Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamis1982

czy kupiłybyście bieliznę przez internet???

Polecane posty

jestem ciekawa czy kupiłyście kiedyś bielizne przez internet - skoro nie można tego przymierzyć , ani zobaczyć...jakie macie doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggira
ja kupowalam ale tylko figi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np. biustonosz kupiłabyś - jeśli masz np. 75 B i większość staników pasuje... to w sumie można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tylko rozmiar się liczy
ale też wygoda. Kupiłabym coś, ryzykując, ale tylko w superokazyjnej cenie. Niy kupijąc przez neta w sklepie zawsze można zwrócić, ale 2 przesyłki w plecy wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam raz i wystarczy ...
nigdy więcej ....!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię paczkę odbierać
, dokładnie tak, lubię paczkę odbierać na poczcie albo jak listonosz przynosi ( wtedy dostaje 2 zł. PLN za fatygę ) , za chwilę paczkę otwieram i aż adrenalina wypełnia mózg , co tym razem jest w środku? Tym razem przyszły używane prezerwatywy ale dwa dni temu to był orgazm, po otwarciu paczki okazało się że w środku były zamówione dzinsy używane i buty po przejściach ale także była piękna klinkierowa cegła, mam ją teraz na telewizorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie , chyba nie jest aż tak tragicznie. przecież są dobre internetowe sklepy z bielizną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam kiedys na allergo 3 nowiutkie kaplety bielizny (stringi + stanik). byly rewelacyjnej jakosci, super pasowaly i jestem z nich zadowolona do dzis. dodam ze byly w oryginalnym opakowaniu, nie otwierane wczesniej, z metkami jak znasz swoj rozmiar i kupujesz bielizne firmowa (nie koniecznie z wysokiej pulki) to latwo dopasujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszamyszowata
ja kupuję bieliznę tylko przez net, a mam bardzo trudny rozmiar bielizny... 80F ... w normalnym sklepie jak pytasz o 80 pod biustem to ci przynoszą miskę B, jak pytasz o miskę F, to ci przynoszą pod biustem 120 :) a jak pytasz o 80F, to oczywiście nic nie ma. dlatego mam swój sprawdzony sklep z bielizną w necie i tylko tam kupuję. na jakieś 10 zakupionych biustonoszy jeden tylko w noszeniu okazał się niezbyt fajny, spłaszczał mi biust, dałam go siostrze i jej pasuje jak ulał. ale kupując wcześniej w zwykłych sklepach, po zmierzeniu pasował, a po 2 paraniach już nie trzymał biustu i co drugi lądował w koszu po 2 praniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa*
ja mam 75 b kupiłam raz komplet... pasował idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aprodesia
a ja kupiłam bieliznę w bon prixie.Niedość że za wielka to jej jakość pozostawiła wiele do życzenia.Nigdy więcej nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica_kk
Ja kupuje wyłącznie w necie (rozmiar w okolicach 75G-GG-H, zależnie od marki). Mam kilka sprawdzonych sklepów, poza tym, jeśli nie pasuje, zawsze można wymienić. Tym się to różni od kupowania w zwykłym sklepie, że przymierzyć można przed własnym lustrem, no i nikt nam nie wciska na siłę czegoś, co nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś takie zakupy byłyby dla mnie nie do pomyślenia. Ale ostatnio kupowałam bieliznę w sklepie internetowym. I dla siebie, i dla siostry. Zakupy całkiem spore, ale okazało się, że tylko jedna rzecz na mnie nie pasuje, reszta super. Siostra bardzo zadowolona z swojej części nabytków nowych:-) Zresztą szybko wymieniłam na odpowiedni rozmiar (bo gapa jestem i zamówiłam wcześniej zły :O ), bez żadnych problemów. No i można natknąć się na niesamowite promocje :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewletta
ja zazwyczaj kupuje na intymna.pl i sa to tylko figi. biustonosza raczej nie kupilabym przez internet poniewaz nie kazdy w moim rozmiarze musi idealnie pasowac i fajnie lezec. hmm ale gdyby trafil sie biustonosz po atrakcyjnej cenie pewnie bym kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×