Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

no cóż dojrzała - to w sprawie kawy będzie kolejne podobieństwo :) rozpuszczalna nesca... z tym, że słodka i zalana mleczkiem...:) poqweur - ja już jakoś się oswoiłem z Twoim nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nickach
nick poqweur wymawia sie bardzo podobnie do slowa "potwór" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...zastanawiam sie co okaze sie przeciwienstwem...zaczyna mnie to wrecz intrygowac....i juz wiem!!!!!!! Twoj pierwszy krok bedzie kontastowo do mojego....bardziej wyrazny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Bastet**
to ja... poqweur092375 :):) to do mnie przynajmniej pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem dziś leniwa.. :) obijam sie z kąta w kąt i udaje ze w ogole cos robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzlaa nigdzie sie nie wybieram poki co.. ;) zostan z wami i poprzeszkadzam wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet ... propozycje moje poszły na priv... nie mniej ten też jest fajny... znalazłem znaczenie i już wiem że może być:D... o Bogini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet... dobrze że się wczytałem dokładnie w to co napisałaś... bo w pierwszym momencie człowiek przekręciłem na członek:D... w sensie członek naszej społeczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jasne :P a co myslisz o mojej stopce?:) myslisz ze tak powinno byc?:) wg ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam sie zaraz plodnosci czepiasz... :) bastet bo bogini milosci ale tez zabawy ;) poza tym... temat zakladala poqweur092375- nie mialam okazji z nia rozmawiac :) zniknela bezpowrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja zostalam z takim...normalnym nikiem...tylko stopka mnie ratuje.....:) rozpustny....czy uwazasz ze powinnam zmienic na bardziej adekwatny do mojej psyche.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała - coś w mojej głowie odnośnie tego kroku świta... zobaczymy jak to wyjdzie w realizacji :) sami czy nie... łażą mi tu jakieś panoramy firm i inne książki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała...nick jest według mnie akurat dobry do tematu topicu... a co to bogini nie może być i płodna??? czy akurat ma być płodna w dzieci... a może płodna w pomysły... płodna w wyobrażenia... płodna w sytuacje:) Bastet... stopka jest w sam raz... ja bym dodał jeszcze że kobieta znająca swoją kobiecość i będąca pewna tego czego chce po prostu, kusi, nęci, prowokuje... a mężczyzna pownien to wykorzystywać.. tylko nie wiem jak taki długi tekst ubrać ładnie w kilka słów chyba Twoja stopka to wszystko obejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×