Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hankaaa

kiedy mam owulację? kiedy mogę zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość olka11x
Mam od tamtego miesiąca Ovu Control i super jestem zadowolona, bardzo wygodne, higieniczne badanie, rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz coś więcej powiedzieć o tym cyclotescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam niedawno Ovu Control i się okaże co z tego będzie, staramy się o dziecko już prawie rok i nic, może kontrola owulacji coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny28
Ja starania o dziecko zaczęłam od wizyty u ginekologa, który doradził mi abym regularnie przyjmowała kwas foliowy. Wybrałam Folik bo to najbardziej popularny lek na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam sobie ovu control 2 tygodnie temu i pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, sama obługa jest prosta wygodna, badanie można zrobić w każdym miejscu, nie potrzeba na to ani dużo czasu, ani jakiś specjalnych warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam dość szybko odkąd zaczęłam monitorować owulację przez Ovu control, to taki mały przyrząd wyglądem przypomina szminkę, bada ślinę, więc w zasadzie można test przeprowadzić w dowolnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precyzyjnie można dni płodne określić przez Ovu control i jest to wygodniejsze badanie niż paski...Tutaj biorę do badania ślinę, pobiera się ją trochę jak na szminkę, także dyskretnie higienicznie, wygodnie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z ovu control i zobaczymy czy coś się z tego – nomen omen – urodzi :)) Bardzo liczymy na dzidziusia z mężem, już od pół roku się staramy ale dopiero od niedawna wyznaczam dni plodne tą metodą wcześniej to szliśmy bardziej na spontan ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np Karolina
Długość cyklu (w dniach) Prawdopodobny okres wystąpienia owulacji 26 10-14 dzień cyklu 27 11-15 dzień cyklu 28 12-16 dzień cyklu 29 13-17 dzień cyklu 30 14-18 dzień cyklu 31 15-19 dzień cyklu 32 16-20 dzień cyklu 33 17-21 dzień cyklu 34 18-22 dzień cyklu 35 19-23 dzień cyklu 36 20-24 dzień cyklu 37 21-25 dzień cyklu 38 22-26 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do określania składu hormonów w ciele kobiety służy Ovu control, tutaj samo badanie robi się ze śliny więc chyba najwygodniejsza opcja jaka istnieje...ja dzięki takiej obserwacji cyklu dość szybko zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ovu control sobie sprawdź, mi się to badanie sprawdziło super, bo niedługo po tym jak zaczęłam robić testy śliny to badanie krwi potwierdziło ciążę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×