Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kraj21

widzieliscie film pachnidło??

Polecane posty

Gość kraj21

co myslicie o tym filmie jestem ciekawa wszych recenzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grii
beznadziejny najgorszy film roku 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Lisica
Dlaczego beznadziejny? Warto by jakoś umotywować swoją ocenę. Nawet o klapkach sąsiadki można powiedzieć, że są beznaadziejne, bo na przykład mają brzydki kolor (nie komponuje się z podeszwą)tudzież obcas jest zbyt wysoki w stosunku do długości buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj21
ja wlasnie tez uwazam no moze nie najgorszy roku bo sa gorsze ale film klapa . a ten koles to bez nadziejny byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXX
to nie jest komedia romantyczna, tylko trudny film. nie każdy go rozumie - to a propos "beznadziejny film"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta umęczona przez matkę
Beznadziejny..przeciągane sceny. Można byłoby całą fabułę zawrzeć w 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobały zdjęcia, muzyka, ogólnie klimat filmu. zakończenie rozczarowuje. ostatnia scena niepotrzebna - powinno się skończyć na tym placu - tam był punkt kulminacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalbko-malina
dla mnie jeden z lepszych filmow. koncowka troche zepsula calosc, ale ogolnie swietny klimat i troche mozgu trzeba uzywac, wiec nie jest zle ;p ja polecam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj21
a kto powiedzial ze to jest komedia romantyczna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz isc gdzie chcesz
film piekny wizulanie, zachwyca muzyka, krajobrazy, zdjecia (szczegolnie Paryza na poczatku), fabula dosc dokladnie pokrywa sie z ksiazka, zapachu nie czuc-czytajac ksiazke latwiej moglam sobei cos wyobrazic niz ogladajace ten film, moim zdaniem raczej dla kobiet niz mezczyzn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Lisica
Te przeciągane sceny czemuś służą, nie zastanawialiście się nad tym? Film jest adaptacją, opiera się na książce i żeby chociaż częściowo oddać jej atmosferę taki właśnie miał być. To rzeczywiście nie jest film dla widza normalnego. W myśl zasady: widz normalny wychodzi (albo męczy się nad popcornem, żeby nie kasa nie poszła na marne) widz kultowy zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia K.
Film znakomity!!!Oparty na genialnej książce Patricka Suskinda. Zadowoli, ale...wyrafinowane gusty. Poetyckie, malarskie zdjęcia, wartka, pełna napięcia akcja, znakomite aktorstwo. Film, dający bardzo wiele do myślenia, ale nie nudny, trzymający w napięciu. Wiele ujęć jest "mocnych", ale podanych w malarskiej oprawie. Dzieło!!!Gorąco polecam...myślącym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj21
coz ja sie akurat z wami nie zgodze gdyz czytałam ksiazke i nie jest tak jak piszecie . nie oddaj film tego co ksiażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytałam o to niedawno
wiele osób odradzało mi ten film, ale w końcu go obejrzałam i nie żałuję. Z drugiej strony,nie jest to film dla każdego,jak lubię takie dość mroczne i przydługawe obrazy..a poza tym podobał mi się odtwórca głównej roli,przepiękna muzyka,montaż,imponujące krajobrazy.Jednak jeśli należysz do zwolenników wartkiej akcji to zdecydowanie odradzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Lisica
A czego konkretnie nie oddaje? Zapachu? Nastroju? Dramatyzmu? Mnie najbardziej denerwowały na filmie tanie perfumy użyte w nadmiernej obfitości przez sąsiadki z lewa, prawa i na wprost. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj21
ja nie jetsem zwolennikiem wartkiej akcji wrecz przeciwnie. ale kazdy powinien miec swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytałam o to niedawno
ja w każdym razie byłam zachwycona, wcześniej czytałam książkę i uważam, że ekranizacja jest udana,moim zdaniem film b. dobrze oddaje nastrój tej powieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj21
no coz ..... ja sie spodziewałam czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytałam o to niedawno
a czego się spodziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
to bardzo fajnie ze mamy odmienne zdanie. ja sie spodziewalam czegos co mnie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×