Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.rocznik1978

FACECI WOLĄCY MŁODSZE o kilka lat

Polecane posty

ewo 24 : Niby jak masz to sprawdzanie pisowni?? Ale mniejsza o to. Po co pisać wolniej. W sparawach zawodowych i tak jest Word (a na studiach: na politologii egzaminy były ustne :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh egzaminy, ja juz powinnam zaczac pisac prace a jakos nie moge sie zebrac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixel
prawie karzdy człowiek od czasu do czasu zrobi błąd ortograficzny:) nie jesteśmy idealni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
To ze się poprawnie pisze,to ma się w krwi!A nie wolniej trzeba,żeby uważać.Mi błędy zaznaczają się poprzez podkreślenie czerwoną kropkowaną linią!U mnie na studiach są egzaminy pisemne! A pomyśl,jak będziesz do kobiety pisał list (SMSa,maila...) i takich błędów narobisz,to jesteś już skreślony, u niektórych oczywiście!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
pixel! Ty też robisz. Karzdy ha ha ha!To było specjalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi.........
facet78 to jest wlasnie to zakodowales sobie , ze te mlodsze nie mysla o kasie a te starsze przeciwnie powiem ci tylko ze jestes bardzo niesprawiedliwy ... mnie kasa nie w glowie a blizej mi 30 i tego nie potrafisz docenic juz myslalam ze zmadrzales po ostanich wpisach ale widze , ze ty dalej swoje bede twierdzic jak inni tutaj ze masz zwyczajnie jakis kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
Facet!Do kogo to pytanie,o czym pisze???Do mnie?Myślę,ze byśmy się dogadali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcus
facet.rocznik1978: wiesz, na poczatku te mlodsze moga tez byc przesycone romantyzmem, i moze sie on zmienic na materializm po kilku latach :O pytanie tez jak bardzo mlodszej szukasz? 3 lata? bo jesli tak ....to nie obawiasz sie, chyba ze to akceptujesz, okresle to delikatnie jako "znacznego zuzycia" tych dziewczyn :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixel
no pewnie, że specjalnie, niemniej jednak czasem mi się przytrafia zrobić błąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie czepiajmy sie szczegolow, kazdy popelnia bledy. pisze o budowie pensjonatu, tzn chce o tym pisac:) jeszcze sie nie zabralam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
bi......... Też uważam,że facet ma kompleksy jak nie wiem,co!!! Lol.Jakie podejście w ogóle!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bi.... : Wyraźnie napisałem że nie tyczy to się wszystkich!! Napisałem jedynie w której grupiee wiekowej jest więcej takich postaw. TO WSZYSTKO ! ! ps: to samo potwierdzają badania z psychologii społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bi.. Nie kompleksy ale czasem kiepskie poczucie samooceny owszem, ono wynika z czego innego. Z tej rzeczywistości. Podstawowa pensja urzednicza, awans najwczesniej za 2-3 lata. Nie to mnie oburza, ale co inne:Jak ja cholernie nienawidzę wartościowania klasowego. A może powinienem sie wyzwolić z środowisk koleżeńskich w których żyje. I zmienić. Nie byłby to pierwszy raz. Warte rozważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
Rozważ to poważnie facet! Spadam stąd! Nudny jesteś! I z takim podejściem nie ma się co dziwić,że kobiety nie masz! Ty kurwa myślisz,że kim jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixel
ale się porobiło...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
Lol! Jaki łeb Ty jesteś!!! Jak można napisać "architektóra"???? Facet po studiach!Ja pieprzę!!! Jakiego podszywacza!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixel
jestem niemal pewna, że facet tak specjalnie robi błędy... dla jaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
Może i specjalnie! W ogóle dziwny jest!!!I sobie wyobrażam jaki ryj ma zryty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierunek :towaroznawstwo, specjalnosc :turystyka. dlatego ten pensjonat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixel
czemu od razu zryty ryj? bez przesady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa24
To,że nie ma kobiety tłumaczy sobie różnicą wieku!A na pewno żadna go nie chciała,bo jest brzydki i głupi (jak Rafał).Tylko że Rafał wie,że jest brzydki i ma zryty ryj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa24: z kąd ta wściekłość ? ps: mam dziwne wrażenie że ty masz te po..bane wyobrażenia o świecie rodem z tych skrajnie po...banych telenowel, totalnie oderwanych od życia. I pewne rzeczy nie pasują do różowego spostrzegania świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixel
uroda lub jej brak to jeszcze nie wszystko w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Nie wiem jaką ideologię sobie wymysliłeś odnośnie młodszych kobiet. Prawda jest jednak taka, że faceci wybierają młodsze panie bo one mają mniej "skażone" umysły życiem, są weselsze, tryskają energią, są z reguły atrakcyjniejsze fizycznie od rówieśniczek, mają za sobą znacznie mniej zawodów miłosnych a tym samym są ufne a nie podejrzliwe. Z drugiej strony kobiety z reguły preferują trochę starszych facetów od siebie, znaczy w granicach rozsądku przedział 2-6. P.S. Może i robisz drugi fakultet ale te błędy ort. porażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×