Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no nie wieeeem_

Sukienka na wesele?

Polecane posty

Gość no nie wieeeem_

Pod koniec maja idę na wesele. Wypada isc w takiej sukience? Nie chcę kupować czegoś bardzo formalnego i zdobnego, żeby mi później tylko szafę zdobiło... http://allegro.pl/item188864306_vero_moda_romantyczna_sukienka_unikat_nowa_38_m.html Jeśli sie nadaje to jakie buty do niej? Lepiej białe czy brązowe? Jakieś dodatki? A może macie inne propozycje? Podkreślam, że nie interesują mnie sukienki typowo weselne czy wyjściowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod różnymi nikami
Bardzo ładna sukienka, na dodatkach się nie znam więc nie doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaplica sykstyńska
Ładna kiecunia........kup spbie coś delikatnego na szyję.......do tej sukienki pasują odkryte buty....jasny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wieeeem_
Hmm...ale jasny tzn biały czy bardziej coś pod kolor tych wzorów? Nie chciałabym aby mnie z Panną Młodą pomylono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaBonAppetit
Na pewno nie czysto biale :) Ja bym widziala lekkie delikatne srebrne sandalki albo jakies perlowe peep toe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Gość no nie wieeeem_
Dzięki za tą sukienkę w groszki. może i ładna, ale nie zamierzam paradować w tej samej sukience z 4 innymi uczestniczkami wesela :P A wam dziewczyny dzięki, przemyślę wszystkie propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
delikatna bizuteria przy tej kiecce zginie, wiec szkoda by bylo wydawac kase na cos czego nie bedzie widac. do takiej sukienki raczej cos ciezszego, ciemne zloto na przyklad. w tej sukience bedzie mozna pozniej isc przeciez na jakies wakacyjne party :P poza tym wszytsko zalezy od tego jaka masz budowe ciala, kolor wlosow, itd. niby to detale ale jakze wazne. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELE
a coś dla kobitki w rozmiarze 46???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
rozmiar 46 a rozmiar to roznica. zalezy jaka budowa. niektore kobitki maja rozmiar 46 bo np maja wiecej w biodrach-a kupujac jednoczesciowe cos, nie d asie konkretnie dopasowac. wiec najlepiej najpierw okreslic swoja budowe - porownac z kims, wtedy pomozemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele
dół - 46 góra - 42 typowa gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
podbnie do mnie, ja mam gore 40, dol 42/44. wiec tez niejako jest problem utrafic cos co bvedzie dobrze lezalo. tez mam wesele za miesac i jeszcze sie nie zdecydowalam, ale na pewno bedzie to jednoczesciowa sukienka. z jakiegos lejacego materialu. podkreslajaca talie i splywajaca po biodrach. troche rozkloszowana.dlugosc za kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×