Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

Gość dojrzala i milutka
rozpustny...jesli jestes duzy chlopczyk to powinienes wiedziec....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkoszna...pończoszki...pięknie wyglądają na zgrabej nóżce...zakończone do tego dużą szpilką... i oczywiście fajnie jest przez nie pieścić nogi i je zdejmować... można też krępować dłonie do wezgłowia dużego rozłożystego łoża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala i milutka
rozumiem rozkoszna....wiec lepiej zakoncz teraz zanim sie poranicie psychicznie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnie rozkojarzony
dojrzala - ja sie moge domyslac....ale lubie jak kobieta wprost nazywa rzeczy po imieniu....wyraza to na co ma ochote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byśmy się rozkoszna zgodzili pod tym względem;) wyłączność zabija taki układ:) ja cenię sobie wolność...a nie muszę przysięgać ani zobowiazywać się do lojaności...do bycia... to się po prostu samo dzieje... takie niewidzialne więzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkosznie...szczerze...jestem po prostu spragniony kobiety... być dla niej... zaskakiwać swoją wyobraźnią (a mam ją cholernie wybujałą - w końcu Strzelec:));)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnie rozkojarzony
dojrzała.... teraz Ty gdzieś ucieklaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala i milutka
rozpustny....hmmm moze rozkojarza mnie wyobrazenie na tym stole rzeczy niekoniecznie tam pasujacych...bo rzeczy typu dokumenty, laptopy i szklaneczki z mineralna niegazowana...to sa jakos przynalezne do stolu konferencyjnego, prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala i milutka
pisalam Ci dluuugie zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnie rozkojarzony
teraz Ty mnie rozkojarzasz....ten stól jest pusty....tak jak gdyby czekał na kobiecy tyleczek opierajacy sie o jego krawedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała...rzeczy które jeśli zajdzie taka potrzeba jednym ruchem zgarnie silne ramię po to aby stworzyć kawałek miejsca...\"warsztat\" który pozwoli doprowadzić do granic rozkoszy:D czyż nie to może się rodzić w wyobrażeniach??? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dla zmysłów... Całować, aż wielki się stanie. Dotykać i kusić bez końca. Aż będzie tak twardy, jak kamień. Aż będzie czerwony z gorąca. Smakować i smakiem się cieszyć. Darować rozkoszy błogości. Do świtu bezwstydnie grzeszyć aż zalśni od lepkiej białości. Zabawić się swoją śmiałością. Lubieżnie wyszeptać swą pasję. Ustami muskać z chciwością, a ona nigdy nie gaśnie. Radośnie doczekać końca, aż jęki zawładną ciszą. W promieniach rannego słońca wzdychać, aż inni usłyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnie rozkojarzony
morfi .... posprzataj swoje biurko, oki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala i milutka
a ja raczej zajrzalabym opierajac sie lokciami o jego blat, czy aby na pewno jest dobrze nablyszczony srodkiem czyszczacym...bo wiesz to trzeba sprawdzic patrzac pod siwatlo...czy smug nie widac....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnie rozkojarzony
co za niezdara ze mnie... wlasnie tracilem lokciem papiery....spadly na podloge tuz przy Twoich nozkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala i milutka
rozkoszna....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz dylemat czy ona tez si epo nie schyla czy tylko ty i dotykasz paluszkiem kostke przez cienki material ponczoszki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnie rozkojarzony
podać srodek do nabłyszczania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala i milutka
rozpustny....i pozwolisz tym papierzyskom tak lezec...moze sa wazne i trzeba je pozbierac....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkosznie rozkojarzona myliłabyś się gdybyś twierdziła że chodzi mi tylko i wyłącznie o sex...;) ja pragnę znacznie więcej...ale tak jak to powiedziałaś nie na wyłączność:) wyczuwam subtelną różnicę pomiędzy BYĆ a MIEĆ... sam czuję jak to jest być bez wiązania się...bez przyrzeczeń...i to być kimś ważnym...nie na chwilę lub dwie;) wierzę w to że ludzie bez żadnych zobowiązań potrafią być dla siebie numer jeden...potrzeba tylko do tego zrozumienia tego przez obie ze stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnie rozkojarzony
papiery jak papiery....makulatury sie po calym tygodniu troche zebralo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala i milutka
jakos mam wrazenie ze ktos na mnie patrzy...jakas schiza prawda...bo wy w ogole nie czytacie...nic a nic...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×