Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

:( Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chasia
Czesc! Ostatnio troche zabiegana byłam i wstyd sie przyznac ale dzisiaj naruszyłam diete! Zjadłam smazona kiełbaske i loda sorbetowego!!! Nie wiem co mi sie stało bo tak dobrze mi sie żyło na koktajlach i zieleninie... Widać nadeszla chwila słabosci. Trzeba znów wrócic do kieratu. Trzymajcie sie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka am WROCŁAW
uwaga głodówka prowadzi do kwasicy, odwodnienia, stłuszczenia wątroby, kamicy pęcherzyka żółciowego, uwalniają się też toksyczne produkty z katabolizmu tłuszczów gdy za mało białka i cukrów, które są rakotwórcze. GŁODÓWKA NIE OCZYSZCZA TYLKO NISZCZY ORGANIZM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka1
My nie stosujemy głodówki! jesteśmy na diecie strukturalnej, a to zasadnicza różnica...dieta zdrowa, zawiera niezbędne mikroelementy i witaminy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chasia... Każda z nas ma chwile słabości... nie przejmuj się tym...jutro będzie lepiej... Trzymaj się! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 Często po moich grzeszkach jem grejpfruty...wciąż popularne jest twierdzenie, że mają właściwości "spalania" tłuszczu i dlatego stosowane są podczas kuracji odchudzających. Grejpfruty są niskokaloryczne i niskotłuszczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chasia
Dzięki Vanili!!!! Akurat grejfruty uwielbiam! Chyba udam sie za Twoja rada i nabedę parę sztuk. Dzsiaj byłam juz grzeczna i jadłam wszystko jak trzeba. W chwilach wyjatkowej chcicy na słodycze siegam po jedna figę. Zawsze to lepiej niz po czekoladę. Polecam!!! Figi sa bardzo zdrowe - oczywiscie w nadmiernych ilosciach jeśc ich nie mozna. Trzeba uważac na cukier. U mnie od kilku dni super pogoda i natchnęła mnie na dalekie spacery. Niestety - skonczyło sie to żle dla mojej skóry. Slońce bardzo ostro operowało i teraz przypominam troszke raczka. Więc dziewczyny uważajcie. Ja juz sie zaopatrzyłam we wszelkie kremy z filtrami. Jak to mówia lepiej późno niż wcale.... Pzdr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chasiu...nocny marku... Ależ Ci zazdroszczę pomieszkiwania nad oceanem... Może pracy, nie...i jak sobie radzisz z takim rozbitym dniem? Odkryłam,że głód mogę zaspokoić kaszami, bo nie są kaloryczne, więc je zajadam z surówkami zamiast tuczących łakoci...możesz jeść jajka - niskokaloryczne i przegryźć grejpfruta.../to z norweskiej/. Staraj się trzymać dietę 3-4 tygodnie...mnie udaje się w ten sposób utrzymywać stałą wagę od roku przy siedzącym trybie życia. Ostatnio nagrzeszyłam, bo nie jem słodyczy,ale..skusiłam się na czekoladę i jakieś mięska! niestety idące w bioderka. Kiedy poczułam monotonię w tych koktajlach, zaczęłąm je sama komponować z produktów strukturalnych. Używam cynamon, skrzyp,kurkumę - spalacze! kal. i oczywiście rozmaite zioła i zieleninę! Powodzenia! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na str. dr Bardadyna, dziewczyny podają przepisy....oraz nowy program żywieniowy za sporą sumę! niestety, więc sobie odpuszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine..
Czy mam szanse schudnąc na tej diecie w tydzień chociaż 3 kg? Jestem załamana...sadło wylewa się z biodrówek...jest ciepło... pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine..
Czy mam szanse schudnąc na tej diecie w tydzień chociaż 3 kg? Jestem załamana...sadło wylewa się z biodrówek...jest ciepło... pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine..
Czy mam szanse schudnąc na tej diecie w tydzień chociaż 3 kg? Jestem załamana...sadło wylewa się z biodrówek...jest ciepło... pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine..
Czy mam szanse schudnąc na tej diecie w tydzień chociaż 3 kg? Jestem załamana...sadło wylewa się z biodrówek...jest ciepło... pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chasia
Witam!!! Wczoraj w nocy skończyłam pracę o 2 w nocy a dzis pracuję do 3.30 w nocy :( I od samego rana zastanawiam sie jak tu w miarę normalnie ułożyc sobie plan posiłków. Bo juz sama nie wiem czy przy takim dniu pracy mogę zjeść cos po 18 czy nie. I jeszcze jutro zaczynam prace o 12 w południe :( Chyba padnę! Musze sie naprawdę zdrowo odżywiac bo w pracy nas dwa razy dziennie karmią frytkami. I staram sie na nie nawet nie patrzec. Ale jestem z siebie dumna bo od dawna tyle zieleniny i owoców nie jadłam. I naprawdę niewiele mi do szcześcia trzeba. Nawet znajomi się dziwia, ze tak mało jem ale ja juz nie musze duzo pochłaniać zeby czuć sie najedzonym. No i polecam Wam picie wody z cytryną! Pije ja szkalnkami caly dzień. Bardzo smaczna. Tylko mam żywą awersje do zielonej herbaty. Nie daje rady. Za to uwielbiam herbate czerwona - i to puerh jak i rooibos. Co do koktajli to Vanili musze poprosic Cie o parę pomysłow bo rzeczywiscie zaczynaja mi sie nudzić. A cos ostatnio opusciła mnie wena twórcza by samej cos skomponować. Przeczytałam ostatnio w "Claudii" fajny przepis na koktajl - moze nie stricte z diety strukturalnej ale za to bardz dobry i pełen witamin: KOKTAJL GRUSZKOWY zmiksować nieduża gruszkę z 2 łyżkami suszonych owoców żurawiny oraz 150 g jogurtu naturalnego, posypać koktajl łyzka płatków migdałowych i łyżką granulowanych otrąb pszennych, np. sliwkowych; oraz jeszcze jeden: WYTRAWNY KOKTAJL 150- 175 g jogurtu naturalnego wymieszać ze startym świeżym ogórkiem, lyżką uprażonych pestek dyni i posiekanego szczypiorku, listakami miety, solą i pieprzem Moze ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe pomysły i móglby je tu zamieścic? Pozdrawiam!!! Chasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
Hej! Może i ja spróbuje tej diety.. :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chasia.. No..rzeczywiście masz koszmarnie rozwalony grafik dietetyczny! Ale...jakoś się trzymaj tych 5-6 posiłków. Uważaj na frytki...tłuszcz+kalorie.. Komponuję koktajle wg uznania z produktów strukturalnych, nawet takie z warzywkami i przyprawami... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-nna
Witam Was serdecznie tak czytam i czytam i sie troche pogubilam czy Wy robicie ta dietke pijac 3razy dziennie zrobione przez siebie wedlug waszego przepisu koktajle czy tez tylko w weekendy wedklug ksiazki i ile sredni chudniecie bo ja se zastanawiam nad opcja tej diety:) Bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Koktajle pije się 2x dziennie+obiad+2posiłki np.drugie śniadanie, owoce..:P ale posiłki komponujesz tylko z listy strukturalnej! dieta weekendowa to inna opcja -zaczynasz w piątek po południu...sobota , niedziela /można też ja robić w tygodniu, bo w olnym czsie ciężko...i goście utrudniają/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-nna
vanili a mam jeszcze jedno pytanko może masz juz sprawdzone linki gdzie dokladnie wszelkie wskazania i nakazy bylyby szcegolowo wypisane to chetnie bym sobie poczytala o tej diecie boo smacznie brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-nna
vanili a czy Ty masz ta ksiazeczke : Kody młodości Marek Bardadyn bo ja patrzylam na to odchudzanie weekendowe i tak sobie podoba mi sie to co jest tam zawarte a mianowicie wiekszosc wiem o tym co na co dobrze dziala, a jezeli czytalas to jak Twoim zdaniem dobrze sie ja czyta i jak z przepisami w niej mozesz wyrazic opinie na temat tej ksiazeczki :) za stronke dziekuje poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...dobrze się czyta, ale raczej są to porady o odżywianiu, organizmie...mało przepisów...możesz kupić w Empiku ok. 22Pl...teraz są nowe z przepisami, ale drogo! Tu na topiku masz parę przepisów i weekendowa też jest. Jeśli nie znajdziesz, napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jak Wasza dietka? Czemu nie zaglądacie? Powodzenia wszystkim .....wytrwałości...............!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jak Wasza dietka? Czemu nie zaglądacie? Powodzenia wszystkim .....wytrwałości...............!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzę w to
:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I jak się sprawy mają z koktajlami? spadkiem wagi...etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×