Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elememe

mam hiva...

Polecane posty

Gość
Musi byc kochana i wyjatkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tez lece ale na zakupy:) kolacyjke przeciez trzeba zjesc! Milego wieczorku wszystkim ycze (((🖐️)))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elememe
to i ja nie będę siedział tu sam :-) Postaram się później tu zajrzeć. teraz lecę na rowerek :-) ludzie z hivem też lubią pojeździć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
elememe Zartujesz chyba???!!! Ludzie z hivem lubia jezdzic???!!! Podziwiam Cie za to poczucie humoru:D.PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elememe
Balbi no lubią , lubią! i nawet się pocą, jak normalni :-D dziś mam dzień pod znakiem pracy, ale spróbuję raz na jakiś czas zajrzeć, wiec się odzywajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i jeszcze sie poca-kon by sie usmial,dziwne:D Ja wlasnie wrocilam z zakupow -szef pozwolil mi jechac:D-no a teraz do pracy:-o. Normalnie ,to ja pracuje caly tydzien,wolne mam tylko w niedziele od godz.12.00. Wtedy to jade z mezem nad wode i...lowimy rybki. Potem niestety mordujemy i jemy:-o:-o:-o. Naszczescie nie zawsze uda nam sie cos wyciagnac,wiec nie wymordujemy calego jeziora:) . Dobra,komu w droge,temu kopa -- do pracy(((🖐️))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Juz po pracy i udalo mi sie namowic meza na ryby!:D Jedziemy,mam nadzieje na duza fladre -dzis lowimy na morzu:) papa🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dlaczego tu takie pustki???? Mam nadzieje,ze tylko dlatego,iz dzis problem z dostaniem sie na kaffe byl :-o(przynajmniej ja mialam). Fajnie sie tu juz robilo i co??? Odzywajcie sie ludziska:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszyscy szukaja
moj tato dzis na ryby idzie:) mam nadzieje, ze zlowi cosik dobrego dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i temat zdechl..........................szkoda:-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnoooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elememe
dlaczego zdechł?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×