Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba90

GINEKOMASTIA

Polecane posty

czesc mam 22 lata, 175cm wzrostu i waze cos kolo 70kg, moim problemem jest ginekomastia (przerost gruczołow piersiowych...) powiedzcie mi czy dla Was (dla dziewczyn) to jakis problem jak facet ma wieksze piersi niz normalnie powinien miec? tylko prosze odpowiadajcie szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalala21
sama mam maly biust i glupio bym sie czula gdyby moj facet mial wieksze cycki ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, rozumiem ze bys sie glupio czula, ale chodzi mi o to czy to calkowicie skresla takiego faceta w oczach dziewczyny czy generalnie to nie ma wiekszego znaczenia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaa
a jak duże są takie piersi?Jeszcze nigdy takich nie widziłam więc trudno mi się określić czy dało by się to znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłes u endokrynologa? dostaniesz skierowanie na badanie poziomu hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ten problem ...
Naprawdę do dobijające :( Jest się szczupłym a ma się piersi (częściej ginekomastia występuje u osób grubych, no ale ja jestem tym wyjątkiem) jak kobieta :(:(:( A najgorsze, że nie da się tego leczyć ... jedynie zabieg plactyczny ... ale koszt 5-6 tys ... matko za dużo :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z cyckami to dramat. Chyba ze kasiasty to jeszcze da się jakoś to wytrzymać. Ale trzeba się zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałeś o rozłożeniu zabiegu na raty w niektórych klinikach jest taka możliwość warto podpytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×