Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.rocznik1978

FACECI WOLĄCY MŁODSZE o kilka lat

Polecane posty

Gość a...b....
podnoszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc...
no wiec widzisz starsza ktora jest w Twoim typie i nie poderwiesz jej tylko dlatego ze ma lat 30i wiecej? jesli tak to naprawde kręce w tej chwili glowa i nie moge wyjsc z podziwu jak mozna byc tak ograniczonym samcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No no ... facet ...
Masz 2 fakultety jak piszesz, trzeci robisz czy chcesz robić , a tutaj ..."Niewykluczone że jak za 2 lata niewiele się zmieni w moim życiu to zrobie prawko na ciężarowe, uprawnienia na wózek widłowy i też wyemigruje"... Widzisz dziecinko, sam zaplatałeś się w swoich kłamstwach i po co to komu ? Masz niskie poczucie wlasnej wartości . Może weź do ręki książkę zamiast pisać takie androny, dobrze radzę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aas...
ma niskie poczucie wartosci ciagle sie platal w swoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc ... przecież
to smarkacz, widac to po jego wpisach ... Stara się komus zaimponowac i zaszokowac ... mysli, że napisze ... byłem z byłą na plazy nudystów to ktos otworzy buzie z podziwu ... ha ha ha hi hi hi ........ :-D Powiedz mi , jaki facet siedzi na forum dla kobiet ? Nie uważasz, że tylko właśnie taki jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colletka
rozumiem byc na plazy nago tak razem ja i on, moze w miodowym miesiacu ale kurna aby było tam setki innych? w zyciu, czemu ma to słuzyc? głupota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta rocznik 1978
A ja tam jestem z facetem młodszym od siebie :D Jest boski. Polecam innym paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colletka
jestes z młodszym bo juz tych rownoaltkow i starszych brak.. taka prawda... albo sa z kim innym albo toba nie zainteresowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aas...
Mam tylko 2O lat ale nie przekona mnie ten facet , ze nie leci na mlode cialo on wczesniej zarzekal sie ze nie ... ze jesli spotkalby na swojej drodze starsza nie mialby nic przeciwko , tylko czemu za chwile pisze ze intersuja go tylko mlode cialka , ze takie sa najlepsze , romantyczne i ble ble . A kiedy odezwala sie jakas dziewczyna piszaca mu pochlebnie to zaraz byl przekonany , ze musi to byc jakas mloda studentka . i tu widac jego ograniczenie i dziecinnosc. Nie wierze ze on ma 28 czy 29 lat .On ma prawo wybierac sobie kogo chce tylko niech nie pieprzy dziecinnie bo to drazni . Ja jako mlodka jeszcze nie chcialabym byc z kims takim bo zwyczajnie balabym sie co bedzie za lat kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to po prostu
smarkacz (nawet nie potrafi poprawnie pisać), ktory ma niskie poczucie wartości i chce być dlatego w centrum uwagi... przy tym sam gubi się w swoich kłamstwach i to jest juz żałosne ... Jeszcze nie ma wakacji i nie wiem czy w szkolach nie zadaja nic do domu ? Jak mozna przesiedziec iles godzin na forum i pisac takie androny, nie masz chłopcze żadnych zainteresowań, pasji, hobby ... ? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po 40
ciekawe po co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość about me
ja mam 22 on 33..zona jego 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinaa
Słuchajcie, ja poznałam swojego chłopaka jak miałam 14 lat on 25 , teraz mam lat 20 i nadal nam się super układa nie wyobrażam sobie zycia bez niego, jest idealny pod kazdym względem i nie zamieniłambym go na nikogo innego, a on jest dumny ze ma mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×