Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Integra

Zwykła Niezwykła - zbiór przemyśleń własnych

Polecane posty

od czego by tu zacząć ... może od tego że jestem że pewnie większość uzna ten topik za jeden z wielu ale dla mnie jest to przyjaciel z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Mam 18 lat i zapewne stoi otworem przede mną cały świat... Jak każda nastolatka mam swoje problemy choć czasami mi się wydaje że mam ich za dużo jak na jedną osobę . Kiedyś ważyłam 90 kilo dziś już tylko 65 kg ale na dodatek w miarę rozwoju zaczęły mi wypadać włosy masakrycznie sięprzetłuszczać - nie wytrzymują nawet 12 godzin :( i do tego odrobina trądziku - na szczęście jeszcze nie dramat, no i mój problem który nie daje mi żyć - ROZSTĘPY mam je wszędzie na brzuchu na nogach piersiach i co najgorsze na ramionach teraz to już nawet boje się zakładać krótkiego rękawka czuję do siebie obrzydzenie a z tym nie mogę nic zrobić nie mam masy pieniędzy żeby je usunąć laserowo albo chociaż trochę zmniejszyć :( no i od 4 miesięcy mam codzienną pokrzywkę :) tylko nie wiadomo na co a wizyta u alergologa na koniec maja :D jestem osobą pogodną staram sie cieszyć życiem i jakoś do wszystkiego mieć rezewrę ale teraz jak robi się ciepło to ja mam dreszcze a może po prostu dzisiaj taki dzień .... tylko żeby nie było dbam o siebie włosy są już w lepszym stanie - przynajmniej tak nie wypadają :)( uśmiech ) masuję się oliwką robię pilingi używam balsamów ale nie wiem czasami czy to ma sens no ale przynajmniej widać że jestem kobietką i bawię sięz kosmetykami z resztą co chyba naturalne jak tak człowiek czasami nad sobą popracuje to sie odrazu lepiej czuje co do rozstępów to chciałabym pójść na plażę założyć chociaż strój kąpielowy :( ostatnio postanowiłam pójść na solarium może chociaż trochę zmniejsze ich widoczność ale pewnie będą bardziej widoczne znając mojego farta :P no ale narazie to czekam aż przyjdzie okres i codziennie rano i wieczorem nakładam balsamik który słodziutko pachnie i fajnie nawilżą . Tak patrzę sobie za okno i słoneczko świeci i może nie jest tak źle nie jestem niepełnosprawna poparzona mam całkiem fajniutką rodzinkę chłopaka który mnie akceptuje taką jaką jestem no ale kobieta zawsze musi mieć swoje ale .... ale się rozgadałam pewnie jak ktoś to doczytał do tej linijki to jest zmęczony dlatego dam mu wytchnąć a jeśli ktoś chce coś powiedzieć to daję mu wolną rękę z resztą sama pewnie będę tu zaglądać i pisać oczywiście może zacznie sie coś zmieniać a o własnych przemyśleniach zawsze warto pisać wtedy podobno jest lżej no ale zobaczymy .... Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam...111
daj numer gg to poklikamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam...111
no to moze ty napisz i ja ci wysle ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam...111
za pare minut powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarka1
W aptece kup( bez recpty) Alertec i stosuj 1xdziennie 1 tabletkę przed snem I Calcium "polfa" tabletki musujące i stosuj 3x1 w 1/2 szklance wody , tak dlugo aż minie ci wysypka. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak narazie - do wizyty u alergologa- biorę Zyrtec ale nie wiele daje bo wysypka i tak wychodzi tylko że mniejsza - dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie dzisiaj myślałam że jestem nienormalna pożarłam tonę jedzenia i wciąż chce nat o wszystko patrzeć optymistycznie że uda misię to pokonać czasami to się zastanawiam czy ja jeszcze potrafię normalnie jeść bo albo nie jem za dużo albo się obżeram , no ale teraz mogę to zrzucić na nadchodzący okres - ale co potem ???? Ostatnio nie mogłam ćwiczyć bo najpierw kontuzja potem problemy z żołądkiem no i kicha :/ może jutro z lekcji wracam po 10 no to może przełamie sie w końcu zawsze jak ćwiczyłam było mi ze wszystkim łatwiej tylko jeden problem - mama- uważa że przesadzam i nawet 10 minut na rowerze to dla niej już czerwona lamka :) no ale jutro o 10 będzie już w pracy to nie zacznę od jej narzekania :) może to jest myśl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×