Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

Morfi.. cos ci wyslalam... mam nadzieje ze ci sie spodoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała przeszła facelifting i jest Taidą...:) Bastet muszę oddalić się do obowiązków służbowych...także👄całuję w... wiesz dobrze gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny.....Aleksander....nie..Ty wiesz i ja wiem...ale jesli pozwolisz to moze cos za jakas chwile dluzsza alternatywna droga Ci wyszeptam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet wyciągam dłonie swe...aby mogły napotkać Cię... słuszę jak muzyka sączy się z głośnika i takie cudne słowa, nie tylko je słyszę, ale chciałbym aby były namacalnymi gestami... a że w moim pojmowaniu świata słowo chciałbym nie istnieje (ja je tylko piszę) a zastępuję je słowem \"chcę\" więc Bastet... możesz czuć że tak będzie:) dobra uciekam bo nic nie zrobię...tak mi tu z Wami dobrze...a dziś piątek i praca nie może leżeć a ja na nią patrzeć...koniec tygodnia i musi być zrobiona:) 👄 dla Ciebie Słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny...czekam..czekam na Ciebie..i na Twoja decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co...:-o nie chcieli mi wina sprzedac... :-o poprosili mnie dowod:-o podlamalam sie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra koniec lenistwa... juz pare razy wylazlam z biura zaraz mi sie dostanie :P biore sie ostro za robote i chce juz isc do domku :) buziaczki kochani ... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet...papapa...i nie lam sie ze Ci nie chcieli wina sprzedac...tylko przestan latac w kucykach....:D:D:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie moge sie skupic... :) ale bym sie zabawiła... :) muzyka mnie nakreca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide dzis do manicurzystki :D sama sobie potrafie robic piekne wzorki na pazurkach ale jakos wole jak ktos mi robi :) o wiele bardziej sie relaksuje :) dojrzala jesli bedziesz chciala kiedy to ciodwale piekny manicure :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm.....bylam u szefa na dywaniku...:o Axel...czyz nie mowilam, ze szepcze zmyslowo, a moj krzyk rozpala... Zolzowata...hahahahaha........ciesze sie ze nas czytasz wstecz...;) Bastet....alez mi milutko...bo nadal jestem milutka......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axel....czy wiesz, ze rozpustny pozostaje nadal.....? a jednoczesnie pelen meskiego uroku i fantazji.....hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytales, ze myslimy to samo...napisalam Ci wczesniej, ze Axel rozpustny pozostaje nadal... rozpustny Axel....mmmmmmm.........tez zmieniam glos o pare tonow nizej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatek po poludniu....koncowka pracy...i juz mi lepiej:).... zegnam Was zycze milego weekendu....pojawie sie w poniedzialek Axel...pamietam, ze cos mowiles o jakims pomysle na Twoj pierwszy krok...a weekend jest dlugi i czasem mozna cos edytowac...caluje slodko na caly weekend....👄 Bastet i Morfi...trzymajcie dla nas tez ten topik....caluski papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolzowata...odezwe sie....;) bo zmykam teraz z kafe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×