Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanko__

dziewczyny co sadzicie o tej torbie i butach? chetnie poznam wasze opinie

Polecane posty

Torebka mi się podoba, szczególnie do lnianych, elekanckich kostiumów lub szmizjerki, ale buty są wg mnie przesadzone. Za duże kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko__
no wlasnie tez tak sie zastanawiam czy buty nie sa przeladowane iloscia kamieni itp..chce kupic klapeczki wlasnie w tym stylu tzn na malym obcasie zeby nog nie polamac na naszych pieknych polskich nierownych chodnikach, kolor tez wypadaloby dobrac mniej wiecej podobny do torebki tylko ciezko znalezc naprawde fajne klapki w opisanym wyzej fasonie, moze wam rzucilo sie cos w oczy na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko__
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko__
dziekuje dziewczyny za opinie:)i czekam na kolejne, czy rzeczywiscie buty wygladaja na tandetne??to wg was sprawka tych kamieni??w sumie mi sie podobaja ale db poznac gust innych osob, w koncu ja w nich bede chodzic ale inni oceniaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaBonAppetit
Torebka bardzo ladna, a buty rzeczywiscie troszke przesadzone no ale ewentualnie ujda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno skończyły się czasy kiedy torebkę dobierało się do butów!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isudhfcieshfe
Wiesz jak w takich klapkach się źle chodzi? :O Nie dość, że mają wąski pasek przytrzymujący stopę to jeszcze kaczuszkowaty obcas na którym noga się chwieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleatitia24
według mnie torebka jak i buty przedstawiają styl subtelnie mowiac targowy vel bazarowy..nic nowego to samo złoto.. te same fasony od kilku dobrych lat..radze to samo ale inny kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
torebka spoko za to buty mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko__
dzieki kobietki za opinie, co do fasonu butkow wlasnie w takich najlepiej sie czuje zdecydowanie lepiej niz w niebotycznych szpilach, byc moze teraz nie trzeba dobierac koloru torebki do butow jednak nie zamierzam tak slepo podazac za moda, do dzis holduje zasadzie ze jednak ladnie i klasycznie wygladaja rzeczy dobrane kolorem do siebie;)pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyżej to dopiero
targ i wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe :) nie napisałam że to dla mnie :P zresztą po kiego ja się tłumaczę :) 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko__
dzieki robaczku za linki:)tak sobie mysle ze w wumie db posluchac opinii innych osob, tylko jedno mnie dziwi, wiekszosc co by im nie pokazac stwierdzi ze to wiocha kicha itp itd..a co najsmieszniejsze pewnie polowa z tych osob nosi podobne rzeczy:)ogolnie forum zajezdza hipokryzja wszystko jest na nie chociaz zdarzaja sie osoby ktore naprawde umieja w konstruktywny sposob doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciarałka
butki są prześliczne :D bardzo mi sie podobaja i wcale nie sa przesadzone. poza tym teraz dobrze jest miec butki jak najbardziej odjechane a do tego jakiś skromniejszy ciuszek, np. prosta sukienka. jak dla mnie te klapeczki są super i takie właśnie butki powinno nosić sie latem- precz z ortopedycznymi sandałami na rzepy i babcinymi papciami, które najchętniej forumowiczki nałożyłyby Ci na stópki :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvy
Hm... buty świetne, naprawdę! :) No i za taką cenę... Co do torebki, co prawda nie jest w moim typie, ale nie jest zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buciki fantastyczne! Ja bym je założyła do jakichś jasnych dżinsów rurek i żółtej bluzeczki. Albo do jakiejś prostej sukienki. Takie buty to już biżuteria sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie bomba- i buty i torebka, ale bardziej buty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
torebka swietna. buty też fajne, ale torebka zdecydowanie bardziej mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Torebka fajna :) Buty nie w moim stylu, ale są niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się żadne z tych butów nie podobają. A torebka, całkiem okej, ale też jakaś takaś... Ale - każdy ma swój gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko__
dzieki dziewczyny za opinie:)butki juz zostaly zakupione i obstawiam ze beda wygodne:), torebke juz mam i rowniez jestem bardzo zadowolona:D,pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×