Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agness28

Biżuteria ręcznie robiona

Polecane posty

Gość kat-y
hej,dziewczyny.mam pytanie.też trochę tworzę biżuterię.chciałabym się zapytać na jakiej zasadzie rozliczacie się ze skarbówką sprzedając w takich galeriach? bo nikt mi nie potrafi udzielić takiej informacji.pozdrawiam i dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość able
witaj, wejdz na strone wizaz.pl tam w dziale hobby jest opisane jak sie rozliczac ze skarbowka. Pozdrawiam -----NOWE PROJEKTY-------- able biżuteria - tworzona z pasją! http://www.able.sklepna5.pl/ Numer GG 4836023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihopyt
Mi sie nie otwiera,jak obejrzeć tą biżuterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihopyt
Skąd kupujecie,chciałabym robićc dla siebie,na próbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnia
Ja też tworzę i próbuję sprzedawać Zobaczcie www.kwantbizuteria.sklepna5.pl i www.swarov.sklepna5.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjjeoov
jeśli cokolwiek wytwarzasz i sprzedajesz- to rozliczenie jest tylko jedno- założenie działalności gospodarczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocki
Na miejscu niektórych rozemocjonowanych sprzedawczyń bardziej uważałabym na coś takiego jak podatki. Nie można ot tak sobie sprzedać tego, co nawet samemu się zrobiło. To po prostu nielegalne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honelly
Biżuteria handmade, w wiekszości z modeliny;) Zapraszam serdecznie: www.honelly.flog.pl/ Dla zainteresowanych kontakt na maila: honelly.hmj@gmail.com lub gg: 9188597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artyska
Faktycznie, sprzedaż bez działalności gospodarczej to ryzyko kontroli skarbowej. Ale jak ma się prawdziwą pasję, to trzeba ją realizować. A własna firma to nic strasznego. I jaka niezależność :) Ja właśnie prowadzę sklep internetowy z własnoręcznie robioną biżuterią. Mogę podpowiedzieć co i jak. Zobaczcie na www.artyska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igensssssssss
ta strona nie chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artyska
Która strona nie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
www.artyska.pl nie chodzi mi tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARTYSKA
U mnie chodzi, link jest aktywny. Można wpisać też adres sklepu bezpośrednio w okno adresowe, jak macie problem z linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateway
ja polecam stronę www.kateway.pl nowy sklep w internecie z ręcznie robioną biżuterią ceny bardzo przystępne, każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schatz211
Ja też od ponad roku tworzę biżuterię ,kilkanaście kompletów sprzedanych , marzy mi się założenie sklepu internetowego,zobaczymy co będzie , zaczęłam wstawiać fotki na stronę internetową , muszę tylko poopisywać zdjęcia tutaj macie link do niej http://fashionani.blox.pl/html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaar
ja tez robie bizuterię. Wklepałam to sobie na bloga: www.mojekolczyki.blogspot.com zapraszam! Niestety nie mam pomysłu co do sprzedaży, co z tym zrobić, a nie tylko od okazji jakiejś koleżance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robicie
galanterię i ozdoby, a nie biżuterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Szczerze powiedziawszy nie przekonałem się co do takiej biżuterii. Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to ja mam jeden sprawdzony i z niego korzystam - mówię oczywiście o ekstrawagancko.pl - przynajmniej mam pewność, że obsługa jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eni-art.pl
Witam wszystkie Panie i nie tylko:) Od poniedziałku zapraszam do sklepu z rękodziełem, a także zapraszam do współpracy: www.eni-art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonaliza
sprzedaż ręcznie robionej biżuterii "bonaliza" sklep online - ręcznie robiona biżuteria ______________ www.bonaliza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukujemy artystow zainteresowanych sprzedaza recznie robionej bizuterii w Niemczech tworzymy Galerie recznie wykonywanych artykulow prowizja od sprzedazy 10% jednorazowa oplata za stworzenie konta 40 zl WYMAGANE PAYPAL KONTO DO ROZLICZEN towar wysylacie Panstwo po sprzedazy rozliczenie 2x w miesiacu pytania i oferty na joanna12011@email.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukujemy artystow zainteresowanych sprzedaza recznie robionej bizuterii w Niemczech tworzymy Galerie recznie wykonywanych artykulow prowizja od sprzedazy 10% jednorazowa oplata za stworzenie konta 40 zl WYMAGANE PAYPAL KONTO DO ROZLICZEN towar wysylacie Panstwo po sprzedazy rozliczenie 2x w miesiacu pytania i oferty na joanna12011@email.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudY0LKR
cześć chciałabym się podzieli i JA:) Biżuteria ręcznie robiona zobaczcie i ocencie..:) Zapraszam na WWW.STWARDOWSKI.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×