Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga1506

Polećcie Proszę jakieś dobre i niedrogie żelazko......

Polecane posty

które posłuży mi kilka lat. Mogę wydać ok.200zł Będę wdzieczna za wszelkie sugestie. Wiem ,że są w sklepach sprzedawcy jednak również wiem na czym ich praca i sprzedaż polega, liczę na waszą pomoc. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze zelazko jakie znam
jest z firmy TEFAL. trzy lata temu kosztowalo ok. 30 euro a wiec mysle, ze teraz bedzie tansze. fakt, ze tefal ma w swoim asortymencie tez nowe zelazka ale jakbys miala szanse dostac stary model to byloby ok. sprobuj w sklepach internetowych- maja czesto nizsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze zelazko jakie znam
widze,ze nawet nowe zelazka maja za ok. 50 euro a wiec pasuje cenowo. zobacz:http://products.tefal.de/view_products.php?group=N50134 ja polecam,bo super szybko sie nimi prasuje, nawet jak cos sie przypali czy przylapie niechcacy to mozna za przeciagnieciem szmatka wszystko zebrac bez szorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze zelazko jakie znam
http://www.tefal.pl/All+Products/Linen+care/Steam+irons/Products/Ultragliss+Easycord+70/Ultragliss+Easycord+70.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci bardzo.... Napewno jeśli znajdę również w sklepie te modele wezmę pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelazko firmy
BRAUN,takie bialo -niebieskie.Jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie sie zacznie dużo prasowania bo za 4 miesiące mamą zostanę a wiadomo ile przy maleństwie prania i prasowania. Już spisałam sobie wszystkie modele więc jak mężulo wróci z pracy zasuwam na zakupy......... Jeszcze raz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM NADZIEJE
daj znac jakie kupiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niedrogich żelazek do głowy przychodzi mi tylko Zelmer. Dobra marka, ceny maja przystępne, zależy który model, ale w zasadzie każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie. Magiczna planeta ma w swojej ofercie żelazka tej marki naprawdę tanio, wiec tam można sobie zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem całkiem niezłe i o przyzwoitej cenie jest żelazko Braun Carestyle 7 . Fajnie prasuje i ma dużo opcji dodatkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×