Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wegefarianka

jakie ciuchy ubierac jak komponowac zeby wygladac jak punkowa/ska ?

Polecane posty

i koniecznie wbij agrawke w ucho albo nos i zrob na wszystkich koszulkach , bluzach , swetrach ANARCHIE wybielaczem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyy :/ ja sama gustuje sie w tego typu muzyce... rock,metal.industrial et cetera.. a po mym stylu ubierania najwyzej stwierdzą,ze jakis jazz ,chilloucik, ew. r\'n\'b i kompletnie wisi mi to,zeby przekompletowac calą garderobe na durne paski,arafatki czy trampeczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra skóra skóra
Gość TRUPIA CZASZKA
TY TEZ MASZ SZASZKE! HAHAHA. SPROBOJ ZAPRZECZYC. JA TEZ MAM CZASZKE. ALE MOJA NIE JEST DLA GOWNA A TWOJA NAPEWNO.TY WIESZ NAJLEPIEJ CO W TOBIE JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRUPIA CZASZKA
FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss sixty powraca
Gość uhuu
hej, teraz punk ubieranie sie jest na topie,wiec co drugi chodzi w obowiazkowo rurki, trampki i koszulki w histeryczne napisy i jak najbardziej wyciuchane:) zajrzyj n ata stronke,mozna sie zainspirowac :) http://www.hel-looks.com/about.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lack i latex tez beda OK
Gość nie lubię pozerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu nej
za moi czasow takich pozerow nazywalo sie 'exploited', bo od tego zespolu zaczynali i konczyli swoje punkowskie zapedy. dwa miesiace pozniej rzucali sie na hip-hop. a potem na brit pop. a potem na disco - polo. autorka topicu tez tak skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
zenada, po prostu zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×