Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

Taida - dzisiaj nie moglem się tu poudzielać na tyle na ile bym chciał... ta modyfikacja oczywiscie pod Twoim wpływem...wiesz o tym dobrze... całuje Cie rownie goraco... a moze jeszcze namietniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci dobrze Bastet:) ja jeszcze chwilkę i też będę free:) całuję Cię na weekend👄👄👄👄 i ściskam bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Słodki 👄 jak by cos to wiesz... gdzie mnie znalezc 👄 tule cie mocno :) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja zagladam, tylko samam z soba nie rozmawiam.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️kochani... Kawka dla wszystkich na pobudzenie P Dla Bastet dodatkowo słodki 👄 na osłodzenie tej kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dzien Dobry :):) kawka na stole :D Morfi przez Ciebie ledwo dziś oko otworzyłam :):) jakoś długo nie mogłam zasnąć... ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... i jeszcze chciałam dodać, że smak Twoich słów jest wyjątkowo pyszny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry po weekendzie :) ja przez 2 dni odpoczywalem od komputera, pracy itp swieze powietrze, slonce...baterie naladowane... Taida...oczywscie, ze o tym myslalem... i cos dla Ciebie niebawem, przygotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo witaj Axel :) ja tez laduje baterie przez weekend... :) w poniedzialek wstaje z nową energia do zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet... a jaki był smak tych słów??? możesz to jakoś sprecyzować??? Ja dziś spałem jak niemowlę...a z rana słowa jakie przeczytałem wprawiły mnie w dobry nastój...tak jak i te usłyszane i przeczytane przed pójściem spać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i co z tymi dreszczami niespokojnymi...nadal je masz??? czy może już się oswoiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko po weekendzie...milym i slonecznym:) Baterie naladowane, ale mam taki zapieprz, ze nie wiem czy zajrze do Was dzis....:( Axel...juz czekam niecierpliwie...ale nie wiem czy nasze rozumienie \"niebawem\" tez jest podobne...;)...teskniles troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfi... Twoje słowa pyszne jak dobrej marki czekolada... nigdy nie masz jej dość... nie jest za słodka ani gorzka... delektujesz się nią... :) kiedy sie skończy... juz wiesz, że napewno do niej wrócisz... tak właśnie ja delektuje się Twoimi słowami... :) chyba sie myliłam... dreszcze to ja mam dopiero teraz... kiedy słysze Twój głos.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Taida :D buzka dla Ciebie :) ja... sie za Tobą z ręką na sercu stęskniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreszcze niespokojne... potargały sad (a może nie tylko sad)... powodują nieprzyzwoite myśli... nieprzyzwoite wyobrażenia które chce się zrealizować:) Prawda???;) myślę że moje słowa... pisane, mówione szeptane zrekompensują Twoje niewyspanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że tak... nieprzyzwoite myśli...? oj... jest ich wiele ;) juz zapomniałam, że mało spałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... przechodziłem dziś obok straganu z truskawkami... i tak sobie wyobraziłem... bitą śmietanę, aksamit skóry i soczyste podzielone na ćwiatki kawałki truskawek... tych cząstek bardzo dużo, aby ich zjadanie było dość czasochłonne:) resztę niech dorysuje Twoja wyobraźnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmm.... prawie, że czuję Twoje usta na mym ciele... delikatne kąsania skóry... mmm... Morfi... ja tu pracuję... !! :) a przynajmniej się staram ;) Marzę byś wszedł teraz do biura, wziął mnie za rękę i wyprowadził stąd.. :) wprost na ten stragan... :) (ale się uczepiłam tego łapanią za rękę...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze prosze a ci jak sobie gruchają ... :) Morfeusz a ty miales mnie na lody zabrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagi... serio tak mówiłem... Skoro tak... słowo się rzekło, kobyłka u płota musi stanąć:) Tylko co ja z tego będę miał i dlaczego tak mało;):P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet... mówisz starasz się pracować... a tu klawisze się na klawiaturze mylą... z wrażenia ołówki z ręki lecą:) Widzę że Twoja wyobraźnia bardzo mocno pracuje... ja dopowiem Tobie co moje oczy wyobraźni widzą... ale szepnę Tobie o tym na uszko... w innym miejscu (tu zbyt publicznie)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... zalezy co dla kogo jest malo :) a co bys chcial konkretnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagi... ja to normalnie taki wygłodniały jestem że wezmę wszystko co mi dasz w dużych ilościach;):P Mówiłaś coś o lodach...więc pewnie te lody...;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mnie tu nie zdradzaj kiedy ja tak ciężko pracuję ;) zabraniam tych lodów :) lagi a sio sio :) Nie mogę się doczekać... tego szeptania... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na badzmy nadzy mozesz cos zobaczyc mojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagi... ale TY coś tam wyczytałem że szukałaś wysokiego przystojnego, dobrze zbudowanego bruneta wieczorową porą... żaden przez week pod rękę się nie napatoczył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×