pytanie -waga mechaniczna powinna stac na dywanie czy na podlodze by dobry wynik wskazywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×