Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

więc sie trzymajmy ;) i w tych lubianych i nielubianych pracach ;) cieszę sie że dietetycznie trochę Ci lepiej Tolu ja dzis tez całkiem dobrze rano tak jak pisałam, pół kromki pełnoziarnistego chleba porcja sałatki jajeczno-czerwonofasolowo-cebulowej ;) brakowało w niej kiszonego ogórka jak nic :classic_cool: odrobina zupy pomidorowej, właściwie to chyba z 4 łyżki, musiałam choc troche bo taka mi dobra wyszła, że strach :D obiadu właściwie nie jadłam, jadłam gotowane mięso - bo robilam gulasz, a także zjadłam z 3-4 indycze gotowane żołądki, tego sobie odmówić nie mogłam :D potem zabójczy dla tyłka i ud aerobik :D nie wiem co za licho dziś wstąpiło w instruktorkę, bo modliłam sie o zakończenie zajęć :D teraz wsuwam surową czerwoną paprykę, dziś to chyba wszystko jakoś specjalnie nie zgrzeszyłam, no może kilkoma świdrekami makaronu do tej pomidorówki :D o wiele łatwiej mi teraz kontrolować to co jem, jak jem to co sama zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam wieczorkiem u mnie dziś było cieplutko nawet balkony pootwierałam pościel wywietrzyłam tyle że sama jestem uzimniona w domku a do sklepu to biegiem żeby mnie nikt nie widział włoski ulizane i związane normalnie horror ale do niedzielki coraz bliżej tylko to siedzenie w domku pranie i prasowanie zaczyna mnie już wkurzać zaczynam mieć dość a co do dietki to dziś było ok śniadanko wasa plus wędlinka obiad wnogronka i dwa plastry wędlinki dwa wafle ryżowe kolacja danio a i w domku słodyczowe pustki i od dziś żadnych ciasteczek już nie będzie co by nie kusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
no tak do konca grzeczna nie bylam bo zjadlam normalnego nalesnika z cukrem i z dzemem-ale doszlam do wniosku ze moge go dopasowac np do diety nielaczenia:P musze skonczyc z tym grzeszeniem bo mi waga skoczy-wogole glodna nie jestem tylko mam ciagle dola Zatrzymana-widze ze jak cwiczysz to masz wieksza motywacje Alex-wspolczuje ci ,jednak chorobska to przykra sprawa-dobrze ze sie chociaz nie pocieszasz slodyczami jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu staram się staram choć czasami jest ciężko ale zaczyna mnie już drażnić to siedzenie w domku i przyjść do mnie nikt nie może tylko net mi pozostał oby do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, wiem o czym mówisz, bo sama kiedys przez to przeszłam, aczkolwiek wcale nie musiałam :D jak sie okazało że to wcale nie był świerzb, chciałam czekac na ta pania doktor z bejsbolem pod gabinetem :D tak Tolu, zdecydowanie łatwiej mi opanowac zachcianki jak ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już piątek i dla mnie bliżej jak dalej jeszcze dwa dni i wrócę do rzeczywistości no to miłego dnia wszystkim pracującym a jeszcze milszego wszystkim odpoczywającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy jogurcie naturalnym bez cukru z musli ;) i przy kawie oczywiście dziecko mi sie rozkatarzyło na dobre, ale w sumie mogło być gorzej , pamiętam gorsze przeziębienia więc dzis siedzomy w domu i kurujemy mały nos, mam nadzieje, że nie dostane kataru na samo wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katar tez zaraźliwy także uważaj a ja wykorzystując siedzenie w domciu składam słoiczki i tym razem śliweczki na kompocik a po niedzieli pewnie buraczki z papryką bo wolne mam aż do czwartku no i po niedzieli będę mogła wychodzić do ludzi czyli kurujmy się wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to sie nazywa \"siedzenie\" w domu Alex, co nie?:D ja właśnie wysprzątałam chałupę, pomyłam podłogi, powycierałam dawno nie odkurzane kąty i generalnie trochę sie przy tym spociłam :D a to oznacza spalenie jakiejś ilości kalorii :D teraz w domu jest czysto i pachnąco, choc przez kwadrans, póki moje dziecko znowu nie rozniesie zabawek po całym domu ;) na obiad zjem sobie ugotowane wczoraj żołądki indyka, właściwie to nie lubie podrobów, ale akurat żołądki uwielbiam, szkoda że nie mogę zagęścić sosu :D zjadłabym sobie takie z sosem z kaszą pęczakiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na chwilkę dorwałam się do komutera bo jak dzieciaki w domku to strasznie cięzko zwłaszcza w piątek bo wtedy mogą dłużej posiedzieć a teraz chwilowo wybyli do miasta synek do fryzjera a córcia idzie jutro na urodziny do koleżanki to jakiś prezent musi kupić a wieczorem to już pewnie się nie dopcham a dziś od sąsiadki usłyszałam -jak wieszałam pranie- normalnie to już wystarczy i może tak zostać bo już jest dobrze oczywiście w porównaniu z tym co było wiecie jak takie słowa motywują ... aż chce się dalej to ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Alex-napewno u ciebie widac roznice,bardzo ladnie schudlas a co na to twoj maz? Nie zazdrosny? to widze dziewczynki ze pracowite jestescie,ja dzis tez mam powera i posprzatalam chate-nawet syn sie zdziwil-spytal czy ktos ma przyjsc ze tak czysto:P no marny kompement wychodzi na to ze jest syf normalnie ale skoro tylko ja sprzatam to sie nie ma co dziwic najmlodszy tez ma balagan zrobiony w 5 min i tez przyniosl katar z przedszkola -i tym sposobem wszyscy sie pozarazamy Zatrzymana-a co stosujesz,by sie infekcja nie przeniosla? Moze Alex ma dobre sposoby? dietka u mnie ok-dzis nic nie grzeszylam,zaraz jaks salatke strzele,a na wieczor mam winko:D Alex-a ty pijesz jakis alkohol?Bo nic nie wspominalas? Zatrzymana -czesto pije to wiem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi cenzurke wystawiłas Tolu, nie ma co :D ale fakt, wczoraj też piłam :D wino czerwone półwytrawne jak zwykle i niestety kawałek pizzy dziś zrobiłam naleśniki z mąki żytniej razowej, musiałam dodac odrobine mąki pszennej, bo razowa jest dość ciężka naleśniki wyszły całkiem dobre, słodzone fruktozą ;) o czym pozostała część rodziny nie musiała zostac powiadomiona :D smak trochę jak grahamka, posmarowałam sobie serkiem danio, więc w sumie nie wiem na jakiej fazie dziś jestem rano zjadłam troche jajecznicy ze dwa ciasteczka z czekoladą mleczną :P i teraz dwa naleśniki zrobiłam zakupy, kupiłam do sałatki kiełki fasoli, może coś wykombinuję na wieczór Alex schudła faktycznie bardzo ładnie schudłaś, na pewno różica jest ogromna, a Ty jesteś coraz bliżej celu 🌼 Tolu małej swojej daje z rana 10 kropli fenistilu, 10 kropli cebionu, łyżeszkę paracetamolu i wziewnie bioparox - miejscowy antybiotyk stosowany także przy przeziębieniach - dzięki niemu nie zejdzie jej wtórna infekcja na oskrzela, rzecz jest paskudna w smaku co prawda, ale sama tez to stozsuję zawsze bo mam skłoności do zapaleń oskrzeli po południu daję znów bioparox a wieczorem 10 kropli zyrtecu, 2 łyżeczki sanostolu, znów paracetamol i znów bioparox z nocha nie leci, a dziś jest już zdecydowanie lepiej, mam nadzieję że w poniedziałek spokojnie pójdzie do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex z tej całej zazdrości o chudnięcie, w zdaniu skierowanym do Ciebie popełniłam zajebistą wręcz składnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
kurcze ale mialam przeczucie ze znowu popijasz Zatrzymana:P ale winko czerwone jest zdrowe i naprawde warto je pic Alex -super schudla,ale dziewczyna nie ma przyjemnosci z tego jedzenia-ja to za duzo jem ale sb jest super dla takiego łasucha jak ja mi sie nie spieszylo w gubieniu kilosow ja dzis zgodnie z dieta jem -a jesli o make razowa chodzi to nic mi z niej nie wyszlo wiec nie chce mi sie nic z nia robic jak juz mam zjesc nalesniki to zwykle ale np z twarogiem chudym i slodzikiem ,czy dzemem z fruktoza-mysle ze lepsze od Danio:P dzisiaj przed kolacja planuje jeszcze pocwiczyc troche ruchu mialm bo cwiczenia kupowalm dla syna-tyle ksiegarni a nic nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja tradycyjnie jak to przy sobocie sprzątanko obiadek i prasowanko tylko po zakupy to już dzieciaki poszły bo jeszcze by ktoś się mnie przestraszył no a teraz czytam i nadrabiam zaległości no tak schudnąc schudłam widać to faktycznie ale mam teraz drugi problem czyli ubrania jednak od 15 lat ważłam bliżej 90 i teraz wszystko jest za wielkie a nie jestem w stanie wszystkiego kupić na raz no i jeszcze wrzesień ale w pażdzierniku już wyruszę na zakupy a co do alkocholu ja nie pijam za wiele latem czasami piwko z soczkiem no i gdzieś na imprezie drineczek naprawdę mało pijam tego typu trunki jutro rano biorę kąpiel i w końcu zacznę normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja znów witam a ja już po dwugodzinnej kąpieli normalnie w nocy się budziłam i nie mogłam doczekać się ranka i już o siódmej do wanny i leżałam leżałam leżałam no ale żeby nie było tak pięknie to się okazało że od tych środków mam podrażnioną skórę [tak mogło być doktór uprzedziła] no i teraz moja skóra wymaga większej troski muszę ją odżywić troszkę nawilżyć ale to już pryszcz w porównaniu z tym co było ale naprawdę najgorszemu wrogowi nie życzę tego świństwa no a teraz lecę do kościółka a za oknem pada zimno i pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ wczoraj miałam jakis \"nienażarty\" dzień, w związku z czym zawaliłam na pełnej linii dziś na śniadanie wiejski serek light, pomidor i czerwona papryka no i kawa Alex, ja po smarowaniu tym specyfikiem dostałam ogólnego zapalenia skóry, po odświeżającej kąpieli, która sprawiła mi masę radości doznałam strasznej przykrości :D takiego swędzenia skóry i plam nie miałam nigdy wcześniej ani później, nie obyło sie bez pomocy dermatologiccznej i sterydowych maści, więc jeśli Twoja skóra wymaga tylko nawilżenia i większej pielęgnacji, to masz dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Dziewczyny-nie do pozazdroszczenia takie chorobska Alex ,mam nadzieje ze ci skora wroci do normy ja wczoraj jak najbardziej ok z dieta i dzis tez ale jak zwykle w niedziele jestem jakas znudzona i przygnebiona,czas sie dluzy,dzieciaki marudne i sie kloca a chyba przez ich przeziebienie nigdzie nie wyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak to przy niedzielce i przy paskudnej pogodzie kościółek zaliczny obiadek zrobiony rodzinka nakarmiona no i nikomu nie chce się ruszyć z domku przy takiej pogodzie i tak zmieniamy fotele od tv do kompa całe szczęście że dietetka utrzymana bo zero ruchu i żarcie to byłaby klapa na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
u mnie to samo dzieciaki sa nie dowytrzymania juz wymiekkam z tych nerwow siegnelam po kawalek ciasta z cukrem wiec chyba pocwicze przed kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie komp chodzi ale ostatnio coś sie zawiesza a tak wogóle to troszkę u mnie się wypogodziło i wyciągnełam rodzinkę na spacer a że był tatusiek to oczywiście dzieciaki namówiły go na pizzę no i z bólem serca ja ale zaszłam i zamówiłam sobie tylko soczek no i obyłam się na jednym małym kawałku pizzy to było około 17 także zapowiedziałam swoim że to kolacja no i piwka nie wzięłam też a póżniej jeszcze conajmniej godzinny spacerek na przepalenie kalorii no i to była jakby co kolacja czyli można zjeść troszkę a nie od razu całą pizzę i nie było wcale tak trudno się oprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis do obiadu super, łącznie z obiadem ale po południu klapa, ciasto, nic więcej nie powiem 😭 dobrze że jutro poniedziałek :D nie wierzę że to mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka zważyłam się dziś po tych mazidłach i jest trochę mniej ale ze zmianą stopki to poczekam no i dziwne ale ja nadal mam zapał do odchudzanka co prawda grzeszki się zdarzają ale wtedy staram się ominąć jakiś jeden posiłek typu kolacja np ale z całą stanowczością stwierdzę że jednak większa jest różnica w ciuchach niż na wadze na wadze niby trochę a na ciuchach sporo no i żeby nie było mi tak fajnie to jednak po tych mazidłach skóra mi się porządnie uszkodziła nie wiem czy nie mam jakiegoś zapalenia skóry ale już poczytałam na necie i wiem jakie mazidło kolejne sobie kupić także zaraz lecę do apteki po kolejny smar no ale teraz to nie przezkadza w myciu a sniadanko jak najbardziej dietetyczne i jak to u mnie tradycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Zatrzymana dzis nic nie pisala -pewnie grzeszy od poniedzilaku:P Alex-faktycznie w ciuchach bardziej widac roznice,ja mam niby ciagle te sama wage a spodnie luzne i marynarki-chyba dzieki cwiczeniom a do jakiej wagi Alex dazysz? skora ok? ja ostatnio oliwki uzywam dieta ok ae bardzo duzo dzis slodzikiem slodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś dietka też ok czasami sama siebie nie poznaję-dosłownie kiedyś z pięć kilo się zgubiło i zazwyczaj koniec dietki a teraz....... nie myślę o końcu tak naprawdę to na razie byłabym szczęśliwa gdybym zeszła poniżej 70 kilo potem utrzymać to przynajmniej przez zimę no i może na wiosnę tak z pięć kilo ale tak na spokojnie a skóra cierpi cierpi jednak te mazidła obojętne nie są i właśnie w aptece doradzono mi zrobić porządny peeling i miejsca podrażnione najbardziej posmarować sudokremem a resztę nawilżyć i zaraz idę to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i kupiłam sobie witaminki takie specjalne dla kobiet jednak jak się ogranicza kalorie to może nie zaszkodzi coś tam dorzucić na wzmocnienie tym bardziej że jesień a gdzie wy jesteście??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
no sie rozpisalas Alex-jasne ze mozna sie wspomoc witaminkami ja narazie jem duzo warzyw wiec nic nie biore ale chyba sobie magnez kupie a sudocrem dobry jest-podono nawet taka masc czy krem z witamina A jest dobra-moj syn mial wargi spierzchniete to szybko mu pomogla a 2 zlote kosztuje Zatrzymana wcielo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Tolu wykorzystuję ostatnie chwile jak pójdę do pracy gorzej będzie znaleźć wolniejszą chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wcięło tylko grzech na grzechu dziś, jutro będzie łatwiej, poniewaz przede mną dwie godziny katorżniczego aerobiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×