Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak schudnac..

Jak schudnąc szybko i skutecznie 7kg ?Bez efektu jojo !!

Polecane posty

Gość jak schudnac..

No wlasnie jak.. ?pomoze ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac..
nikt nie wie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co schudła
ja wiem! tyle właśnie udało mi się schudnąć. ale niestety Cię zmartwie :( szybko się nie da! :( ja zmieniłam sposób odżywiania uprawiałam sport, zrezygnowałam z cukru. ograniczyłam dzienne spożycie kalarii ale nie drastycznie!!!! w sumie opierałam się na montignacu waga zaczęła powoli spadać i trwało to w sumie pół roku. ale też dlatego, że były święta, czasami miałam ochotę na coś słodkiego itp. ale się udało i nawet teraz jeśli zjem trochę więcej i pozwalam sobie na słodkości nie tyję. a o to właśnie mi chodziło. organizm nie jest głupi i nie da się oszukać! uwierz mi z dietami mam do czynienia od lat i diety cud nie istnieją! grunt to racjonalne odżywianie, ruch a przede wszystkim cierpliwość!!! polecam artykuł specjalisty http://www.dlaurody.pl/ar-66-Chcesz%20schudnąć?%20-%20zapytaj%20eksperta%20jak%20to%20zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fata morgana
szybko sie nie da. ja w tydzien schudlam szybko i sie cieszylam a potem ktoregos dnia zjadlam troche wiecej (nawet mniej niz normalnie ale troche wiecej niz przy diecie powinnam) i od razu chyba z 2 kilo na raz przybylo. Tak sie wkurzylam ze rzucilam to w diably i znow jestem taka jak kiedys;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac..
a tak do wakacji mi sie uda.. ? tylko ze u mnie jest pewien problem.. mianowicie.. kiedy zbliza mi sie okres strasznie chce mi sie slodkiego a na to juz nie mam wplywu :( przez takie cos moze wrocic moja dawna waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fata morgana
tro moze na czas okresu kup sobie tabletki z chromem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac..
a slyszalam ze sa jakies tabletki nazwa cos z pro nie pamietam za bardzo..ale zawieraja one efedryne,kofeine i pare innych podobnych substancji jak myslicie dobre to moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Nie wiem.... Od poniedziałku nie używam cukru, słodyczy, wina,słodkich owoców. Nigdy to się mi nie przydarzyło, każdą dietę zawaliłam, podjadaniem. Może dojrzałam w końcu do odchudzania. Trzymam się. Wypisałam na kartce, co mogę jeść, które produkty mają mało kalorii i tylko te kupuję i spożywam. Jadłam nieświadomie bardzo kaloryczne; sery zółte, pleśniowe, czekoladę, orzeszki, nektaryny, brzoskwinie ,do tego słodkie wino, piwo z miodem - no bomby kaloryczne + posiadówki na komp.. Teraz stosuję niskokaloryczne produkty, herbatki bez cukru - założenia diety 0 cukru, 0 drożdży, 0 tłuszczu. Super się czuję, gdy głód ...piję wodę z cytryną, kwaskowe owoce, jogurt. Efektów nie widać ,waga nie spada, ale to nie o wagę chodzi , ale o opanowanie obżarstwa, może po dłuższym czasie efekty przyjdą. Ja wybrałam produkty ,kŧóre lubię, ale dieta mieści się w kategorii 1000 kalorii. I tak trzymam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaMan
Szybko gryzie sie ze skutecznie. Albo szybko, albo skutecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj skonczylam diete i rezultaty sa super!! 6 kilo :):) dieta polega na jedzeniu samych warzyw i owocow (zadnego chleba, jogurtow, mieska itp przez 2 tygodnie) gwarantuje Ci ze kazdy schudnie na tej diecie poniewaz oczyszcza ona z toksyn i ze zlogow tluszczu:) nie gwarantuje ze bedzie to 7 kilo ale 5 na pewno:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha co do efektu jojo to raczej nie powinien sie pojawic oczywiscie jezeli po diecie nie rzucisz sie na jedzenie ... ja postanowilam jesc 3 posilki dziennie z przewazaniem warzyw i owocow i miedzy posilkami sobie chrupac marchewke albo jablka:D no i oczywiscie zero slodyczy ... hmm no moze troszeczke od czasu do czasu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bez ograniczen ... tylko ze sa pewne zakazy :P nie mozna jesc cytrusow (w tym tez babanow) no i roslin straczkowych :) ja osobiscie kupowalam takie surowki w plastikowych pojemniczkach (one sa z kapusta itp) dodawalam do niech pokrojonego w kostki pomidorka, ogorka, rzodkiewke, no i musze sie przyznac ze troszke sera zoltego na poprawe smaku:) hehe ale rezultaty sa . pozdrawiam, do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny po prostu
zacznijcie mniejsze jesc porcje . Ja przez tydzień schudlam 3 kg .Nie jestem otyła , jestem szczuupła , ale po swietach jakos przytyłam 3 kg i postanowiłam sie ich pozbyc . Tak wiec moja dieta ograniczła sie do minimalnych ilosci jedzenia . Na śniadanie jedna kromka ciemnego chleba z plasterkiem sera zółtego , pomidorem , herbata .na lunch jogurt , na obiad zupa warzywna , na kolację biały twarożek( z ogorkiem, rzodkiewką) , jajko ( bez chleba ) Miedzy posiłkami gdy doskwierał mi głod jadłam owoce lub warzywa . No i oczywiscie wiecej ruchu - bieganie , rowerek itp. W sumie bez zadnych wyrzeczen tylko trochę ograniczen i udalo mi sie w tydzien schudnac 3 kg .I do tej pory trzymam nadal wage - nie przejadam sie , ale w chwili słabosci czasem zjadam tabliczke czekolady - ale za to jem mniej np. na kolacje , albo ide pobiegac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można jeść naprawde wszystko, tylko z umiarem i raz na czas. Wtedy nie trzeba się martwić. Ale co z kilogramami zbieranymi przez tygodnie, czy miesiące? Chcecie zgubić co nie co po zimie? Najlepiej i najszybciej udać się na turnus odchudzający do Primavera Spa nad polskim morzem. Piękne miejsce, a w dodatku może okazać się pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia887777
też stosuję ten błonnik i oprocz tego chrom, zeby powstrzymać uczucie głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia_Pek*
[[WiolettttttaKa dieta dukana: dieta-dukan.pl i błonnik: http://www.wirtualnaapteka.pl/index.php/odchu dzanie-i-oczyszczanie/blonnik-walmark-chrom-organiczny-100-t abl.html ]] A nie stosowałaś błonnika w proszku, taki który dodaje się do żywności? Bo słyszałam o nim ale zastanawiam się co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolettttttaKa
[[WiolettttttaKa dieta dukana: dieta-dukan.pl i błonnik: http://www.wirtualnaapteka.pl/index.php/odchu dzanie-i-oczyszczanie/blonnik-walmark-chrom-organiczny-100-t abl.html ]] A nie stosowałaś błonnika w proszku, taki który dodaje się do żywności? Bo słyszałam o nim ale zastanawiam się co lepsze? Wercia nie podchodzi mi smakowo, wolę tradycyjny w tabletkach ale efkektywnosc sadze, ze jest ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały pakiet odpowiedniego podejścia do odchudzania dostaniesz w Gaca Centrum, indywidualna dieta i treningi to jest profesjonalne podejście do kwestii odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazdy powie Ci to samo- jesc mniej, wyrzucic z diety slodycze i tłuste potrawy, troche ruchu. wydaje mi sie ze najwazniejsze jest to, zeby stopniowo wcielac te zasady w zycie tak, by nie zniechecic sie od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena_Ciecierzej
Dobry jest motywator, a jak do tego za motywator sie zaplaci ktory dodatkowo zrobi duzo dobrego i w psychice i w ciele (np suplement) to mysle, ze juz jest to ponad polowa sukcesu. teraz fajnie zamowilam sobie makkadi sth tam dodadza mi specjalistyczna diete. Czekam na przesylke, o suplemencie slyszalam wiele dobrego, a skladniki sama natura. nie bede szprycowac sie chemikaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszkoń
no to miej swiadomosc tego ze bedziesz miala dzieki makkadi tez dobry humor. Ja zamowilam 3 tygodnie temu i wiesz co min. wyczytalam w ulotce? Ma skladniki ktore podnosza i meskie i damskie libido :D i polepszaja samopoczucie! mega:D i to nei zadne sztuczne hormony, bo przesledzilam ze caly calusienki sklad jest naturalny. Ja oprocz spalenia tkanki chce tez uzyskac mase miesniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena_Ciecierzej
No i bardzo mnie to cieszy. Ja makkadi juz chlone, 3 kapsulki dziennie. Ulotka mni ebardzo pozytywnie zaskoczyla. Dobor skladnikow i dzialanie to chyba cos co zwalczy moje paskudne falusy na posladkach i brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zarówno dietę jak i ćwiczenia odpowiednio dopasować do swojego organizmu. wiadomo, że to co sprawdziło się u kogoś innego niekoniecznie okaże się zbawienne dla nas. ja bym się sama za ustalanie diety nigdy nie wzięła, naprawdę można sobie zaszkodzić. skorzystałam z porady specjalistów przez stronę http://lionfitness.pl/ . po krótkim wywiadzie dostajesz indywidualne menu, w ramach jednej z czterech wybranych przez siebie diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje na codzień Slimcea. Tabletki które zwiększają u mnie metabolizm i hamują łaknienie. Te połączenie same w sobie daje rezultaty utraty wagi. Można nawet do 10kg schudnąć przez pełny okres kuracji przestrzegająć jej zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :) 1 miesiąc 8kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×