Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem gdzie

Gdzie kupię balony METALICZNE z łącznikami?

Polecane posty

Gość nie wiem gdzie

Na allegro w różnych internetowych sklepach dekoratorskich są tylko pastele, a ja koniecznie chcę jakieś perłowe albo metaliczne... kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jestes z wawy
to proponuje sie przejsc na bazar rozyckiego, przy bocznym wejsciu jest taki maly sklepik rewelacyjnie zaopatrzony i tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie
Dziękuję Wedding - nie mają , dzwoniłam. Wszędzie są tylko pastele, a mi zależy na tym połysku, bo to od razu inny efekt daje. A z tych balonów z łącznikami, to mozna szybko i łatwo zrobić dekoracje. Nie będę musiała bawić się w girlandy ze zwykłaych alonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie
z Wa-wy nmie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie
chłopak z Allegro mi odpisał na maila, że nie będą sprzedawać tych balonów w wersji metalizowanej, bo koszt opakowania 100szt w hurtowni to około 48 zł. Ale moim zdaniem i tak sie opłaca, bo kupując zwykła balony na girlandę trzeba mieć 100 sztuk na 4 metry, a te złącznikiem 100 sztuk = 25 metrów. Zwykłe kosztuja 12 zł, a zużywa się ich 7 razy więcej 12x7 = 84 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Pan z https://etna.waw.pl/kolorowe-balony-gumowe-pastelowe-metalizowane-z-helem-na-powietrze-pompowanie-napelnianie-warszawa/ załatwił dla mnie balony do girland. Może ma i takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×