Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makijaja

Przykry zapach z pralki

Polecane posty

Gość makijaja

Może ktoś ma pomysł na zlikwidowanie tego stęchłego zapachu z pralki. Wycieram pralkę po praniu, zostawiam otwarte drzwiczki i nic...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petiber
mam to samo i tez nie wiem jak z tym walczyc. Skarpetki na pewno nie mam w filtrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,czy jeszcze kogoś to interesuje ale wygląda to tak : po praniu w pralce zostaje trochę wody w wężykach odprowadzających i te popłuczyny po pewnym czasie zaczynają \"nie pachnieć\"....jeśli wiem,że nie będę korzystała z pralki przez jakiś czas włączam program \"płukanie\" z pustą pralką,sama ,czysta woda przepłucze i mam z głowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ona
Wystarczy, że na filtrze zbierze sie trochę klaczkow z ubran i zostaja tam dłuższy czas. Wcale nie musi to być skarpetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białymotyl
mam tak samo z pralka ale często piorę.Przynajmniej jedno pranie na dzień. Płukałam juz pralke kila razy ale nic to nie daje. Zauważyłam czarny szlam przy wpływie do komory z proszkiem. wyczyściłam to ale chyba muszę rozebrać całą pralke od góry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie używasz za dużo płynu do płukania. włącz pralkę bez wirowania i bez rzeczy na samym calgonie, 60 stopni może się przeczyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×