Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Bylejaka 🖐️ Powodzenia! Czy w tej Polsce musi lać deszcz? ciągle? a ja przez to coś podjadam....i jak tu mam dietkować??/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pultaska
szło mi dobrze przez 5 dni,zaczęłam nawet lepiej wyglądać i pozwooliłam sobie raz, drugi....... Skąd brać siły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...też miałam nadzieje i to wielkie nadzieje ....!!!!na szczupłą sylwetkę...ale niestety mam słaby charakter! podjadam... ale...po to tu jesteśmy,żeby się wspierać ...padać...wspierać...zaczynać od nowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejaka
Witam ! No cóż... wytrzymuje, bo bardzo mi zależy! Ale koktajl z tuńczyka i soku pomidorowego ble ble ble. A od jutra zaczynam z dietą 800 kcal, dam znać jak mi idzie. Dodam, że mój mąż też się dzielnie trzyma. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pultaska
Mi też koktajl z tuńczyka nie podszedł. Dzisiaj już się lepiej trzymam, jutro zaczynam dietę wekendową ale zamieniam koktajl z tuńczyka na inny. Zamówiłam sobie również książkę o diecie weekendowej. Trzymajcie się, ja również się tym razem lepiej postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejaka
Cześć dziewczyny! Muszę się z Wami podzielić!! Po diecie weekendowej, dzisiaj rano zważyliśmy się z mężem i mąż 1 kg mniej, a ja 3 kg mniej. Sama w to nie mogę uwierzyć ( może to wynik tego, że więcej mam do zrzucenia ). Od dzisiaj dieta 800 kcal. Miłego dnia dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
Witam :) Mam mały problem :) 13 października ważyłam 71kg przy wzroście 158. od tamtego czasu udało mi się zgubic 10kg. i... jestem w kropce :( przy wzroście 158 waże 61 kg. Mam 17 lat i niezbyt dobre zdanie o swoim ciele, gdyż ciągle chcę zrzucic a mi to nie wchodzi. Gdy byłam na diecie ciężko ciwczyłam. Nie jadłam zbyt dużo: jogurt, normalny obiad i jakaś kanapka na śniadanie (nie jadałam bialego chlepa tylko ciemny). Niestety, przy cwiczeniach nabawiłam się kontuzji mięśnia na plecach, przez co nie mogłam w ogóle się zginac przez jakies 2 tygodnie i przerwałam diete. Utrzymuję się przy wadze. Waha mi się pomiędzy 61-60 ale to mnie nie zadowala. Jem w sumie troszkę więcej niż wtedy, tylko teraz nie mam takiego samo pohamowania jak wtedy. Chodzę czasem na siłownię żeby pocwiczyc na tzw żurawiu. W domu mam steper. Chciałabym już dzisiaj zaczac spowrotem dietę. Zjadłam niestety dzisiaj grahamkę z drobiowa szynką i serem... ;/ Moze pomozecie mi się jakoś zmobilizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
dodam że chciałabym zrzucić gór 4 kg! Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstyd się przyznać!..Wy tu działacie...a ja? jakoś nie mogę ani zabrać się za dietę. ani ćwiczyć, ani wcisnąć moich dżinsów! Zawaliłam wszystko to, co wypracowałam w ubiegłym roku!!!! Muszę wziąść się w garść i....odchudzić! Bylejaka! na weekendowej rzeczywiście szybko się zrzuca kilogramy... Powodzenia! Kiniorek! witaj w klubie...też mam do zrzucenia 4-5 kg....musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, można zamienić tuńczyka na serek ....jest smaczniejszy, też nie lubie tuńczyka 15.00 Zmiksować: 300 ml soku pomidorowego 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) 1 łyżka siemienia lnianego 1 mały ząbek czosnku 1/2 łyżeczki morszczyn Hej! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
No to może razem się weźmiemy i jakoś sobie pomożemy? Potrzebuję partnerki do zrzucania... :(( Mój chłopak zrzucił 18,5 kg w jakieś 2 miesiące, ale on miał z czego zrzucac :) i tak zawsze kochanie wygląda... A ja... ja aż nie wiem co robic, przybita jestem strasznie... Mam zamiar dzisiaj kupic zieloną herbatę... Co wy na to? Nie wiem jaką ... Może ta nowa z Litona... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
Dobra... Pierwszy krok zrobiłam, kupiłam sobie SLIM PROGRAM firmy Vitax... Ciekawe co mi z tego przyjdzie dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniorek.... czy Ty będziesz stosować tę dietę? Sport czyni cuda....ale jak się zmobilizowac na stałe??? a nie tylko 2x w tygodniu? Masz na myśli herbatki slim figura? czy inne?...na mnie nic nie działały...ale próbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
Tak... Właśnie o to chodzi... Wiem, że to nie na 2 tyg... moim celem jest spaść do max 56 kg ... nic więcej :) A co do ćwiczeń - właśnie chodziłam 30 min na steperze. Do ćwiczeń zawsze ubieram pas wyszczuplający. Jeżeli ktoś go nie ma - wystarczy owinąć się kilka razy folią i gotowe :) szybciej się poci ciało i efekty też są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
Jak się zmobilizowac? Hmm Ja często patrzę na zdjęcia z zeszłego roku gdzie miałam 71 kg ;/ A do tego pomaga mi myśl, że mogę bardziej podobac się swojemu mężczyźnie i ... nie tylko jemu ale i sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KinioreK...widzę,że Ty jakąś rewolucję na tym topiku robisz....i nas zmobilizujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia życzę! Wszystkim!!!! 🌼🌼🌼 U mnie pogoda pod...mocną chmurą.... ale ...może będzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
No a jak :) kiedyś już czytałam ten temat ale jakoś nie miałam odwagi, żeby napisać :) A co do jedzenia, wiecie, nie trzeba kupować jakichś szczególnych rzeczy, by schudnąć, nie trzeba jakiś produktów light kupować ani tego typu papek sobie robić bo ktoś może tuńczyka nie lubić... Moim zdaniem, i to jest przeze mnie sprawdzone, wystarczy zmniejszyć ilość spożywanych produktów. Ja zastępuje biały chleb ciemnym, albo... Mama mi kupuje Wazo podobne "kanapeczki" które są sycące... Jeżeli macie LIDL w mieście to można go tam znaleźć... Oszczędzasz pieniądze i masz dobry dodatek do śniadania czy kolacji... Nie jem nic wieprzowego, gdyż jest zbyt tłuste... Wole drób... Jem parówki bobaski, pasztetową drobiową ale także jogurty, płatki (nie koniecznie musli - dobre są FRUCTIS Nestle albo zwykłe kuleczki czekoladowe) Jeżeli jest brzydka pogoda, a chce się wam koniecznie poćwiczyć... Nic prostego... Na pewno macie jakąś siłownie w mieście... Albo w domu można poćwiczyć... Przysiady, słony, brzuszki... Ja każdej polecam steper... :) Można sobie pochodzić, bez wychodzenia z domu :D Do tego ten pas albo folia tak jak mówiłam wcześniej i... Ja przy tego typu diecie spadłam w 2 miesiące 10 kg. Jednak trzeba uważać... JA się przeforsowałam i miałam problemy z okresem... (opóźnił mi się 2 tygodnie) ale to tylko dlatego, że przesadziłam z ćwiczeniami i szybko waga mi spadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0071
Dziewczyny ja też chcę schudnąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od 3 dni pije rano i wieczorem koktajle,obiad z podanych składników strukturalnych i mam pytanie którą książkę mam kupić??? Ważyłam sie rano i nic,ani grama;(((( Po jakim czasie się traci kilogramy???? /a czy na początku odchudzania można pić ten koktajl czekoladowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniorek17
Dziewczyny, ja nie wiem po co jakieś koktajle? No po co? Książki? :| Przeczytasz kilka stron a potem rzucisz w kąt... Samo to, że stosujesz jakąś dietę nie doprowadzi do tego, że schudniesz... Tu chodzi o SAMOMOBILIZACJĘ! Ja przynajmniej na to stawiam.... Nie potrzeba żadnych koktajli ani tego typu eksperymentów kulinarnych, żeby schudnąc... Wystarczy wiedziec co ile ma kalorii i w zwracac uwagę na zawartośc tłuszczu na opakowaniach... Przynajmniej ja tak robie... Kupiłam sobie SLIM PROGRAM i jestem jak na razie zadowolona... Ćwiczę sobie pół godziny dziennie :) ... Jutro sprawdzę efekty :) Ciekawe czy będzie dalej 61 kg... A co do spadku wagi... - zależy od organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Julka! Możesz kupić Kody młodości...ale składy koktajli są też tu na topiku. Koktajle pijesz 2x dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejaka
Cześć!!! Rozpoczynam dzisiaj piąty dzień i muszę powiedzieć, że organizm już zaakceptował mniejsze porcje. Odstępy dwu i półgodzinne między posiłkami wystarczają, żeby nie myśleć o jakimś podjadaniu. Ogólnie jest dobrze, problem tylko w tym, że w sobotę idę na wesele............ A mam problem, bo nigdzie nie mogę dostać zarodków pszennych, odwiedziłam już chyba wszystkie sklepy ze zdrową żywnością w moim mieście, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bylejaka... Masz dodatkową możliwość intensywnego ruchu na weselu...hi,hi...no może być nieciekawie. Zarodki kosztują grosze, u mnie są w marketach na półce ze zdrową żywnością...może chwilowy brak dostawy??? Trzymaj się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×