Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agness28

Biżuteria ręcznie robiona

Polecane posty

Gość różyczka34
Agness mnie bardzo podobają sie te naszyjniki :P Niektóre są śliczne :)... ale jeśli mogła bym zasugerować coś :) to proszę dodaj tam krótkie opisy i ceny do każdego ... :) wtedy bedzie łatwiej mówic o który mi chodzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka34
To jescze raz ja :) Rezerwuje sobie ten naszyjnik na 1wszej stronie na górze ten brązowy drewniany i na 2giej ten na samym dole też drewniany tak mi sie wydaje że chyba na tkanym sznurku :P W ksiedze gości podałam Tobie swój adres wiec jak tylko bedę mogła go kupić prosze napisz ... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Różyczko 34!!! Bardzo się cieszę ze naszyjniki podobają sie !Jeśli chodzi o te dwa,to już są specjalnie dla Ciebie schowane!! Wiesz ,właśnie jestem w trakcie tworzenia opisów do każdej fotki :) Pozdrawiam baaardzo serdecznie !!! Miłej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysly i doskonale wyroby aby tak dalej bede bacznie sledzic dalsze pomysly pozdrowionka i buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwa711 :) jest mi badzo milo ze pomysły podobają sie !! Pracuje nad nowymi naszyjnikami :)i niedługo zobaczycie nowe fotki !! Pozdrawiam Ciebie Buziaczek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! Niedawno wróciłam z pracy... jutro z samego rana zabieram się za kończenie naszyjnika ślubnego... Niebawem bedziecie mogły zobaczyć go... Pozdrowionka i kolorowych snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !! Już ukończyłam ślubny naszyjnik i kolczyki !!! :)Niebawem wkleje fotke !! Bedziecie mogły zobaczyć !! Pozdrawiam gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane !! :) na razie trzy nowości :) posiadam wiecej tyklo nie mam zrobionych fotek... Będzie więcej naszyników na lato kolorowych !! 🌼 Opisy do wszystkich pozycji pojawią się niebawem obiecuje...:D Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dzioneczka !! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka34
Zmieniłaś wystrój..... ale nadal nie można kupić :( Ten ostatni jest śliczny :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Za dwa tygodnie mam długo oczekiwany urlop i na tydzień wybieram się wraz z mężem po Polski !!! 🌼 Więc dopiero wtedy załatwie sprawe z kontem internetowym :) Prosze o cierpliwość... Mam juz kilka nowych naszyjników :D i kończe prace nad opisami do całej reszty :P !! Pozdrawiam baaardzo serdecznie 🌼 Różyczko - bądz spokojna naszyjniki drewniane czekają na Ciebie jak tylko zalatwie sprawke z kontem dam znać Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, bardzo mi się podobają , wysyłam linka koleżankom.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopacz
czesc.jestem w szoku ze ty umiesz takie cuda robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopacz
kiedy zobacze nowe wynalazki bo chce kupic cos na prezent???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, świetne te naszyjniki :) jestem pod wrażeniem :) ja tez cos tam sobie klecę, jakąs biżuterię, ale nie jest tak efektowna jak Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj KOPACZ ❤️ !!! Dzieki ze sie podobają !! a nowości juz niebawem:P Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopacz
CZEKAM NA NOWOSCI BO WIESZ ZE LECE DO POLSKI WIEC O COS WYJATKOWEGO PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo ciesze się że odwarzyłam sie pokazać to co tworze... Już nie mówie ile truł mi o tym mój mąż... A ja bardzo sie wstydziłam ze zostane wyśmiana i takie tam...I wciąż tworzyłam do szuflady:) Nawet moim bliskim znajomym i rodzinie powiedziałam i pokazałam moje dziela dopiero teraz... Pozdrawiam bardzo goraco i ciesze sie że sie podoba!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) !! Dodałam kilka opisów do moich naszyjników (nareszcie) !! Pracujemy w dalszym ciągu nad wyglądem stronki więc z góry przepraszam za pewne niedociągnięcia :P Zapraszam i pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Witajcie !! :) Dodałam kilka nowości !! opisy juz prawie skończone :P !! Bardziej kolorowe naszyjniki w sam raz na lato... Troche szkła troszke drewna :) Zapraszam i pozdrawiam.. Niebawem kolejne nowości...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna biżuteria :P potwierdzam to, co powiedziały przedmówczynie - mbank i allegro :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Witajcie !!! Ukończyłam już kilka naszyjników :) Bardziej kolorowych w sam raz na lato :) !! Niebawem wkleje fotki i opisy więc będziecie mogły je zobaczyć.Już za tydzień lecę do polski i załatwie w końcu sprawy z kontem internetowym !!! :D Wszystko napisze w swoim czasie!! Mam mnustwo pomysłów i każdą wolną chwilkę poświęcam mojej pasji :) :) Pozdrawiam Baaardzo serdecznie i zapraszam na moją stronke :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! Juz za tydzień startuje z nową stronką bede miała aktywne konto internetowe !!! :D Więc będziecie mogły kupić swoje upatrzone propozycje... Mam również kilka nowości !! Zapraszam serdecznie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie !! Zapraszam na nową stronke :) !! plany z kontem internetowym narazie wzieły w łep... sprawa przedłuży sie o kolejny tydzień...a juz miałam nadzieje... ale puki co zachęcam Was do odejrzenia kolejnych nowości...zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Czesc.:D Czesc chcesz kupic niepowtarzalną biżuterię?Zajrzyj na stronke http://www.karolcia.blogownik.pl :) Biżuteria w całości wykonane przeze mnie oraz mojego projektu!:> Nie znajdziesz takich drugich!:) Spraw prezent sobie, przyjaciółce czy mamie!::D Jeśli jesteś zainteresowana napisz!(gg:4374016):* Przeslij wiadomosc dalej :*Życzę miłego dnia:)POzdrowionka Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej nieobecności... Już jakiś czas temu ruszyłam z nową stronka na którą serdecznie zapraszam :) Mysłę że znajdziecie tam coś co się Wam spodoba :) Pozdrawiam i Zapraszam. 🌼 http://www.agness.eulotka.pl/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decoFabryka
Skontaktuj się z galerią www.decofabryka.pl Jeśli im się spodoba biżuteria to będziesz mogła u nich to sprzedawać. ja też u nich własnie sprzedaję swoje wyroby. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję stronkę www.galeriaturkusowa.pl . Można tam podejrzeć fajne wzory kolczyków i nie tylko:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×