Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

pisać o dupie można i owszem, jak się czas ma :D z pracy nie zawsze daje radę zajrzeć, niestety, w domu też jak wracam to zaraz coś robię i to nie przy komputerze no i mało nas, więc faktycznie, było mi napisać w tytule mam sposób dla tych co chcą schudnąć 20 kilo w miesiąc :D dziś z rana zjadłam kawałek razowego chleba z szynką konserwową, w pracy jogurt z otrębami i teraz właśnie kończę trzecią śliwkę renklodę ;) kupiłam truskawki, naprawdę sobbie z makaronem razowym zrobię na obiad, rodzinie usmażę kotlety z kurczaka, niech mają a może i sobie na wieczór kawałek mięska zostawię do usmażenia bez panierki no i koszyk nektarynek kupiłam, więc pewnie też nie odmówię, nie wiem czy dziś nie za dużo szczęścia owocowego na raz :D ale chyba i tak lepiej to niż jakieś grzeszne mleczne czekolady, postaram się zastopować na góra dwóch małych nektarynach, nie zjem od razu całego koszyczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja uwielbiam nektarynki, mandarynki i sliwki :) nie pogardze rowniez czeresniami i jagodami w kazdej postaci ! ale co za duzo ... w sumie musimy pamietac - > niewidzialny wrog fruktoza! zamowilam sobie pare rzeczy z oriflame i w poniedzialek z nowego katalogu cos sobie domowie jeszcze :D a co ? tez mi sie cos od zycia nalezy i .... niekoniecznie slodkiego ;) ja juz tez jestem przed @ ale dokladnie to nie wiem kiedy he he, bo ostatnio mi sie wszystko poprzestawialo, ale juz czuje nosem czekolade a to niewatpliwy znak :P moze temu jestem taka marudna i nie do zycia PMS cholerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Sbeach-ja jestem w trakcie i wlasnie pilam kawe i jadlam gorzka czekolade light a owoce tez za mna chodza-truskawki jem codziennie Zatrzymana-nektarynki sa bardzo zdrowe i wcinaj na zdrowie chcialam dzisiaj fruktoze kupic ale nigdzie nie bylo i kupilam slodzik w pudrze -trudno ale musze sobie serniczek jutro strzelic bo mnie na slodkie ciagnie nie grzesze ale jakas nerwowa jestem Sbeach-lubisz Oriflame? ja kiedys stamtad kupowalam ale teraz jest taki wybor kosmetykow ze juz dawno nie kupowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie oriflame :) wiem, ze nie maja najtanszych kosmetykow ale wydaje mi sie (na moim przykladzie), ze u nich cena idzie w parze z jakoscia :) fakt, zdarza sie jakis bubel raz na czas ale nawet takiej firmie jak dior sie bubele trafiaja, wiec sie nie zniechecam, wole oriflame niz avon choc z tego drugiego tez czasami cos zamawialam (glownie perfumki) bo np.kremy z avonu wszystkie mnie uczulaja :-o w oriflame podobaja mi sie te ich opakowania eleganckie a niekiedy nawet ekskluzywne, lubie miec 2-3 takie rzeczy w torebce ;) a jesli chodzi o wybor innych kosmetykow, to jest tak jak piszesz - ogromny i czasami to mnie wlasnie zniecheca do buszowania po polkach ;) tu przegladam online, posylam sms-a z kodami konsultantce i za tydzien mam w domciu co chce :D ps. ja tez pije kawke ale \"z niczym\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie, jeśli mam się z Wami podzielić wrażeniami z dzisiejszego obiadu, powiem tak :D:D jeśli mam jeść razowy makaron, to wolę zrezygnować z makaronu całkowicie, nawet truskawki nie pomagają i szykuje mi sie jeden wielki PAW :D:D dawno nie jadłam posiłku ze ściśniętym gardłem :D generalnie nie ma rzeczy której nie lubię, więc jestem w szoku, jakbym glebę wpierdzielała :D:D skład razowa mąka pszenna i woda, może są jakieś z jajkiem w składzie, może to jajko coś by zmieniło :D o fuck ale to tragiczne w smaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
to przez internet zamawiasz i w domu masz konsultantke? a co polecasz? ja ostatnio przez internet zamawiam kosmetyki do wlosow-z hurtowni fryzjerskiej-jedwab do wlosow i maski Kallos-tanie i dobre -na kafe czytalam ze sa super i sie nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajca z tym makaronem :D :D :D ja jadlam razowy nawet ok. troche twardy ale poza tym ... skladu nie pamietam albo go poprostu nie cztalam :) tola --> nie, nie po kolei :) patrze sobie w internecie na aktualny katalog (zeby dziewczyna nie musiala mi go nosic i zostawiac) na tej stronce : http://www.oriflame.pl/index.jhtml pozniej wysylam sms-a z kodami produktow do mojej konsultantki (poczciwe dziewcze :D) i ta za tydzien przywozi mi to co sobie zamowilam i gotowe :) tola --> podeslij linka do tej hurtowni, to sob9e poogladam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co polecam ??? zalezy co potrzebujesz :) zerknij na ta stronke na katalog online i juz bedziesz wiedziala co i jak ! aha w poniedzialek bedzie nowy katalog, bo ten to byl wazny chyba do dzisiaj albo wlasnie do poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
wychodze do krawcowej-mam nadzieje ze cos jeszcze napiszecie do mojego powrotu w kazdym razie dzis zatrzymana powinna byc zadowolona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
o -ale jajcara z tej zatrzymanej a ja mam makaron razowy i jest naprawde dobry mam taki:ekologiczny makaron razowy-Jarowit jbez jaj tez do wieczorka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu, mam ten sam makaron, Jarowit, jak to jest że Twój jest dobry a po moim chce się rzygać?:D:D:D kupiłabym sobie coś nowego ;) ostatnio koleżanka bardzo polecała balsam brązujący Loreala, jakis w tubie podobno jest - to tak a propos kiedyś naszych rozmów na temat opalania, chyba wypróbuję a z Oriflame jakoś nigdy nie zamawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam zatrzymana -- > moze poprostu wybrzydzasz ;) he he ja tez kiedys jakis mialam i byl zjadliwy ale nie powiem, zebym byla oczarowana smakiem i konsystencja :P ja sie tych brazujacych boje :/ ze bede taka zolta jak kiedys jak sie wysmarowalam hihi jednak troche sloneczka i koniec, pozatym to nie zdrowo i po cholere przywolywac \"kurze kapki\" i inne paskudztwa :D swoja droga inwestuje (a wlasciwie mam zamiar) w drogi jak dla mnie krem 25+ bo juz by sie w sumie przydalo :/ mam cere sucha, wrazliwa i sklonna do naczynek i przedwczesnych zmarszczek wiec juz moze najwyzszy czas dzialc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie po tym sie nie żółknie podobno, ja mam teraz Dove i koloryt skóry tez jest ładny brązowy, nie żółty, tyle że mam do jasnej karnacji i nie za bardzo widac efekt :D koleżanka wypróbowała tego Loreala, do ciemnej karnacji chociaż sama jest jasna i po dwóch aplikacjach jest strzaskana bez zacieków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem wybredna, ja jestem wszystkożer, nie zjem tylko krupniku :D i makaronu razowego Jarowit :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga straszne byki strzelam ale to \"wina klawiatury\" ;) i musicie mi wybaczyc hih, a co sie dzieje z alex? wracaj do nas 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na alex długo nie zagląda ale wierzę w nią :) może po prostu ma duzo roboty w domu, bo z tego co pisze to sporo w tej chałupie lata dookoła i się troszczy, łącznie z ogrodem i sadzonkami :D a z Tobą sbeach co się działo w ostatnie kilka dni żes tak znikła? ja to sie przynajmniej wytłumaczę, że w pracy nie mam możliwości wejść tu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałabym, waga stoi rwał jego mać, 65 kilo 😡 ale czemu czerwienieję ze złości skoro to było do przewidzenia przez ostatnie dni z grzeszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie, kto, kiedy ? jeden dzionek mnie nie bylo - bo problemy z siecia byly ale przystojni panowie naprawili i dziala cacy :D :D :D ja nie znikam bez pozegnania i nie wychodze po angielsku :P jak juz bede miala was dosyc to wam powiem he he a teraz juz znikac musze ale zajrze wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. ja stoje na 62.00kg. i ani deko wiecej ani mniej ja nie grzesze tak duzo jak ty zatrzymana :D to jest niesprawiedliwe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wychodzi po angielsku?:D :P osz Ty :D ja tez spadam, może wieczorkiem zajrzę 🖐️ ps. jeść mi sie chce po tych truskawkach z makaronem, takiej na przykład zjadłabym kiełbasy białej z chrzanem :D cóż za marzenia, dobrze że białej nie mam, bo jak mi zycie miłe poszłabym ugotować :D coś mi sie we łbie pierdoli chyba, raz marzę o czekoladzie, teraz o kiełbasie, test zrobić czy jak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbeach, nie będe bić, bo grzeszę z premedytacją :O po prostu musiałam zjeść kajzerkę do śledzika w oleju, nie mogłam odmówić :O w życiu nie kupię większej ilości świeżych bułek, kupiłam 6, mogłam kupić 3, mąż zjadł 2 sztuki, dla córki miałabym 1 i obyłoby sie bez jedzenia takiego pieczywa chyba jednak za dużo tych węglowodanów, bo praktycznie w każdym posiłku cos takiego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz zatrzymana --- > ja tak nie grzesze a waga stoi jak twoja :( czy w takiej chwili nie mozna sie zalamac? ty-> jak cie na cos wezmie - to to jesz - a ja pije wode ehhh, niesprawiedliwosc na tym swiecie, niesprawiedliwosc !!! ja juz chyba nie zejde ponizej 60-tki 😭 albo musze cos odjac z diety albo czegos dolozyc albo rzucic ja w kat :/ cholera wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Tylko nie rzucaj diety-nie bedziesz grzeszyc to za jakis czas zobaczysz wyniki a moze zrob kilka dni 1 fazy? Zatrzymana ja dzis nie jadlam JAROVITU:P i mam bole zoladka:D ale to chyba z nerwow bo mnie sasiadka wnerwila-mila pretensje do mojego syna ze za glosno po klatce chodzi glupia zolza:P ide spac moze do jutra przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza powialo .............................??? gdzie jestescie? hop hop!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
A ty sbeach tez za duzo nie napisalas:P mnie dzis dalej zoladek nawala -gosci mialam i pieklam dla siebie dietetyczny sernik a dla nich drozdzowke z rabarbarem a Zatrzymana tez dzis pracuje???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracowała :classic_cool: ale usiłowała w centrum handlowym młodszego gniewnego brata namówić na przymierzenie garnituru :D idziemy na wesele w pierwszej połowie lipca i ten gamoń chce ubrac jakieś spodnie i marynarkę sztruksową, powaliło go totalnie :D udało mi sie go za ciągnąć, nawet przymierzył :D i chyba kupi, tylko jeszcze od koloru musze go trochę odwieść, bo chce kupić jasny, a to przeciez sezonowa rzecz ja wczoraj po ciasteczkach owsianych i kawałku arbuza (żółtego - czy to krzyzówka z melonem?) stwierdziłam, że mam po prostu teraz kryzys kryzys dlatego że waga nie spada, a nie spada dlatego że podjadam rzeczy których jeść nie wolno... błędne koło... nadal oczywiście nie tykam ziemniaków, buraków, marchwi czy kukurydzy, pieczywo pszenne ostatnio owszem chwyciłam, ale był to raczej incydent, jeśli już jem to rasowe razowe, ciężkie i na zakwasie... owoce trzeba mi ograniczyć, bo widzę, że jednak po owocach mam jakby większy apetyt i włączają mi się smaki na niedozwolone rzeczy sbeach - no strasznie mi w takim razie przykro wiesz, bo skoro sie trzymasz a nic nie schodzi, to w porównaniu ze mną to faktycznie niesprawiedliwe dziś zjadłam pół kromki razowego chleba z pomidorem i skubnęłam córce kawałeczek parówki gotowanej (tak ćwierć ;) ) i chudy bezcukrowy jogurt z otrębami granulowanymi ze śliwką zrobiłam sobie wiecie mieszankę wybuchową na tronowe sprawy :D surowe żytnie płatki i siemię lniane - o tym kiedys pisałam, dokupiłam do tego paczuszkę sezamu i paczuszkę orzechów laskowych, wszystko zmieszałam i co jakis czas jadam to jako dodatek do jogurtu, w związku z czym chadzam częściej i nie mam juz takich problemów :classic_cool: Tolu nie zjadłas tego drożdżaka z rabarbarem? dzielna jesteś bo mnie zapach drożdżowego ciasta rozwala zupełnie :D idę chyba dziś na plażę, pojadę na Westerplatte, bo nie ma tam pokus, to jeszcze plaża na której nie jest tłumnie i ie ma tych wszystkich budek piwno-lodowo-gofrowych :classic_cool::D walnęłam Wam elaborat za to że wczoraj nie zajrzałam, jeszcze będziecie mialy dość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
wczoraj tej drozdzowki nie robilam bo wpadla kolezanka i nie mialam czasu-zreszta goscie zostali na noc-kupilam lody i ciasto-nie dalam sie i jadlam tylko moj sernik sb a dzis niestety mam jakis podly nastroj i pieklam drozdzowke i jak polukrowalam zjadlam 3 kawalki ale nie zjadlam juz obiadu:D tez jakas niezadowolona ostatnio z siebie jestem Zatrzymana-a co ty zakladasz na wesele? bo ja tez mam zawsze z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×