Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topola

dr. Kuczyński - poznań

Polecane posty

Gość pacjentka50_2010
Po chorobie udałam się kolejny raz do dr. Kuczyńskiego. Mogę jedynie potwierdzić to, o czym pisałam wyżej. Poprawa wyglądu lepiej wpływa na samopoczucie niż antydepresanty. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dr Kuczynski
robi noski, i czy wogole operuje nosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po miesiącu nie ma śladu botoksu, chyba dr idzie na ilość nie jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuczyński nie przyjmuje w Poznaniu! Naleczow, Lublin i jeszcze gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak okazuje sie ze jest aż 3 kuczynskich, ale sie usmialam z jednego posta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podajcie ceny-chociaż jaki przedział,ponieważ nie mam pojęcia o jakich kwotach muszę myśleć.Pozdrawiam P.S.Pani doktor Stajkowska z Poznania/popsuła mi bardzo mocno dolinę łez-wygladam10lat starzej-mam dwa wory pod oczyma z przebarwieniami-chcę iść do doktora po pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polmed Poznań
W Poznaniu pojawiły sie zabiegi z medycyny estetycznej w Centrum Polmed przy ul Góreckiej. W czerwcu darmowe konsultacje oraz zniżka na zabiegi toksyną botulinową. Zabiegi wykonuje certyfikowany lekarz z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zabiegi medycyny estetycznej chodzę tylko do http://klinika-esthetique.pl/oferta/zabiegi-medycyny-estetycznej/. Mam do nich pełne zaufanie, wcześniej chodziłam gdzie indziej i tragedia...teraz jestem w 100% zadowolona...mega podziękowania za cierpliwość i wyrozumiałość...bo ja to trochę panikara jestem i jak zobaczyłam igłę to tragedia...ale pani dr na spokojnie poczekała...uspokoiła...na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z Poznania wolę przyjechac do Zielonej Góry na Źródlaną: http://zrodlana.com.pl/ tam przynajmniej nie chcą aż tyle za zabieg, a komfort nieporównywalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikastepel
Ktos poleci uczciwego z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi za to zamiast podniesc powieki to je opuscil.wygladam fatalnie a jeszcze gorzej sie czuję bo nieda sie normalnie funkcjonować.moze jak jest łatwy zabieg to sobie radzi ale jak trzeba troche pomyśleć to klapa.mam tylko nadzieję ze to szybko puści bo nie dosc ze zle wygladam to jeszcze gorzej sie czuje.zaufalam i duzy błąd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilokiuuu
Ale kto Kuczyński? nie chce mi się wierzyć. Swoja droga ktoś wie czemu nie można się do niego dodzwonić ostatnio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogos innego polecacie w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można się dodzwonić bo ma tyle klientek, że należy przyjechać osobiście i się umówić z panią która zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest Dr Mikołaj Kubasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina0077
Dla mnie usługi z zakresu medycyny estetycznej na naprawdę wysokim poziomie mają tutaj http://centrumlaserowepoznan.pl . Przyznam szczerze, że nigdy nic mi nie schrzanili. Zawsze efekty były lepsze od spodziewanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka33
Polecałabym gabinet Renovital. Jestem po pierwszej wizycie i wrażenia są bardzo pozytywne. Przede wszystkim to co tutaj mnie zaskoczyło to podejście do klienta, to ile czasu mi poświęcono na konsultację. Mogłam wypytać o każdy detal, pani dr szczegółowo mi wyjaśniła jak będzie wyglądać zabieg, gojenie i jak się w ogóle do tego wszystkiego przygotować. Polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Sebastian Kuczyński - Poznań, poprzednio ul. Strugarka , obecnie ul. Umultowska, jest po prostu rewelacyjny ! Od około 10-ciu lat jeżdżę do niego ponad 100 km, 1x w roku - rewelacja ! (Może w Zielonej Górze lub Świebodzinie praktykuje też ktoś o nazwisku Kuczyński - jak wynika z wypowiedzi zamieszczonych w tym linku - lecz myślę, że to tylko zbieżność nazwisk) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ogromny problem z kontaktem z dr kuczynskim- nie odpowiada ani na smsy ani na telefony. wiem ze mial sie przeniesc niedaleko ul. strugarka do nowej siedziby. czy ktos wie czy zmienil nr telefonu? na jaki? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o godne polecenia kliniki zajmujące się medycyną estetyczną to ja ze swojej strony polecam http://zrodlana.com.pl/. Pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie robią swoje. Często zabiegi i konsultacje są przeprowadzane przez dwóch lekarzy co daje gwarancję rzetelnego przygotowania pacjenta i późniejszego leczenia. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego i powiększania ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuczyński ma terminy na październik :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×