Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjp

Galenic

Polecane posty

Gość mjp

Dziewczyny czy ktoras z Was miała preparat wyszczuplajacy firmy Galenic?Co o nim sadzicie prosze o opinie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_a
Zainteresował mnie Galenic, Elancyl, Koncentrat Lipo-Reducteur. Podobnie jak koleżanka powyżej nie wiem jednak czy kosmetyk ten wart jest swej ceny. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=7067 Czy któraś z Was używała? Aktualnie jest promocja 2x100ml za 99zet ale ciągle nie wiem czy warto się skusić. Zależy mi głównie na poprawieniu kondycji skóry nóg.Całych nóg. Nie odchudzam się,nie ćwiczę,mam siedzący tryb życia i 4kg nadwagi - faktycznie trzeba mi cudownego kosmetyku, hihih pozdrawiam i proszę o opinie jak się sprawdził u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest ta promocja
bo u mnie w aptece superpharm jest promocja 2x100 ale za 135 ! Dobry jest, zgubisz dwa cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_a
promocja na allegro - aukcje apteki familijnej a uzywalas juz tego preparatu? 2cm mnie satysfakcjonuje! ;-) czy faktycznie te 2 opakowania gwarantują taki rezultat.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam i moja siostra też. 2 cm i 1,5 odeszło. Ale bez słodyczy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_a
Tak,sprawdzona. Kupowałam 3krotnie i wszystko było ok. Zawsze były to kosmetyki w atrakcyjnych cenach,z przesyłką również nie było problemu. W sumie niewiele tych Waszych opinii,ale coś czuję,że już się nastawiłam na te minus 2cm..,więc przyjdzie mi się przekonać na własnej skórze ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślęże
galenic nie jest tak rewelacyjny jak zapewnia reklama. Sama używam kosmetyków erisa i jestem zadowolona.Grunt to nie oczekiwać cudów po tego typu preparatach. Galenic używałam razem z peelingiem i rzeczywiście czułam zmianę,ale nie zauważyłam wyszczuplenia 2-3cm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Galenic jest \"the best\" !!! Nie tylko ubylo kilka centymetrow tu i tam ale i skora sie poprawila... no i ma za...sty plus : nie trzeba go wmasowtvac przez godzine, bardzo dobrze sie wchlania... i stosuje sie go raz dziennie w przeciwienstwie do innych preperatow tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam go w tej aptece i czekam. Dietka i troszkę ćwiczeń i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_a
Hejka No ja od jutra testuję TO CUDO. Za 2tyg. będę wiarygodnym źródłem ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna23
tez zamowilam,tylko mam pytanko jak to jest z uzywaniem tego zelu i chodzeniem na solarium? jestem w kropce,bo nie wiem czy na ten zelik smarowac sie mleczkiem z filtrami czy jak?????????????????? pliss o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_a
Witam ponownie 7 dzień stosowania cudownego preparatu ;-) w sumie 3/4 1 opakowania jak dotąd. Jeszcze nie zauważyłam efektu wyszczuplenia,ale kondycja skóry faktycznie jest lepsza.Wygładzona,ujędrniona. A jak u Was,dziewczyny? Wcześnie zaczynam dzień,peeling,potem ten żelik,jednak co do wchłanialności preparatu,to żadna rewelacja.I tak czekam kilka ładnych minut zanim zacznę się ubierać,to jednak z np dzinsami dopasowanymi jest problem. No i nie jest to raczej specyfik na ciepły maj ;-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wczoraj po południu w końcu i dzisiaj pierwszy raz się posamarowałam. Od dzisiaj ćwiczę i nie jem absolutnie żadnych słodyczy. Musze się zmierzyć tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_a
1,5cm mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie waham..
no bo wydac 100zet na krem,a wiadomo: cudow nie ma! Iza! 1,5cm mniej,to ile mialas wczesniej???? Moze taki proces,to ta pierwsza tkanka przy duzej nadwadze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×