Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość expertka

Idealny Lodzik ? jak to zrobic ?

Polecane posty

Gość expertka

błagam pomozcie mi moj chlopak chciałby zebym go doprowadzała do orgazmu ustami.. ja chyba nie umiem tego robic czy jest jakas instrukcja? jak doprowadzic zeby mial cudowny orgazm? ile to trwa? czy mam to robic szybko czy jezykiem czy takie zwykłe przesywanie ustami w głab buzi wystarczy ? prosze pomozcie mi jak zrobic tzw "lodzika" boje sie ze jak zaczne go piescic to po jakims czasei jak bede zle to robila to mu opadnie ( co mam wtedy zrobic ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj parę filmików
nie da sie opisać bez wizualizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw
opasc to mu raczej nie opadnie :D popsrostu chwyc do reka i wsadz do ust lekko zasysajac przesuwaj nim w głab ust do przodu i do tyłu... mozesz rownoczesnie piescic reka jego jadra lub od czasu do czasu popiesic je jezykiem.. im glebiej bedziesz wsadzc go sobei do buzi tym wieksza przyjemnosci mu sprawisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
ale ile minut wystarczy zeby tak doprowadzic faceta do orgazmu? ale ja tak głeboko nie moge wsadzic do buzi bo mam odruch wymiotny nawet jak jestembardzo podnecona( bo to tak jak laryngolog karze zrobic AAAAA i wklada ci patyczke.. od razu mam odruchy wymiotne) i z penisem jest podobnie moge na przyklad tylko kawałek wsadzic bo buzi a reszte poprostu objąc reką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
jeszcze jedno wazne pytanie czy najpiew ta skorke powinnam mu obciagnac do samego dołu przed wlozeniem do ust? czy poprostu razem z ta skrorką przesuwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
a obejrzalas ten film ?Przeciez tam wszystko masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
dzieki filmik wlasnie ogladam sprobuje tak :) onana poczatku tak ssie z jednej strony?> lubicie tak? i ona chyba to robi bardzo mocno przynajmniej tak mi sie wydaje to nie boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
ja jeszcze nie widzialem lepiej wykonanego loda niz na tym filmie wiec ucz sie od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
fdse ty zboku!!! Ale tam po prawo jest Family Guy z małżonką! Czyli Peter! Ogladaliście kedyś family gaja? Rany boskie! To moja ulubiona kreskówa!!!!!!!!!!!!!! Gorąco polecam! South Park to przy tym kicha!!!!!!! Family Guy -the best! A wszycho tam jest zajebicho! http://www.familyguy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
ja to zle robilam od samego poczatku bo ona najpierw tylko zajmuje sie głowka i mietoli ja długo ja od razu wkladalam go do buzi i poprostu " obciagalam " teraz wiem jak to mniej wiecej robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
Twój filmik fdse, qrde, przecież jak ona mu zdejmie rękę z fiuta, to mu opadnie na łeb na szyję. Spidziarz jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
``ja od razu wkladalam go do buzi i poprostu " obciagalam`` uzywałas reki?NIe poruszajac głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
czyli nie wolno reki odrywac? ale ona tylko troche wklada so ust? tak wystarczy ? a calego to trzyma w reku ja myslalam ze to calego trzeba wkladac ale tak nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
zosska mow konkretniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydałby się
jakiś podkład dzwiękowy, bo mało podniecający ten filmik jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
no uzywalam reki ale tylko tak jak ona tlyko sam czubeczek wkladama do ust i ruszalam glowa ale głeboko ni emoge bo mam te odruchy wymiotne i reszte ( caly trzon ) ruszlaam zawsze reka. a to trzeba poprostu trzymac reke tak i tlyko troche wkladac do buzi i ruszac ustami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
ekspertko twoja technika tez jest dobra.Nie musisz trzymac reki na nim .Jesli chcesz mozesz robic to tylko ustami i wkladac całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee nic specjalnego
ten jej lodzik za bardzo skupia sie na glowce i chyba strasznice mocno zaciska usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
obejrzalam caly ejj ale on wcale nie mial wytrysku to chyba jednak ona cos zle robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsad
ja nieużywam ręki i nie lubię jak mi zębami sie miętoli jak na początku tego syfnego filmiku fsdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsad
ale uważac na zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
a mezczyzni lubia jak tak sie przesuwa jezykiem wzdloz calego penisa tak w gore i w dol? bo ogolnie mi chodzi o to ze ja tak głeboko nie potrafie wciaz do buzi i chce to zrobic jakos tak zeby facet oszalał i mial gigantyczny wytrysk bez tego mojego wkladania calego penisa do moich ust. ma ktos jeszcze jakis filmi z wytryskiem? bo ta laska widze ze wcale go do orgazmu nie doprowadzila ale ja zawsze robilam podobnie do niej tylko probowalam innych rzeczy wlasnie bawilam sie jadrami i lizałam je, jezdzialm jezykiem po calym czlonku a mam pytanie jak mocno mozna scisnac go ustami zeby facet poczul a zeby to go nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
ssac czy tylko jezdzic ustami po nim ? bo jednoczesnie to janie umiem tych 2 czynnosci wykonywac hehe ( boze to chyba glupio brzmi ) moge na przyklad najpierw possac glowke a potem poobciagac go na tyle ile moge go wlozyc do ust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
przesle ci zaraz jeszcze jeden filmik poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
Fdse, co konkretniej? Na temat twojego zboczenia? Oto proszę: pokazujesz filmik gdzie laska się stara a on ma flaka, niby uczucie jest, tak? Gdzie u niego jest uczucie? Na fiucie? Toż to flak, nie flaczy się za mocno bo ona mu trzyma. Ręką. Jak by on miał radochę, to by nie musiała mu trzymać, bo by mu sterczał jak należy. A tak co? Chciał tylko nakręcić filmik i się naćpał, to mu opada. Spidziarz parszywy. Skąd ty takie filmiki bierzesz? To jest nowe zboczenie? Masz fazę na obciąganie przez kogoś kto cię nie kręci? Też spidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
co aje lepszy orgazm? taike ssanie czubka czy takie obicaganie ustami calego penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
sory ze tak mecze ale to dla mnie wazne bo wiem ze moj chlopak kocha lodziki a on mi daje z siebie wszystko i jest idealny , wiec ja tez chce byc expertką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
tylko jest jeden problem .Poniewaz mam go na kompie to załadowanie go zajmie około 1 godziny. Za godzine go przesle ok?Zajmuje od 24 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee nic specjalnego
skoro chcesz byc ekspertka dla swojego chlopaka to najlepiej JEGO ZAPYTAJ !!! kazdy lubi co innego i kazdego co innego kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsad
poczwicz na bananie obie czynności naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×